Memorial Konukevi | Memorial Konukevi | Memorial Sağlık Grubu
Memorial 444 7 888 MENÜ

MEMORIAL KONUKEVİ

ODA TÜRLERİ

DİĞER

Memorial Konukevi


Memorial Konukevi, misafirlerine beş yıldızlı otel konforu sunacak bir ortam olarak tasarlanmış ve hizmete açılmıştır. Memorial Hastanesi'nde hastası bulunan refakatçi ve ziyaretçiler ile, İstanbul dışından gelenler için, kent merkezinde, ideal bir konumdadır. Size, Memorial konukseverliğini yaşatmayı ve kusursuz bir otelcilik anlayışıyla hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Konukevimiz Hakkında

Memorial Hastanesi Türkiye'de JCI Akreditasyon belgesi almaya hak kazanan ilk sağlık kuruluşudur. Bu denli bir sağlık kuruluşunun bünyesinde sizi rahat ve konforlu bir şekilde evinizi aratmayacak huzur, güven ve rahatlık duygusuyla 5 yıldızlı bir otel standartlarında ağırlamanın verdiği gururu taşımaktayız.

Misafirlerimize Verdiğimiz Önem

Misafirimiz olduğunuz sürece beklenti,öneri ve isteklerinizi bire bir paylaşmanız konusunda ön büro çalışanları günün 24 saati hizmetinizdedir. Siz misafirlerimizin rahatını sağlamak için özenle çalışan Memorial Konukevi personeli size telefonunuzdaki ( 0 ) tuşu kadar yakındadır.

Memorial KonukEvinde

İstanbul'un kültür,sanat ve ticaret merkezi Taksim'e 5 kilometre, alışveriş ve iş merkezlerinin bulunduğu Mecidiyeköy ve Şişli' ye 4 kilometre, Atatürk Havalimanı' na 20 km. uzaklıkta, hemen yanında Avrupa' nın en büyük iş merkezlerinden biri Perpa iş merkezi ile sınır komşusu olan ulaşım açısından İstanbul'un içinde fakat aynı zamanda çevreyolu bağlantıları ile Avrupa ve Asya arasında geçiş noktasında yer alan Memorial Hastanesi içinde 5 yıldız konforunda misafirlerimizin kendilerini evinde hissetmelerini sağlamak amacı ile Türkiye' de bir ilk olarak hastanenin içinde otel hizmeti verilmektedir

Misafir olduğunuz süre içerisinde sizin ve misafirlerinizin hizmet ve olanaklarımızdan en iyi şekilde yararlanmanız için ve sağlanan hizmet ve beklentilerinizi eksiksiz, sorunsuz sunabilmemiz için tüm eforlarımızı kullanıyoruz

ONLINE HİZMETLER
GÖRSEL HASTANE TURU
MEMORIAL'I TANIYIN
WEB SİTELERİMİZ
ONLINE RANDEVU RANDEVUMU ŞİMDİ OLUŞTURMAK İSTİYORUM RANDEVU AL RANDEVU TALEBİM İÇİN ARANMAK İSTİYORUM
"Ücret bilgisi almak için 444 7 888 numaralı çağrı
merkezimizi arayabilirsiniz"
Memorial Sağlık Grubu
Piyalepaşa Bulvarı Okmeydanı 34385 İstanbul TR
(0212) 314 66 66

CANLI DESTEK