Hasta Yorumları

Kızımızın Doktor Ercan Amcası

Doç. Dr. Ercan TUTAK

Çok sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz Dr. Ercan Bey'e kızımız Ahu Naz Karaman'ın tedavi sürecinde göstermiş olduğu özverili ve sevgi dolu yaklaşımından ötürü teşekkürü bir borç biliriz. İyi ki varsınız..
Memorial Şişli Hastanesi 22 Mayıs 2018

Şansımız doktorumuz

Prof. Dr. Cem DEMİREL

Cem Bey'le gebeliğimin 6. haftasında tanıştım. Başka bir hastanede, bir Profesör doktorun hastasıydım. 6. haftamda bebeğimizin kalp atışlarını dinlemek için eski doktoruma gittik. Doktor dakikalarca vajinal ultrasonla inceleme yaptı ve gebeliğimin bozulmuş olduğunu, kalp atışı olmadığını, bunun mol gebelik gibi tehlikeli birşey de olabileceğini söyledi. 4 gün sonrasına kürtaj randevusu alarak hastaneden ayrıldık. Dünyamız başımıza yıkılmıştı. Sonra bir doktora daha gitmeye karar verdik. İnternette biraz araştırma yaptık ve yolumuz Cem Bey'le kesişti. Ultrasona girer girmez bebeğimizin kalp atışlarını bize dinletti, diğer incelemelerinden sonra her şeyin yolunda olduğuna, gebeliğimle ilgili herhangi bir problem olmadığına bizi inandırdı. Müjdeli haberi kendisinden aldık, ve bebeğimize canlı canlı veda etmekten kurtulduk. Güler yüzü ve temiz kalbiyle müthiş bir doktor olduğuna inanıyorum. Sonsuz teşekkürler!
Memorial Ataşehir Hastanesi 21 Mayıs 2018

Teşekkürler

Doç. Dr. Haldun ORHUN

Haldun beye çapraz bağ ameliyatı oldum ve sonuç mükemmel. Tekrardan herşey için teşekkürler
Memorial Ataşehir Hastanesi 21 Mayıs 2018

Teşekkürler

Doç. Dr. Sercan OKUTUCU

Doktorum Sayın Sercan OKUTUCU Hocamın, son derece Titiz Çalışması ve İnsan Ögesini ön Planda Tutması Son Derece Zarif Bir Davranış. Hastahanenize ve Hocamıza Şükranlarımı Sunarım.
Memorial Ankara Hastanesi 21 Mayıs 2018

Meme kanser ameliya

Prof. Dr. Fatih AYDOĞAN

The best doctor, the man with the capital letter, positive person with gold hands.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 21 Mayıs 2018

Teşekkür

Op. Dr. Nilgün AVŞAR BENZER

Hem acil dekiler hemde nilgün hanım çok ilgili samimi güleryüzle gönlümü fethettiler başarılarının devamını dilerim
Memorial Kayseri Hastanesi 19 Mayıs 2018

Çok teşekkür ederiz...

Uzm. Dr. Birsen AYDIN

Birsen Hanım’la çok yeni tanıştım ama gerçekten sağlığımdan en çok endişe duyduğum zamandı.Eşimle aklımızdaki tüm sorulara tek tek, karşısındaki henüz çocukmuş gibi-ki korkularımız yüzünden çocuk kadar çaresizdik- sabırla cevap verdi.Hem muayene saatinde, hem de telefonla...kendisine nasıl teşekkür etsem az.Hastasını gerçekten çok iyi anlayan bir hekim.Sizi çok iyi analiz eden, aklınızda soru işareti bırakmayan, kısacası kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz başarılı bir hekim.İyi ki tanıdık, iyi ki sizinle konuştuk
Memorial Dicle Hastanesi 18 Mayıs 2018

Ailemizin doktoru

Prof. Dr. Ahmet MENKÜ

Bel fırığında son aşamaya gelmiş olan babamız Dede Dönmez’in ameliyat öncesinde güvenini ve ameliyata karar vermesini sağlayan doktorumuza öncelikle bunun için teşekkürü bir borç biliyoruz.Bunun yanı sıra nisan 2018 de gerçekleşen ve olumsuz riskleri olan bir ameliyat sonrası 2 haftalık kısa bir sürede iyileşme gözledik.Şu an tekrar yürüme becerisi kazandı ve ağrıları büyük oranda azaldı.Kendisi alanında en iyilerden biri.Ailede ablalarım ve babam olmak üzere birçok ameliyatın başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağladığı için ailem ve babam adına sonsuz teşekkürler.
Memorial Kayseri Hastanesi 18 Mayıs 2018

Teşekkür

Doç. Dr. Sercan OKUTUCU

DOKTOR SERCAN BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ÇOK İLGİLENDİLER.
18 Mayıs 2018

Teşekkür

Op. Dr. Mehmet Melih ÇİÇEK

Melih Bey son derece anlayışlı, ilgili ve sabırlı bir doktor. Hem getirdiği çözümler hem de tedavi sürecindeki takibi için çok teşekkür ederim.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 18 Mayıs 2018

Aneminin Bitişi

Uzm. Dr. Koray TUNCER

29 yıldır sağlık çalışanıyım.Sürekli tahlil yaptırıp ağız yoluyla verilen ilaçlarla tedavi edilmeye çalışıldı.Ama neden yükselmediği sorusunu araştıran olmadı.Koray Hocanın şüphesi doğru çıktı.Nedenine göre tedavi gördüm.2 ay içinde şikayetlerim;çarpıntılarım,yorgunluğum,nefes darlığım,mide sorunlarım,allerjim geçti.48 yaşındayım şu an kendimi iyi hissediyorum.4 aydır grip ilacı dahi almadım.Uykum süzeldi.Beslenmem düzeldi.Sürekli acıkmıyorum.Spor yapabiliyorum.Teşşekürler Koray Hocam .İyi ki varsınız.Nimet GEZER
Memorial Şişli Hastanesi 17 Mayıs 2018

teşekkür

Op. Dr. Arda ÇINAR

Değerli hocam Op. Dr. Arda ÇINAR 'ın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Saygılarımla, Mehmet ÖZDEN
Memorial Şişli Hastanesi 16 Mayıs 2018

1 2 3 ... 130 131 132 >