Memorial Yaz Boyunca Yanınızda

Memorial Sağlık Grubu yaz boyunca devam edecek olan pek çok etkinliğin sağlık sponsoru olarak, hem toplumu sağlık açısından bilgilendirmek hem de sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Memorial Nike Sağlık Sponsoru

Yaz süresince "2009 Belgrad Ormanı Neşet Suyu Yürüyüş ve Koşu Parkuru" Memorial Nike  ana sponsorluğunda gerçekleştirilecektir.

Sponsorluk kapsamında Belgrad Ormanı Neşet Suyu katılımcılarına, olabilecek acil durumlarda Memorial sağlık personeli ve tam donanımlı ambulans tarafından ilk yardım hizmeti verilecek, ayrıca tüm katılımcılar Memorial standında sağlıklı yaşam konusunda bilgilendirilecektir.

Memorial Sports İnternational'da

Memorial Sağlık Grubu, Sports International Fitness Yarışması’na sponsor oldu.01 Haziran 2009 tarihi itibari ile başlayan ve yaz dönemi boyunca devam edecek olan Sports International “Personal Training” turnuvasında, Memorial tanıtım aktiviteleri yapılıyor. Memorial Sağlık Grubu yaz dönemi boyunca, haftada bir gün spor merkezi içerisinde yapılan stant aktiviteleri ile üyelere özel avantajlar ve kampanyalar sunmaya devam etmektedir.

Memorial Turkcell Kuruçeşme Arena'da

Memorial Sağlık Grubu, 04.06.2009-20.08.2009 tarihleri arasında gerçekleştirilen Kuruçeşme Arena Konserleri’nin resmi sağlık sponsoru oldu.

Turkcell Kuruçeşme Arena'da gerçekleşecek konser boyunca tam donanımlı ambulans ile sağlık hizmeti verecek olan Memorial Sağlık Grubu, ayrıca konser alanı içinde bulunan Memorial standında da sağlıklı yaşam bilinçlendirme çalışmaları gerçekleştirecektir.

Memorial Maçka Küçükçiftlik Park'ta

Memorial Sağlık Grubu’nun resmi sağlık sponsoru olarak katıldığı “Maçka Küçükçiftlik Park Konserleri” devam ediyor.

14 Şubat 2009 tarihinde başlayan ve bugüne dek Sibel Can, Nilüfer, Yaşar, Kardeş Türküler, Opeth ve Ceza gibi ünlü sanatçı ve gruplara ev sahipliği yapan Küçükçiftlik Park, 21.06.2009 tarihinde Feridun Düzağaç ve Sagopa Kajmer ile sezon açılışını yaparak başarılı çalışmalarına yaz sonuna kadar devam etmeyi planlıyor. Ortalama 1500 kişinin izleyici olarak katıldığı konserlerde Memorial standından sağlıklı yaşam konusunda bilgi verilmektedir.

Memorial Suada'da

Pek çok seçkin davete ev sahipliği yapan Suada Club, Memorial güvencesinde. Suada Club'a resmi sağlık sponsoru olan Memorial, yaşanabilecek acil durumlarda Memorial Sağlık Odası'nda ilk yardım hizmeti vermektedir.

 

07 Ağustos 2009