RANDEVU ALIN

Memorial E-Doktor

Memorial Sağlık Grubu'ndan dünya standartlarında sağlık hizmetleri.

 

Memorial e-Doktor hizmetini nasıl alabilirsiniz?

3 Kolay Adımda Online Görüşmenizi Planlayın

Hastaneye gidemediğiniz durumlarda, sizin ve ailenizin sağlık problemleri, kronik hastalıklarınızın takibi ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorunu için istediğiniz branşta doktor ile canlı ve görüntülü görüşme imkanı sağlayan online bir sağlık hizmeti uygulamasıdır.

Bu görüşme sırasında doktorumuz tüm tıbbi şikayetlerinizi ve ilgili tıbbi raporları değerlendirecektir. Ardından, hızlı iyileşmenizi sağlamak için doktorumuz ayrıntılı bir tedavi planını paylaşacaktır.

Hastaneye gidemediğiniz durumlarda, sizin ve ailenizin sağlık problemleri, kronik hastalıklarınızın takibi ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorunu için istediğiniz branşta doktor, psikolog ve diyetisyenimiz ile canlı ve görüntülü görüşme imkanı sağlayan bir online sağlık hizmeti uygulamasıdır.

Hangi şehirde olursanız olun, Avrupa’nın her noktasından akıllı telefonunuz üzerinden ulaşabileceğiniz “Memorial e-Doktor” hizmetini İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır illerindeki 11 Hastanemiz ve 4 Tıp Merkezimizde konusunda deneyimli uzman hekim, psikolog ve diyetisyen kadrolarımızla sunmaktayız. e-Doktor uygulamasıyla, istediğiniz gün ve saat için randevu alabilir, doktorunuzla görüntülü online görüşmede sağlık durumunuz hakkındaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

1. ONLİNE DOKTOR BAŞVURU VE RANDEVU

- Aşağıda talep ettiğiniz hizmete dair form bırakabilirsiniz ve en kısa sürede aranırsınız.

- Çağrı Merkezi Yetkilimiz ile görüşerek herhangi bir hastanemiz ve doktorumuzla dilerseniz aynı gün içerisinde canlı ve görüntülü görüşmenizi organize edip randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

- Randevu planlamanızın ardından Çağrı Merkezi Yetkililerimizin yönlendirmesi ile güvenli ödeme alt yapısı kullanılarak Kredi Kartı ile ödeme ve Mesafeli Satış Hizmet Sözleşmemiz ve Ön Bilgilendirme ve Onam Formumuzu onaylayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

- Online doktor görüşmeniz öncesinde randevu alırken paylaştığınız ve/veya sistemlerimizde bulunan cep telefonu numaranızdan Hasta Danışmanlarımız sizi arayarak bilgilerinizi teyit eder ve kayıt işlemlerinizi tamamlar.

- Online doktor görüşmeniz öncesinde doktorunuza iletmek istediğiniz raporlarınızı da paylaşabilirsiniz.

profile picture text

2.ONLİNE DOKTOR GÖRÜŞME

- Randevu saatinizde telefonunuzdaki WhatsApp üzerinden sizi arayarak görüntülü görüşme hizmetini başlatacağız.

- Konsültasyonunuz 20 dakika sürecektir.

- Konsültasyon sırasında şikâyetlerinize ve sorularınızı detaylı olarak doktorumuzla paylaşabileceksiniz.

- Doktorumuz, randevudan önce vermiş olduğunuz ilgili tıbbi dosyalar ile birlikte bunları inceleyecektir.

- Konsültasyon sonunda doktorumuz sizinle bir ön tedavi planını paylaşacaktır.

- Doktorunuz Online görüntülü görüşmeniz kapsamında, gerekli sağlık sorunlarınıza ilişkin ya da kronik hastalıklarınıza yönelik devamlı kullanılan ilaçlarınızın idame ettirilmesi amaçlarıyla ilgili şikâyetlerinize yönelik ilaç önerisinde bulunabilir.

3.ONLİNE DOKTOR GÖRÜŞME SONRASI

- Doktorunuzun ihtiyaç görmesi halinde Türkiye’de bulunan hastanelerimizde fiziksel muayeneye davet edilebilirsiniz.

- Yapılan görüntülü görüşme yasal ve deontolojik kurallara bağlı olarak gerçekleştirilecek olup, doktorunuzun ihtiyaç görmesi halinde fiziksel muayeneye davet edilebilirsiniz. Bu durumda görüntülü görüşme için yaptığınız ödeme, fiziksel muayeneniz için yapacağınız ödemeden düşülecektir.

