Pegasus&Memorial COVID-19 Testleri Kampanyası

İletişime Geçin
Tüm Hastaneler
Tüm Hastaneler

Memorial Sağlık Grubu ve Pegasus arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında, yurtdışı uçuş öncesi COVID-19 PCR testini Memorial'da yaptıran Pegasus BolBol üyeleri 500 BolPuan kazanıyor! Ayrıca IgG ve IgM antikor testi de yaptıranlar ek 500 BolPuan kazanıyor!

 

Nasıl BolPuan Kazanabilirim?

- Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

- Pegasus BolBol üyeleri Memorial Sağlık Grubu’na ait tüm hastanelerinde yaptıracakları COVID-19 PCR testin IgM ve IgG antikor testlerinden 500 BolPuan kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için Memorial Hastaneleri’nde bulunan banko görevlilerine “COVID-19 Testleri Pegasus Kampanyası”ndan faydalanmak istediğinizi, Pegasus BolBol programına kayıt olurken girmiş olduğunuz cep telefonu numaranızla birlikte belirtmeniz gerekmektedir. Pegasus BolBol programına kayıt olurken girmiş olduğunuz cep telefonundan farklı bir numara bildirmeniz halinde kampanyadan faydalanamazsınız.

- Memorial’da yapılan harcamalar için Memorial’ın genel koşulları geçerli olup Pegasus’un Memorial’da kampanya kapsamında yapılan testler bakımından hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

- Pegasus’un yapılan testlere ilişkin ve/veya testlerin sonucu bakımından hiçbir sorumluluğu olmadığı gibi, Pegasus’a bu hususta hiçbir bilgi verilmemektedir.

- Kampanya tüm ödeme yöntemleri ile yapılan işlemlerde geçerlidir.

- Kampanyaya ilişkin olarak işbu kampanya koşullarında yer almayan hususlar bakımından Pegasus Genel Kuralları geçerli olacaktır.

Kazanılan BolPuanları Ne Zaman Kullanılabilirsiniz?

- Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar harcama yapıldıktan sonraki 7 gün içerisinde Pegasus BolBol hesaplarına yüklenecektir.

- BolPuanlar Pegasus BolBol hesabına yüklendikten sonra ve BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.


Kazanılan BolPuanları Nasıl Harcayabilirsiniz?

- Kazanılan BolPuanlar uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek hizmetlerinin satın alımında geçerlidir.

 

Kampanya 01.12.2020 - 31.12.2020 tarihleri arasında geçerli olup, Pegasus ve Memorial kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için: 444 7 888

Aşağıdaki formu doldurarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Kolay Randevu Al