Son Gelişmeler

Memorial’a Sağlık Turizminde Dünya Çapında Başarı Ödülü

30.04.2020 20:39:41

Türkiye’de ve dünyada ilklerin öncüsü Memorial Dünya’nın en prestijli sağlık kuruluşları arasında gösterildi.

Memorial, sağlık turizmi alanında seçkin yayın organlarından Uluslararası Sağlık Turizmi Dergisi’nin (IMTJ) her yıl geleneksel olarak düzenlediği Sağlık Turizmi ödül töreninde, pek çok branşta sağlık hizmeti veren hastaneler arasında ödüle layık görüldü.

24 Mayıs tarihinde, Madrid’te düzenlenen Uluslararası Sağlık Turizmi Zirvesinde, Memorial, özellikle Nöroonkoloji alanındaki başarılarından dolayı IMTJ’nin yabancı hastalara “En Çok Tavsiye Ettiği” 2 merkezden birisi olarak “Higly Commended” ödülünü aldı. 

Memorial, geçtiğimiz yıl Londra’da gerçekleştirilen organizasyonda 2015 yılının en iyi Tüp Bebek merkezi dalında Memorial Şişli Tüp Bebek ve Genetik Merkezi ile birinci seçilmişti.

Memorial, başarısını bu yıl da sürdürerek, uluslararası arenadaki ödüllerine bir yenisini daha ekledi. 

Memorial Sağlık Grubu Uluslararası Pazarlama Direktörü Oktay Baştanoğlu, Memorial’ın dünya çapında bir sağlık kuruluşu olarak başarısının pek çok kez tescillendiğini belirterek, ”Uluslararası Sağlık Seyahat Dergisi gibi bu alanda dünya çapında söz sahibi bir kurum tarafından bu ödüle layık görülmek bizim için gurur verici. Memorial tüm branşlarda sağlık hizmeti veren, en kompleks ameliyatların ve uygulamaların dünya çapında hekimler ve son teknoloji kullanılarak yapıldığı çok büyük bir sağlık kuruluşu. Memorial Sağlık Grubu olarak yurt içindeki ve yurtdışından gelen hastalarımıza en kaliteli sağlık hizmetini sunmak için var günümüzle çalışıyoruz. Bu ödüller ve topladığımız takdir ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu bize gösteriyor ve yeni çalışmalarımız için bize rehberlik ediyor” diye konuştu.       

Sosyal Medya Hesaplarımız
Kolay Randevu Al