Memorial Antalya Hastanesi | Hastane ve Tıp Merkezi Detay Sayfaları | Memorial Sağlık Grubu
Memorial 444 7 888 MENÜ

Memorial Antalya Hastanesi


MEMORIAL KALİTELİ SAĞLIK HİZMETLERİ AKDENİZ BÖLGESİ’NDE!

Memorial Sağlık Grubu, uluslararası kaliteli sağlık hizmetleri ve mükemmellik standartları ile Memorial Antalya Hastanesi ile Akdeniz Bölgesi’nde yanınızda.

Memorial Antalya Hastanesi; uluslararası saygın ve güçlü akademik kadrosu, alanında uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet standartları, mükemmel ve etkin hasta bakımı ile bir dünya hastanesidir.

Uluslararası JCI akreditasyonuna sahip Memorial Antalya Hastanesi; 400 kişilik medikal ve idari kadrosu ile 15 bin metrekarelik alan üzerinde, 132 hasta ve 28 yoğun bakım yatağı, 4 yoğun bakım ünitesi, 5 ameliyathanesi, ileri teknolojiye sahip radyoloji bölümü, MR ve BT odaları, gündüz ve gece algısı yaratma özelliği olan yoğun bakım üniteleri, Amerikan Embriyoloji Derneği akreditasyonlu embriyoloji laboratuvarı, koroner anjio servisi ve hasta psikolojisini pozitif etkileyici şekilde dekore edilmiş poliklinikleri ile hizmet vermektedir.

Memorial Antalya Hastanesi modern mimari tasarıma sahip hasta odaları ve yaşam alanları ile hasta ve hasta yakınlarına güvenlik, kalite ve konforu bir arada sunmaktadır. Kepez'in merkezinde; tatil beldeleri, havalimanı ve otogara yakın mesafede, kolay ulaşılabilir merkezi konumda bulunan Memorial Antalya Hastanesi, daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için her branşta 7 gün 24 saat hizmetinizde…

Memorial Lara Tıp Merkezi

Memorial Antalya Hastanesi’nin uydu kliniği olan Memorial Lara Tıp Merkezi, Antalya’nın kalbi olan Lara Bölgesi’nde bulunmaktadır.

Memorial Lara Tıp Merkezi; kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, dermatoloji, ortopedi ve travmatoloji, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve nöroloji gibi bölümleri ile Lara’nın merkezinde bulunan 1.127 m2 alana kurulu 5 katlı binasında hizmet vermektedir.

Kaliteli Sağlık Hizmeti

Sağlıkta uluslararası kalite standartları olan Joint Commission International (JCI) belgesini Türkiye’de ilk, dünyada 21. alan hastane olan Memorial, ülkemizde sağlık hizmetlerinde kalitenin öncüsü olmuştur. Memorial Antalya Hastanesi de hizmete açıldıktan kısa süre sonra uluslararası akreditasyona başvurarak, denetimleri başarı ile tamamlamış ve uluslararası akreditasyon kuruluşu JCI tarafından akredite edilmiştir.

Ayrıca Memorial Antalya Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Amerikan Embriyoloji Derneği tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek merkezdir.

Memorial Hastaneleri Arasında Sinerji

Memorial Antalya Hastanesi’nde, bulunan PACS sistemi (filmsiz hastane özelliği) sayesinde Memorial’in Türkiye’de bulunan tüm  hastaneleri arasında görüntüleme ve laboratuvar sonuçları ile vaka paylaşımları gerçekleştirilerek tıbbi sinerji yaratılmaktadır.

Sağlık Turizmine Katkı

Dünyanın 65 ülkesinden hasta kabul eden Memorial’in Akdeniz Bölgesi’ndeki temsilcisi olan Memorial Antalya Hastanesi ülkemizde sağlık turizminin gelişmesinde önemli katkılar sağlamaktadır.

Etkinlikler

Tüm etkinlikleri görmek için tıklayın

Sağlık Rehberi

Tüm rehberi görmek için tıklayın

ONLINE HİZMETLER
GÖRSEL HASTANE TURU
MEMORIAL'I TANIYIN
WEB SİTELERİMİZ
ONLINE RANDEVU RANDEVUMU ŞİMDİ OLUŞTURMAK İSTİYORUM RANDEVU AL RANDEVU TALEBİM İÇİN ARANMAK İSTİYORUM
*
*
Yıldızla işaretlenen alanların doldurulması zorunludur.
Memorial Sağlık Grubu
Piyalepaşa Bulvarı Okmeydanı 34385 İstanbul TR
(0212) 314 66 66