Hasta Yorumları

Prof. Dr. İzzet Celal Erdinler

Prof. Dr. İzzet Celal ERDİNLER

20.11.2020 tarihinde geçirdiğim operasyon için kıymetli Prof. Dr. İzzet Celal Erdinler hocamın ilgi, alaka ve anlayışı için teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Yavuz Hakan Işıltan
Memorial Ataşehir Hastanesi 22 Kasım 2020

Sonsuz tesekkurler

Op. Dr. Fırat TÜLEK

Fırat Bey sayesinde bebeğimize sağlıkla kavuştuk. Su an oğlumuz 1 yaşında. Fırat Bey’i kelimelerle anlatmak imkansız. Ne denli güzel kalpli ve işine hakim bir doktor olduğunu anlamak için onun hastası olmak gerekir . Fırat Bey’in desteğini tüp bebek tedavi surecimdeki operasyonlar esnasında hissetmeye başladım. Stresli anlarımda gözleri parlayarak gülümsemesi ve pozitif cümleler kurması öyle değerliydi ki. Fırat Bey’le asil tanışmamız tüp bebek surecim pozitif sonuçlanınca başladı. Hamilelik ve doğum doktoru olarak ondan başka birini hiç düşünmedim. Tecrübesi ve güzel kalbi ile o hassas donemi kesinlikle onunla sürdürmeliydim. Gerek hamilelik surecimde her şeyi doğru ve zamanında gerçekleştirmesi gerekse doğum esnasında bizde yarattığı güven duygusu ve verdiği pozitif enerji dünyalara bedeldi. Fırat Bey’e ihtiyacımız olduğu her an ulaşabildik. Bize hem tıbbi acıdan yeterli hem de içimizi ferahlatacak şekilde yanıtlar verdi. İyi ki Fırat Bey var iyi ki kendisi ile yollarımız kesişmiş. İyi ki benim ve biricik bebeğimin doğum doktoru Fırat Bey olmuş. Kendisini çok seviyoruz ve kendisine minnet duyuyoruz. Esin A. İri.
Memorial Ataşehir Hastanesi 20 Kasım 2020

Teşekkürler

Op. Dr. Zeki SALAR

Hamilelik sürecindeki ilgisini ve bir telefon uzaklıktaki desteğini esirgemeyen, doğum sırasındaki tecrübesiyle en doğru müdahaleyi yapan doktorum; Ben ve oğlum için yaptıklarınız adına size çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
Memorial Ataşehir Hastanesi 18 Kasım 2020

İlgi, deneyim ve şefkat

Uzm. Dr. İlknur Reyhan SÖZENOĞLU

28 Eylül 2020 tarihinde doğum yaptım, İlknur Hocam sayesinde hiç acı hissetmedim ve tüm süreç hakkında kendisi beni detaylıca bilgilendirdi. Doğumumu adeta bir doğum koçu eşliğinde gerçekleştirdim (teşekkür mesajlarında da yazılmıştı, kesinlikle böyle!). Geceden başlayan doğum sancılarım epidural sonrası öyle rahatladı ki bebeğimi beklerken bol bol dans ettim:) Bir anestezi uzmanının doğumdaki yerini bana çok güzel bir deneyimle gösterdiniz. İlginiz, deneyiminiz ve şefkatiniz için size çok teşekkür ederim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 18 Kasım 2020

Tesekkur

Prof. Dr. Yıldız GÜNEY

Tedavi sürecim boyunca yakın ilgisini ve yüksek pozitif enerjisini her zaman hissettiğim Sayın Prof. Dr. Yıldız GÜNEY hocama ve ekibine sonsuz teşekkür ederim. Yıldız Hocam samimiyet ve disiplini, bölümün her bir hücresine ve ekibine ışınlanmış sanki. Bu güzel ekiple kendinizi gerçekten güvende hissediyorsunuz. (28 seans radyoterapi tedavisinde bana her zaman moral ve güç veren Umut Bey’e, Hasta danışmanı Hüseyin Bey, tüm hemşire ve teknisyen ekibine en içten teşekkürlerimi iletiyorum) Profesyonelliğiniz, ilginiz ve nezaketiniz için çok teşekkürler. İyi ki varsınız.. Saygı ve Sevgilerimle Özlem DENLİ
Memorial Ankara Hastanesi 18 Kasım 2020