- Online görüntülü doktor görüşmeniz sonrası sonuçlarınızın değerlendirilmesi amacıyla ve 10 günlük kontrol süreniz içerisinde doktorunuzun da uygunluğunu bildirmesi durumunda Görüntülü Kontrol Görüşmesi yapabilirsiniz.

profile picture text

Hasta Teşekkürleri

E-doktor

R.I. (16 Nisan 2020)

“Doktorum çok ilgiliydi sorduğum bütün soruları dinleyip sabırla cevapladı güler yüzlüydü kendisine çok teşekkür ederim”

E-doktor

H.A. (16 Nisan 2020)

“Bu zor günlerde böyle bir imkan tanıyan Memorial Sağlık Grubu'na çok teşekkür ederim iyi ki varsınız”

E-doktor

İ.Ö. (16 Nisan 2020)

“Zamanında yapılan görüşme ve doktorumuzun hastalığımız konusunda bizimle iletişiminden çok memnun kaldık.”

E-doktor

O.M.O. (16 Nisan 2020)

“Mahmut bey çok ilgili, aileden biri gibi. Bu zor günler de bile uzaktan sanki yanımızdaymış gibi destek oldu. Her şey için teşekkürler.”

E-doktor

N.D. (16 Nisan 2020)

“Mehmet Celaloğlu hocamız Diyarbakır’ın en nadide ve değerli doktorlarından. Her sorumuza sabırla cevap veriyor. Kendisinin mesleki uzmanlığı bir harika. Hastanenizde böyle bir doktor olduğu için çok şanslısınız. Hocama buradan saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız Mehmet hocam.”

E-doktor

D.M. (15 Nisan 2020)

“Dr. Gökhan bey hastasını çok iyi dinleyen bir Dr. Bu yüzden teşhisi çok kuvvetli. Uzaklık dinlemeye yada görmeye mani değil kalp gözü açık olanlar kalpten görebilir ve teşhis koyabilir. Gökhan beyi tanımak bir lütuf oldu benim için sağlıkla ama en önemlisi sevgide kalın .”

E-doktor

D.M. (15 Nisan 2020)

“Bu zor dönemde böyle bir hizmet alabilmek memnun edici teşekkürler”

E-doktor

A.T. (15 Nisan 2020)

“Çok yararlı ve güzel bir muayene oldu çok teşekkür ederim Dr. Eda Hanıma ve öncesinde arayıp randevu için benimle ilgilenen insanlara ”

E-doktor

Y.S.D. (15 Nisan 2020)

“Remzi Bey gerçekten işinin ehli biri Allah razı olsun çok memnun kaldım 10 değil 100 ü hak ediyor :)”

E-doktor

N.K. (15 Nisan 2020)

“Erdem hoca yaklaşımı, güleryüzü, bilgilendirmesi her konuda yardımcı olması, Allah razı olsun tüm dost ve akrabalara tavsiye ederim.”

E-doktor

İ.C.B. (11 Nisan 2020)

“Memorial Kayseri, Göğüs hastalıkları uzmanı Doç Dr Hakan bey, görüntülü muayenede, aramızdaki yüzlerce km lik mesafeye rağmen sanki ertesi gün kontrole gelecekmişim ve daimi hastasıymışım gibi bütün sorularıma açık, net ve somut cevaplar vermiş, sabırla beni dinlemiş, bizleri memnun etmiştir, üstün hizmet anlayışı nedeniyle şükran dileklerimi sunuyorum.”

evde bakım

Y.E.Ö. (4 Nisan 2020)

“Hijyen konusunda çok iyilerdi ve eve ilk geldikleri anda ateşimizi ölçtüler. Eşimin başında dikişleri vardı, bu dikişleri alındı çok memnun kaldım. Yapılan tüm işlemlerde çıkan artıkları bizim çöpümüze değil kendi getirdikleri çöp poşetine atıldı, çöp torbasını da alıp gittiler. burada bile bırakmadılar. Bu uygulama da çok hoşuma gitti.”

online doktor

G. (4 Nisan 2020)

“Aldığım hizmeti kesinlikle tavsiye ederim. Doktor Bey sağolsun çok ilgilendi. Çok farklı, çok değerli bir doktor kendisi. Ben yaşlı bir insanım, bir sorun olursa yine doktoruma ulaşmak isterim. ”

evde sağlık hizmeti

M.D.S. (4 Nisan 2020)

