Cildiniz Işıldasın!

Formu doldurmak için tıklayınız.

Memorial Şişli Hastanesi ve Memorial Ataşehir Hastanesi Dermatoloji Bölümü' nde Size Özel Ayrıcalıklarla Daha Işıltılı Bir Görünüme Sahip Olabilirsiniz.

Güzellik ve Cilt Bakımı Uygulamaları

Cilt Bakımı ile canlı, parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için cilt tipinize ve yaşınıza uygun bakımlar belirlenmektedir.

Botox ile kaş arası, alın, göz çevresi kırışıklıkları ve kaş kaldırılması işlemlerinde birkaç dakikada maksimum etkinlik sağlanır.

Mezoterapi ile deri içine vitaminler, amino asitler, mineral tuzlar, koenzimler ve hyaluronik asit gibi doğal maddeler enjekte edilir. Cilt yenilenerek daha sağlıklı hale gelir.

PRP işlemi ile doku yenilenerek kırışıklıklar, sivilce izleri ve güneş lekeleri tedavi edilebiliyor, kişi yeniden pürüzsüz bir cilde kavuşuyor.

Mezolifting cildin kaybettiği gerginlik ve canlılığı geri kazandırır. Cilt gençleştirme (mezolifting) yüz, boyundaki ince çizgilerin giderilmesi ve cildin genel olarak gençliğinin arttırılmasını sağlar. 

Dermaroller kuruyan ve yaşlanan cildin gençleşmesine yardımcı olur, ciltte bulunan kolajen oluşumunu arttırır. Ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur, kan dolaşımını hızlandırır.

Kalıcı Makyaj doğal pigmentleri cildin üzerine yerleştirme sanatıdır. Bu sayede daha güzel ve daha dinamik görünebilirsiniz.

Leke Tedavisi En sık görülen lekelenme sebeplerinden biri güneştir. Q switch lazer uygulaması ile lekelerinizden kurtulabilirsiniz.

Dövme Silme Lazer uygulamasıyla birçok ana renk silinebilmektedir. Bu işlem artık çok daha pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Dolgu ile ciltteki çöküntüleri, hacim kayıplarını, kırışıklıkları deri altına uygulanması ile yok etmek mümkündür.

*Memorial Şişli Hastanesi ayrıcalıklı güzellik ve cilt bakımı uygulamaları; “Cilt Bakımı, Botox, PRP, Mezoterapi, Mezolifting, Dermaroller” işlemleridir.

*Memorial Ataşehir Hastanesi ayrıcalıklı güzellik ve cilt bakımı uygulamaları; “Cilt Bakımı, Botox, PRP, Kalıcı Makyaj, Leke Tedavisi, Dövme Silme, Dolgu” işlemleridir.

Size özel sunulan ayrıcalıklardan faydalanmak için lütfen formu doldurunuz!

20 Eylül 2016

CANLI DESTEK