Hasta Yorumları

"Doç. Dr. Abdullah ÖZKARDEŞ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Prof. Dr. Naci KARAAĞAÇ,Doç. Dr. Abdullah ÖZKARDEŞ

Saygı değer kıymetli hocam uzman doktor Abdullah özkardeş ve Prof doktor Naci Karaağaç tedavim boyunca desteleri için çok teşekkür ederim.
Memorial Şişli Hastanesi 14 Kasım 2017

Teşekkürler

Doç. Dr. Abdullah ÖZKARDEŞ

Benim hikayem şöyledir; 14.05.2013 tarihinde yüzümün sol tarafının uyuşması ve sağ kulağımın duymaması ile başladı. Hayatta o kadar şanlıymışım ki karşıma Dr. Abdullah Özkardeş gibi mükemmel bir doktor çıkardı. Teşhisi zor konulan bir hastalıkta doktorum daha ilk muayenem sonrasında MS (Multipl skleroz) hastası olabileceğimi söyledi. Ama kesin teşhis için birkaç testin daha yapılcağını belirtti. Korkmamam gerektiğini ve bu hastalığı yenebileceğimi söylüyordu ama ben Abdullah Bey'i hiç dinlemiyordum. Sanki bütün dünyam başıma yıkılmıştı. Kimseyi duymuyordum. Abdullah Bey beni anlayarak sadece biraz düşünmemi istedi ve vakit kaybetmeden tedavimi yaptırmamı söyledi. 1 hafta sonra kendimi Abdullah Bey'e emanet ederek tedaviye başlamıştık. Her yaptırdığım teste bir adım daha MS hastalığına doğru gitmekteyim. Son testim belimden sıvı alınmasıydı. 1 hafta sonra kesin teşhis konulmuştu. MS ( (Multipl skleroz) hastasıydım. Atak geçirmeme rağmen artık korkmuyordum. Biliyorum ki tedavi boyunca beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan Dr. Abdullah Özkardeş'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.
Memorial Şişli Hastanesi 24 Aralık 2013

Talihsiz Kaza ve Memorial Hastanesi'nde Tedavim

Doç. Dr. Abdullah ÖZKARDEŞ

Eşim 8 saatlik yolu göze alarak beni Memorial Hastanesine getirdi. İyi ki de getirmiş. Uzm. Dr. Abdullah Özkardeş sayesinde I haftalık bir tedavi sonrasında parmaklarımı oynatabiliyorum, ayağımın üstüne basabiliyorum. İnanıyorum ki bir aylık bir tedavi sonucunda hastaneden yürüyerek çıkabileceğim. Agis sigortalı bir hasta olarak Hollanda'daki yakınlarımın neden Memorial Hastanesi'ni kendi evleri gibi gördüklerini şimdi daha iyi anlıyorum. Hemşiresinden kat görevlisine kadar bizi bu güzel otelinizde ağırlayıp sağlımı geri getirmeye çalıştığınız için çok teşekkür ederim. Hatice Duru - Ev Hanımı 17.08.2006 /Hollanda
Memorial Şişli Hastanesi 16 Mayıs 2009