“Babamın damarları normalde çok zor bulunur, kanser hastası. Hiç babamı üzmeden, incitmeden tek seferde damarını buldular. Arkadaşlarınız çok profesyoneldi. Koruma kıyafetleri vardı. Maskesi, eldivenleri ile yaptılar her şeyi. Gayet hijyenikti. Telefonu açan arkadaşlarınız dahil konuya gayet hakimler ve bizimle çok ilgilendiler . Test sonuçlarını bile sabahın çok erken saatlerinde bize ilettiler, kendim arayıp da bulayım çabasına bile girmeden sonuçları aldık. Hiç sorun yaşamadık çok memnunuz. ”

onlinedoktor

Ö. (4 Nisan 2020)

“Doktorum müsait olur olmaz hemen benimle ilgilendi, çok memnun kaldım. Randevu ayarlaması yapan çalışanlardan da çok memnun kaldım. ”

online doktor görüşmesi

R.C. (4 Nisan 2020)

“Uzman doktorun ekibi ve ekipmanlarıyla gelmesi bizleri gerçekten çok memnun etti ve söyledikleri zamanda da geldiler. Bunlar önemliydi. Her şey için çok teşekkürler.”

telefonla doktor görüşmesi

Ç. (4 Nisan 2020)

“Doktorum müsait olur olmaz hemen benimle ilgilendi, çok memnun kaldım. Randevu ayarlaması yapan çalışanlardan da çok memnun kaldım. ”

evde bakım

F.B.K. (4 Nisan 2020)

“Vaktinde geldiler özellikle bu beni çok mutlu etti. Çok özenlilerdi kan alınırken, gayet hijyenik davranıldı maskeleri ve kıyafetleri çok hijyenikti. Hiç sorunsuz, söylenilen saatte de test sonucunu aldım. Çok memnun kaldık. ”

evde doktor

T.T. (4 Nisan 2020)

“Doktorumuz beni tam zamanında aradı ve kendisinden çok memnun kaldım.”

görüntülü doktor

A.A. (4 Nisan 2020)

“Büyük bir kalp operasyonu geçirdik. Çok kaliteli ve işi bilen hemşireleriniz var. Evde bakım hizmetinden minnacık bir mennuniyetsizlik yaşamadık. Hem hastanede aldığımız hemşirelik hzimeti hem de evdeki hizmette aşırı derece mutlu olduk. Birince dereceden ilgilendiler. Hemşirelerinizi asla unutamayız. Çok memnun kaldık. ”

görüntülü görüşme

B.Y. (4 Nisan 2020)

“Ben hocamızın sürekli hastayım ve çok da güvendiğim bir doktordur. Her anlamda kendisinden çok memnunuz.”

edoktor

Ü.Ö. (4 Nisan 2020)

“Gayet güzel yerinde test alındı, gerçekten her şey zamanında yapıldı. Çok güzeldi. ”

evde doktor hizmeti

A.M. (4 Nisan 2020)

“Doktorum tam saatinde aradı ve kendisinden çok memnunum.”

D.Ç. (4 Nisan 2020)

“Herkese sizi tavsiye ettik bile. Hekimin ilgisi çok iyiydi böyle bir dönemde eve gelip böyle hizmet veriyor olmanız bizi çok memnun etti açıkçası. 1 aylık bir bebeğimiz var çünkü evden çıkamıyoruz, onun aşıları yapıldı. Gayet güvenilir bir kurumdan gelen, güvenilir bir hekimin yapmış olması da bizi mutlu etti. ”

K.T. (4 Nisan 2020)

“Doktorum tam saatinde aradı ve kendisinden çok memnunum.”

E.C.C. (4 Nisan 2020)

“Herkese tavsiye ederim. Bu süreçte her şeyden çok memnun kaldık.”

R.G.K. (4 Nisan 2020)

“Dar günlerde kullanılacak bir hizmet. Doktorum benimle zamanında görüştü, gecikmedi. ”

G.S. (4 Nisan 2020)

“Kuşkusuz sizleri tüm yakınlarıma tavsiye ederim. Özellikle Yöneticilerinizin yakın ilgisinden çok memnun kaldım. Gece gündüz hiç farketmiyor arayıp her şeyi bilgi veriyorlar. ”

H.P. (4 Nisan 2020)

“Bu günlerde hastaneye gelmediğim için memnunum. Doktorumla zamanında konuştum. Hemşire arkadaşlarımıza da tam puan veriyorum.”

