Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşhis ve tedavi için teşekkürler

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

Çok zor ve yoğun bir haftaya ciddi şekilde hasta olarak girmek üzereyken, Dr Ali Bey'in teşhis ve çok yerinde tedavisi ile hastalığım kısa sürede iyileşti ve işlerim hiç aksamamış hastalığından ötürü ızdırap çakmemiş oldum, kendisine ilgi ve bilgisi için sonsuz teşekkürler
Memorial Ataşehir Hastanesi 20 Kasım 2019

Evimizde gibi karşılandık

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

Doktor Ali Bey’e hem bize hem de serviste bulunan diğer hastalarına gösterdiği nezaketli, kibar, empatik ve hümanist yaklaşımları için sonsuz teşekkürler
Memorial Ataşehir Hastanesi 06 Ekim 2019

Güven veren doktorumuz

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

Pazar gecesi eşimin kusma şikayetiyle gittiğimiz acil serviste inanilmaz ilgilenen harika bir doktordur kendisi.Bu kadar zaman çeşitli acil servis deneyimlerim oldu hiç bu kadar güven veren ve ilgilenen hekim görmedim acıkcası.Eşim ve ben kendisine cok tesekkur edıyoruz...
Memorial Ataşehir Hastanesi 24 Eylül 2019

Sonsuz Teşekkürler

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

Ataşehir Memorial Acil servise gece 2 de eşimle birlikte aniden ve telaşla geldik. Ali Ümit Bey hoca ve 2 hemşiresi Aybüke Polat, Ceren hanıma müthiş ilgi alaka ve özverili hassasiyetleri sebebiyle ayrıca böyle kıymetli personel kalitesi sebebiyle üst yönetime sonsuz teşekkür ederiz. Sevgiler. Giriş çıkış işlemleri için çok hızlı ve ilgili şekilde işlemleri bitiren Cansu Şahin hanıma da aynı şkilde nezdinizde teşekkür ederiz.
Memorial Ataşehir Hastanesi 19 Eylül 2019

Teşekkür

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

Doktor bey çok nazik ve bilgiliydi. Tedavim sonrasında da telefonla kendisi ile temas halinde kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.
Memorial Ataşehir Hastanesi 14 Temmuz 2019

Teşekkür

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

En başta doktor Ümit beye insanüstü özverisi ve ilgisi için teşekkür etmek istiyorum. Baş ağrısı şikayeti ile geldiğim acil servisten çıkarken şikayetim tamamen geçmişti. Bilgisi, tecrübesi ve insancıl yaklaşımı nedeniyle kendisine özellikle teşekkür ederim. Böyle hekimlerimizin sayısı umarım artar.
Memorial Ataşehir Hastanesi 09 Nisan 2019

Teşekkürler

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

Acil servisteki yogunluga ragmen göstermiş oldugu duyarlılıktan bütün tektiklerimize bakarak saglıgımıza hızlıca kavuşmamıza ayrıca o gece acil servisteki bütün hastalara yakın ilgi ve alakalı oluşundan dolayı kendisine ayrıca böyle iyi bir doktoru saglık grubu bünyenizde çalıştırdıgınız için sizlere sonsuz teşekkürler...
Memorial Ataşehir Hastanesi 12 Mart 2019

Teşekkür

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

Doktor Ali Ümit Bey'e ve acil çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Doktorumuz güleryüzlü ve bilgiliydi. Benimle tedavim sırasında devamlı ilgilendi. Herşey için teşekkür ederim. Artık sağlıktaki adresim Ataşehir Memorial Hastanesi olacak.
Memorial Ataşehir Hastanesi 04 Mart 2019

Teşekkür

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

Doktor Ümit bey ilk andan itibaren çok ilgilendi, beni dinledi ve hızlıca tedaviye başladı. Uzun zamandır böyle bilgili, nazik ve ilgili bir doktorla karşılaşmamıştım. Her şey için başta Dr. Ümit bey olmak üzere acil servis çalışanlarına teşekkür ederim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 16 Şubat 2019

Teşekkür

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

Acil servis yoğun olmasına rağmen doktor Ali Ümit bey ve hemşireleriniz benimle yakından ilgilendi. Özellikle doktor bey güleryüzlü ve çok ilgiliydi. Serum tedavisi sonrasında doktorun yazdığı reçete ile 2 gün içerisinde iyileştim. Doktor Ali Ümit bey ve nöbetçi tüm acil ekibine teşekkür ederim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 01 Şubat 2019

Sonsuz Teşekkürler

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

10 senedir eşim küme tipi başağrısı ve migrenle savaşıyor. Savaşıyorduk... 26 ocak 2019 da eşimi acile götürdüm ve bizi dinledi. 5 dakika sonra asıl tanıyı Nevralji'yi koyarak 10 senedir yanlış teşhisle mücadele ettiğimizi anladık. Onlarca doktorlardan sonra bizi dinleyen, konulan teşhisi sorgulayan tek doktor Ümit bey oldu. Üstelik sonrasında bile ilgisini eksik etmedi☺ sizin gibilerin daha çok olması dileği ile güzel günler dilerim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 28 Ocak 2019

Teşekkür

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

Bilgili bir hekim. Hızlıca tanı koyup tedavimizi yaptı. Acil servise olan olumsuz bakış açımı değiştirdi. Böyle kaliteli bir doktor çalıştırdığı için hastanenize teşekkür ederim. Kaybetmemeniz dileğiyle.
Memorial Ataşehir Hastanesi 28 Aralık 2018

1 2 >