Tesekkur

Prof. Dr. Yıldız GÜNEY

Tedavi sürecim boyunca yakın ilgisini ve yüksek pozitif enerjisini her zaman hissettiğim Sayın Prof. Dr. Yıldız GÜNEY hocama ve ekibine sonsuz teşekkür ederim. Yıldız Hocam samimiyet ve disiplini, bölümün her bir hücresine ve ekibine ışınlanmış sanki. Bu güzel ekiple kendinizi gerçekten güvende hissediyorsunuz. Profesyonelliğiniz, ilginiz ve nezaketiniz için çok teşekkürler. İyi ki varsınız.. Saygı ve Sevgilerimle Özlem DENLİ
Memorial Ankara Hastanesi 18 Kasım 2020

Teşekkürler

Op. Dr. Ali Egemen AVCI

Merhaba, Tavsiye üzerine yeni doğan sünneti için Egemen bey ile görüştük . Hemen kararımızı verdik 15 dakika içinde sünnetimiz gerçekleşti. Bir hafta içinde iyileşti, teşekkürler ve sevgiler.
Memorial Ataşehir Hastanesi 11 Kasım 2020

Teşekkür

Op. Dr. Banu MAT

Doktorumuz Banu Mat 'a teşekkürü bir borç biliriz. Hamilelik ve doğum sürecimizi doktorum sayesinde çok çok çok güvenli ve rahat atlattık. Tecrübe, bilgi deneyimi ve yeni anne ve baba adaylarının yaşadığı tüm süreci kaliteli yöneten doktorumuzun, şansımız olduğuna inanıyoruz. Simge -Emrah
Memorial Ataşehir Hastanesi 08 Kasım 2020

Kendinden emin ve güven veren doktorum

Op. Dr. Aydın ILGIN

Merhaba,Diyarbakırlıyım ama İstanbul da oturuyorum. Miyon ameliyatım için Dr Aydın Ilgın 'ı tercih ettim. İstanbul da değişik hastane ve doktorlara gittim ama ya hastane ya da doktor güven vermedi. Dr Aydın Ilgın'ı araştırdık, özgeçmişine baktım, yorumları okudum ve ondan randevu aldım. Diyarbakır a geldiğimin ertesi günü randevuya gittim. Onun duruşu, kendinden emin oluşu, güven vermesi, net oluşu ve ben hastalık geçmişimi anlatmadan tek kurduğu kelime ameliyat demesi ile evet dedim.O zaman hemen yapalım dedi ve ben kendimi ameliyat masasında buldum. Ameliyat öncesi sabahında yanıma geldiğinde hazır mısın diye sorması, ameliyat sonrası ziyaretleri, titizliği ,ilgi ve alakası karşısında dedim ki doğru karar vermişim. Şu an çok şükür iyiyim sağlığıma kavuştum.Doktoruma,ekibine,diğer çalışanlara ve Memoril'a teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 06 Kasım 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Aygül DEMİROL

Elazığ'da n Ankara 'ya tavsiye üzerine tüp bebek tedavisi için Aygül hocam a geldim. İlk tedavimde ikizler e hamile kaldım. Aygül hocam a ve ekibine özellikle Satı hemşireme ilgisi alakası için sonsuz teşekkürler.
Memorial Ankara Hastanesi 02 Kasım 2020

İlgi, alaka

Doç. Dr. Fatih BÜYÜKCAM

Doktorumuzun ilgi ve alakasından çok memnun kaldım, kendisine tekrar teşekkür ederiz.
Memorial Ataşehir Hastanesi 28 Ekim 2020

Tesekkur

Uzm. Dyt. Gözde AKIN

Merhaba Gözde Hocamızla 4 ay önce tanıştım ve bu dönemde daha iyi ve doğru beslenmeyi öğrendim. Sıkıldığım zamanlarda bile sıcak ve ilgili yaklaşımıyla destek olup, sağlıklı şekilde kilo vermeme yardımcı oldu. Kendisine tekrar teşekkür ederim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 24 Ekim 2020

1 2 3 ... 236 237 238 >