H.K. (4 Nisan 2020)

“Özellikle çocuğumun beslenmesiyle alakalı yetersiz kalıyorduk. Gaz çıkartması ile ilgili yetersiz kalıyorduk. Bu konuda çok destek olundu. ”

M.D. (4 Nisan 2020)

“Hekimim beni bekletmedi ve memnun kaldım. Gayet anlayışlı ve her şeyden önce ilgili bir doktor. Sanki hastaneye gitmiş gibi muayene etti. Çok memnunum. Çok doktor gezdim ama kendisini sonunda buldum. ”

I.K. (4 Nisan 2020)

“Gelen hemşireniz çok iyiydi. Bir hemşirede olması gereken tüm özelliklere sahipti. Bu salgın dönemin çok korunaklı geldi, beni de korumak üzere tüm önlemleri almıştı. Her şey hijyenikti, tam zamanında geldiler. Bu tedbirleri almanız çok güzel, ailece içimiz çok rahat etti. Test sonuçları da hemen çıktı. Benim damarlarım biraz zor bulunur, benden kaynaklı biraz uğraştırdım onları. Hastanelerinizden zaten genel olarak çok memnunum. Her şey için sizlere çok teşekkür ediyorum. ”

E.Ç. (4 Nisan 2020)

“Doktorum beni söylediğinden bile erken aradı, sürekli aynı doktorumuza geliyorum. Çok memnunum kendisinden. ”

G.D. (4 Nisan 2020)

“Tam zamanında gelindi ve gelen kişi bizi çok iyi bilgilendirdi. ”

S.M. (6 Nisan 2020)

“Bölüm yöneticileriniz her zaman bizlerle görüşürler. Ne derdimiz olsa hemen halledildi bugüne kadar. En başından itibaren hiç yalnız hissettirmediniz. Benim annem hastaneden yatak bakımı hastası olarak çıktı. Siz hemen gelip bizim gerekli sistemlerimizi kurdunuz. Ne zaman aklımıza bir şey takılsa, doktorlarımızla görüşüp fikir almaya kadar her anımızda vardınız. Her zaman çok destek oldunuz. Ailece size teşekkür ederiz.”

G.E. (1 Nisan 2020)

“Doktorum yoğun olduğu için birazcık bekledim ama sonra telafisini yapmak için bana daha fazla süre ayırdı, sağolsun. Doktorumdan çok memnun kaldım. ”

 

Önemli Bilgilendirmeler

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma, beyin ve omurilik yaralanmaları, travmalar, bilinç kaybı, ciddi yanıklar, göğüs ağrısı, kusma ve benzeri durumlarda olayın meydana gelmesini takip eden ilk 24 saat içinde tıbbi müdahale gerektiren acil durumlara ilişkin şikâyetler online doktor görüşmesi hizmeti kapsamı dışındadır. Eğer bu tarz belirtileriniz varsa vakit kaybetmeden ilgili Acil Sağlık Hizmeti Birimlerine başvurmanızı öneririz.

Android, IOS veya Windows işletim sistemine sahip ön kamerası olan herhangi bir akıllı telefon, görüntülü görüşme uygulaması olarak WhatsApp veya Facebook Messenger ve kaliteli bir online görüntülü doktor görüşmesi için yüksek hızlı internet bağlantınız olmalıdır.

Online doktor görüşmesi için size verilen randevu saatinizde online hekiminiz tarafından arandığınızda telefonunuzu cevaplayamaz ve ilgili saat aralığında hazır bulunmazsanız hizmet kullanım hakkınızdan vazgeçmiş sayılırsınız. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz

Ödenen hizmet bedeli online doktor görüşmesi için size verilen randevu saatinden 2 saat öncesine kadar herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir. Bunun için ödeme sitesinde bulunan cayma formunun doldurulması ve Memorial iletişim mail adresine ([email protected]) gönderilmesi gerekmektedir. Ancak görüntülü görüşme için belirlenen randevu saatine 2 saatten daha az sürede iptal edilen hizmetler için %30 hizmet sunum bedeli tahsil edildikten sonra kalan tutar iadesi yapılır. İade talebi için cayma formunun doldurulması gerekir.

 
Bize Ulaşın