Son Gelişmeler

Altın Örümcek'te Finaldeyiz!

30.04.2020 20:39:32

Altın Örümcek'te finaldeyiz! Web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması amacıyla düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri'nde finaldeyiz…

Bu yıl 9.'su düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde sağlık kategorisinde ilk 10’a kalarak finale katılmaya hak kazanan www.memorial.com.tr için desteğinizi bekliyoruz.  Ayrıca yeni anne adayları ve anneler için başvuru kaynağı niteliğinde hazırladığımız www.hamileyim.net de mikro site dalında ilk 10'a girmeye hak kazanmıştır.

Final değerlendirmeleri sonucunda “jürinin birincisi” ve “halkın birincisi” olmak üzere, her kategoride 2 birinci açıklanacaktır. www.memorial.com.tr'yi desteklemek için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip, ALTIN 216 yazıp 3969'a, www.hamileyim.net'i desteklemek için ALTIN 219 yazıp 3969'a kısa mesaj olarak yollayın.

08-30 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek oylamaya katılarak hem Memorial’ı destekleyebilir, hem de çeşitli hediyeler kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hediye listesini görmek için tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Kolay Randevu Al