14. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması Başladı…

 

Memorial Sağlık Grubu, Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’nın bu yıl 14.’sünü gerçekleştiriyor.

Türkiye çapındaki tüm okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim düzeyinde öğrencilerin katılabileceği yarışmanın bu yılki konusu “Spor Yapıyorum, Sağlıklı Yaşıyorum…”

Küçük yaştan itibaren çocuklar üzerinde spor ve sağlıklı yaşam konusunda farkındalık yaratmak, çocukların resim sanatı aracılığıyla sporun sağlıklı yaşam üzerindeki etkilerini araştırmalarını ve düşünmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen yarışma, yine hem öğretecek hem eğlendirecek.

  1. Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’nın son başvuru tarihi 2 Nisan…

ÖDÜLLER
1. Dizüstü bilgisayar
2. Vestel Color 22FA5100K 22” LED TV
3. Vestel V TAB 7810 Tablet ve Desibel K550 Kulaklık
4. 5. ve 6. Salcano Bisiklet

Yarışma Kuralları

1- Yarışma okul öncesi, ilkokul ve ortaokul olmak üzere üç kategoride yapılacaktır.

2- Resimler, 35cm x 50cm ölçülerinde resim kağıdına, pastel boya ile yapılacaktır.

3- Resimlerin sağ arka köşesine yarışmacının adı soyadı, yaşı, okulu, velisinin adı soyadı ve telefonu yazılmalıdır. Her yarışmacı sadece bir kez yarışmaya katılma hakkına sahiptir.

4- Yarışma tarihleri; yarışmacılar resimlerini 2 Nisan 2018 Pazartesi gününe kadar Memorial Bahçelievler Hastanesi, Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Ankara Hastanesi, Memorial Antalya Hastanesi, Memorial Diyarbakır Hastanesi, Memorial Dicle Hastanesi, Memorial Kayseri Hastanesi, Memorial Hizmet Hastanesi, Memorial Etiler Tıp Merkezi’ne elden veya posta yoluyla ulaştırabilirler.

5- Kazananlar 20 Nisan 2018 Cuma günü www.memorial.com.tr ’den duyurulacaktır.

    

26 Ocak 2018