Memorial'da Anne Baba Olmak

Memorial'da Anne Baba Olmanın Ayrıcalığını Yaşayın

Hamilelik heyecanını yaşadığınız andan, bebeğinizi kucağınıza aldığınız ana kadar daima yanınızdayız...

Hamilelik takibinizden doğuma kadar olan süreçte size özel avantajlar sunuyoruz. Memorial kalitesinde, güvenilir, sıcak bir ortamda, rahat bir gebelik yaşamanın ve anne olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Mutluluğunuzu Sevdiklerinize Ulaştırıyoruz

Bebeğinizin doğum haberini SMS aracılığıyla sevdiklerinizle paylaşıyoruz. Doğum öncesi bize telefon numaralarını vereceğiniz 20 kişiye bebeğinizin dünyaya geldiğini haber veriyoruz.

Bebeğinizin İlk Anlarını Unutulmaz Kılıyoruz

Doğum öncesi odanıza attığınız ilk adımdan, bebeğinizin dünyaya geldiği ana, onu kucağınıza alışınızdan, sizeilk bakışına kadar her dakikanızı ölümsüzleştiriyoruz. Profesyonel fotoğraf ekibimiz tarafından çekilmişl resimlerinizi özel olarak hazırlanan "Hoş Geldin Bebeğim Albümü" ile size armağan ediyoruz.

En Güzel Anne Sizsiniz

Bebeğinizle ilk buluşma anınızdan itibaren güzel ve bakımlı olmak ister misiniz? Doğumdan çıktığınızda ziyaretçilerinizi güzel ve bakımlı karşılayabilmeniz için size yardımcı olacak kuaförümüz hizmetinizde.

Misafirlerinize Tatlı Bir İkram

Loğusalık döneminin simgesi olarak bilinen Loğusa Şerbeti siz ve ziyaretçileriniz için odanıza Memorial'ın ikramı olarak geliyor.

Ayrıntılı bilgi için 444 7 888'i arayabilirsiniz.

07 Eylül 2009