Excimer Lazer için Ücretsiz Ön Görüşmeye Davetlisiniz!

İletişime Geçin
Kayseri Hastanesi
Kayseri Hastanesi
Göz Hastalıkları
Göz Hastalıkları

Memorial Kayseri Hastanesi Excimer Lazer Ücretsiz Ön Görüşmesi                                                         

Memorial Kayseri Hastanesi’nde; Miyop, Astigmat ve Hipermetrop görme bozukluklarınızdan hızlı ve ağrısız bir şekilde kurtulmak isteyen kişiler için Excimer Lazer ‘e özel  kampanya düzenlenmiştir.

Doç. Dr. Gökçen Gökçe tarafından Excimer Lazer için yapılacak Göz Hastalıkları Muayenesi ücretsizdir.

*Excimer laser Ameliyat uygunluğu ve türüne hekimlerimizin yaptığı muayene sonrasında verilmektedir. Bu sebeple hastanın göz doktorumuzdan randevu alması gerekmektedir.

Excimer Lazer Nedir?

Gözlük ya da kontakt lense olan ihtiyacınızı, güvenilirliği çok yüksek olan excimer laser yöntemi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Son 20 yıldır yaygın olarak yapılan excimer laser cerrahisi, başarısı ve güvenilirliği sayesinde kısa sürede en fazla tercih edilen girişimler haline gelmiştir.

Dünyada 30.000.000 (otuz milyon) dan fazla insan Excimer Lazer sayesinde gözlük ya da kontakt lenslerinden kurtulmuştur. Gözde, kırma kusurlarının düzeltilmesinde bugün için dünyada kullanılan tüm yöntemlerin uygulanabilmesi, sizin için bütün seçenekleri değerlendirebilme, bizim için ise size en uygun yöntemi seçebilme fırsatını sağlamaktadır.

Excimer Laser miyopinin (uzağı net görememe) tedavisinde kullanılan en yaygın yöntemdir. Miyopide lazer ile kornea merkezi düzleştirilerek normal görme sağlanır. Uygulama öncesi hasta, detaylı tam bir oftalmolojik (göz muayenesi) muayeneden geçirilmelidir.

Son derece güvenli olan excimer lazer operasyonunda herhangi bir acı söz konusu değildir. Operasyonun süresi ortalama 10 dakikadır. LASIK müdahalesinin ardından 2-3 saatlik dinlenme süresini takiben iyi bir güneş gözlüğü ile kişi günlük aktivitelerine dönebilir.

Aşağıdaki formu doldurarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Benzer Ayrıcalıklar

Özel Sağlık Sigortalılara Memorial e-Doktor Uygulamasında %20 İndirim!
Özel Sağlık Sigortalılara Memorial e-Doktor Uygulamasında %20 İndirim!
Bilgi Al
Tüm Ayrıcalıklar
Sosyal Medya Hesaplarımız
Kolay Randevu Al