Memorial Resim Yarışması Sonuçlandı

Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması Sonuçlandı

Çocukların kişisel yeteneklerini ortaya çıkarmak, hastane ve doktor korkularını yenmelerine yardımcı olmak amacıyla bu yıl 6’ıncısını düzenlediğimiz “Sağlıklı Besleniyorum” konulu Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması sona erdi.

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde yoğun ilgi gören yarışmada, resimleri Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adem Genç, Öğretim Görevlisi Saliha Genç ve Memorial Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Pedagog Dr. Melda Alantar değerlendirdi.

Dereceye giren çocuklar, 15 Mayıs 2010 Cumartesi günü Memorial Ataşehir Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Ödül Töreni ile ödül ve sertifikalarını aldılar. Birincilerin bilgisayar, ikincilerin bisiklet, üçüncülerin Mp3 Çalar, mansiyon ödülü sahiplerinin de çeşitli oyuncaklar kazandığı yarışmada, ödülleri Memorial Ataşehir Hastanesi Direktörü Dr. Ergun Şenel ile Memorial Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölüm Başkanı Prof. Dr. Metin Karaböcüoğlu verdiler.

Ayrıca Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’na katılan tüm çocukların adreslerine sertifika ve boya seti gönderilecek.

Derece alan öğrenciler:

Okul öncesi kategorisi

1. Ayşe Sude Sevimli

2. Ahmet Berk Takır

3. Dila Elbi

Mansiyon: Selen Hacıoğlu

Mansiyon: Yağmur Nisa Deveci

 

İlköğretim Kategorisi

1. Ahsen Feyza Ardal

2. Damla İncekara

3. Leyla İrem Ozansoy

Mansiyon: Göksu Yılmaz

Mansiyon: Derya Kızıldağ

20 Mayıs 2010