Memorial Diyarbakır Hastanesi’nde Tüp Bebek Bilgilendirme Toplantısı

Anne ve baba olmak insanların yaşaması gereken en büyük mutluluk… Aynı zamanda dünyaya bir birey getirecek olmanın getirdiği büyük bir sorumluluk… Anne - baba olma yolunda sorun yaşayanlar son yıllarda en büyük umut ışığı olan tüp bebek yöntemiyle artık çocuk sahibi olabiliyor.

Memorial Diyarbakır Hastanesi, anne ve baba olmak için tüp bebekyöntemini düşünenlere bu anlamda destek veriyor. Bebek sahibi olmak isteyen çiftler düzenlenen bilgilendirme toplantıları sayesinde tüp bebek yöntemi hakkında daha çok bilgi edinip, anne ve baba olma yolunda daha da bilinçleniyor.

Tüp Bebek Tedavisi Bilgilendirme Toplantısı

Memorial Diyarbakır Hastanesi’nde 26 Ağustos 2012 Pazar günü Memorial Antalya Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Sorumlusu Op. Dr. Batu AYDINURAZ’ın sunacağı tüp bebek bilgilendirme toplantısı düzenlenecek. Katılımın ücretsiz olduğu ve bir günle sınırlı olan tüp bebek bilgilendirme toplantısına anne ve baba olmak isteyenler davetli…

Her çocuk sahibi olamayan çift “Kısır” değildir

Tüp bebek tedavileri, 1 yılı aşkın süredir korunmasız birlikteliğe rağmen gebeliğin gelişmediği çiftlerde uygulanan ve son derece başarılı sonuçlar elde edilen işlemlerdir. “İnfertilite”, yani kısırlık tanısı konmuş bu çiftler için öncelikle muayene, laboratuvar testleri ve görüntüleme yoluyla yapılan tetkiklerin sonuçlarına göre tedaviye başlanır. Kimi zaman bu tedavi aşılama uygulamalarının ardından yapılmaktayken, bazen doğrudan tercih edilen bir yöntem olabilir.

Tüp bebek tedavisi ilgili merak ettikleriniz için Memorial Diyarbakır Hastanesi Tüp Bebek Bilgilendirme Toplantısı’na davetlisiniz…

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Tarih: 26 Ağustos 2012

Gün: Pazar Günü

Saat: 10.00

Yer: Memorial Diyarbakır Hastanesi Konferans Salonu

Bilgi ve kayıt için: 444 7 888

Katılım ücretsizdir…

22 Ağustos 2012

CANLI DESTEK