Ankara Dermatoloji Kampanyası

İletişime Geçin
Ankara Hastanesi
Ankara Hastanesi
Deri ve Zührevi Hastalıkları (Dermatoloji)
Deri ve Zührevi Hastalıkları (Dermatoloji)

Küçük Dokunuşlar! Büyük Mutluluklar!

 

İlerleyen yaş,  stres, çeşitli hastalıklar, hatalı beslenme, sigara kullanımı ve daha pek çok faktör cilt sağlığımızı olumsuz etkiliyor. Yapılacak yaşam tarzı değişiklikleri ve modern kozmetik dermatoloji uygulamalarıyla cildi ışıltılı ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak kısa sürede mümkün olabilir.

Memorial Ankara Dermatoloji Bölümü'nde sunulan dermokozmetik işlemleri ayrıcalıklarıyla yeni yılda cilt sağlığınızı ertelemeyin!

Ayrıcalıklarla sunulan başlıca hizmetlerimiz;

Gençlik Aşısı: Cildin maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız görünmesi ve sarkmalar) karşı kullanılan, yoğun miktarda Hyaluronik Asit ve vitamin içeren  çok etkili bir medikal üründür. Gençlik Aşısı, yüz, el, dekolte ve boyun bölgelerine cilt altına enjeksiyon yöntemiyle uygulanmakta ve çok  başarılı sonuçlar vermektedir.

PRP (Saç ve Yüz):  PRP yönteminde hastadan 8-20 cc kan alınarak santrifüj edilir. PRP tedavisinde elde edilen serum, mezoterapi gibi minik küçük miktarlarda ve yaygın olarak derinin içine enjekte edilir.

Botoks: Yüzün üst bölgesinin, özellikle yatay alın, kaş çatma ve göz kenarındaki çizgilerin (kazayağı) düzeltilmesinde etkili bir güzellik uygulamasıdır.

Dolgu : İlerleyen yaşla birlikte, ciltte ve cilt altı yağ dokusunda oluşan erime ile incelmeler ise yüzde doku kayıplarının oluşmasına neden oluyor. Ancak kaybolan hacmi ve dolgunluğu yüze geri kazandırmak, kırışıkları azaltmak için kullanılan dolgu uygulamaları, cildin canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Cilt Bakımı :  Medikal cilt bakımı; temizleme, buhar, gözenek temizleme ve nemlendirici maske aşamaları ile 1-1,5 saat süren, klinik ortamda dermokozmetik ürünler kullanılarak yapılan işlemlerden oluşmaktadır.

Mezoterapi (Saç ve Yüz): Doğrudan tedavi edilmek istenen bölgeye ilaç enjeksiyonu ile uygulanarak hücreleri yenileme, cildin sıkılaşması ve parlak bir hale kavuşması, saç dökülmesinin önlenmesi gibi maksimum etkiyi sağlayan pratik bir yöntemdir.

Lazer epilasyon: İstenmeyen tüyleri kalıcı şekilde ortadan kaldıran önemli bir teknolojidir. Lazer ışını cilde zarar vermeden geçer ve kıl köklerindeki pigment (renk veren madde) yapısına ulaşır. Kıl kökü tarafından emilen enerji ısıya dönüşerek kökün kendisini ve besleyici damarlarını tahrip eder. Böylece kıl kökü kalıcı bir şekilde ortadan kalkar.

Detaylı bilgi için form doldurabilirsiniz.

 

Aşağıdaki formu doldurarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Benzer Ayrıcalıklar

Memorial ile Sen de Kendini Yenile!
Memorial ile Sen de Kendini Yenile!
Bilgi Al
Memorial'da Güzellik Var!
Memorial'da Güzellik Var!
Bilgi Al
Özel Sağlık Sigortalılara Memorial e-Doktor Uygulamasında %20 İndirim!
Özel Sağlık Sigortalılara Memorial e-Doktor Uygulamasında %20 İndirim!
Bilgi Al
Tüm Ayrıcalıklar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Kolay Randevu Al