Hasta Yorumları

"Op. Dr. Cenk ERSAVAŞ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

İYİ Kİ VARLAR

Prof. Dr. Feryal GÜN SOYSAL,Op. Dr. Cenk ERSAVAŞ

Çocuğumuzu kendi çocuğu gibi gören, gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası her sorumuza samimi ve güleryüzle karşılık veren, ilk defa yaşadığımız cerrahi süreci bilgi, birikim ve deneyimleriyle kolaylıkla atlatmamızı sağlayan çocuk cerrahımız Prof. Dr. Feryal Gün Soysal ve genel cerrahımız Op. Dr. Cenk Ersavaş iyi ki varsınız, iyi ki vardınız. Ne kadar teşekkür etsek azdır....
Memorial Ataşehir Hastanesi 06 Şubat 2020

Gönülden Teşekkür

Op. Dr. Cenk ERSAVAŞ

Merhabalar, Memorial Ataşehir hastanenize 25 Eylül sabah 10:00 sularında acilden giriş yaptım. Maalesef apandisit teşhisi konuldu ve aynı gün saat 15:00 civarında ameliyata alındım. Sonrasında apandisimin ameliyat öncesi sızdırması nedeni ile 7 gün hastanenizin 7. Katında tedavi gördüm. Çok şükür 1 Eylül’de durumum stabil görüldüğü için taburcu edildim. Bu süreç boyunca baştan sona oldukça güzel bakıldım. En başta birincil doktorum Genel Cerrah Op. Dr. Cenk Ersavaş’a çok teşekkür ederim. Teşhis konulduğu gibi başıma geldi. Sizi ben ameliyat edeceğim diyerek hem ameliyat hem de kendisi hakkında bilgi sundu. Hasta doktor güven ilişkisinin önemini belirterek kendisi ile ilgili internette araştırma yapabileceğimi belirtti. Sonraki süreçte ameliyat sonrasında hem bilgilendirme hem de genel takip konusunda çok özenli idi. Her sabah öğlen ve akşam yanıma uğradı. Çok büyük bir ameliyat geçmişim ve deneyimim yok ama yakın arkadaşlarımla ilgili deneyimlerime göre oldukça iyi kurgulanmış bir sağlık hizmet aldım Cenk Bey’den. Hatta benim taburcu olduğum gün kendisi ameliyata girdi. Kendi ameliyatından sonra bile bana ulaşarak takip etmeye devam etti. Kendisine gönülden teşekkür ederim. İkinci bir paragraf da kat içinde hizmet eden hemşire ekibi ile ilgili. Herkesin ismini tek tek sayamayacağım, bazılarının adı aklımda, bazılarını hatırlayamıyorum. Affetsinler. Her biri ayrı ayrı gerçekten çok profesyonel hizmet verdiler. Güler yüzlüydüler. Tedavi boyunca moral vericiydiler. Kat temizleyicilerin ve çarşaf değiştiricilerin de hakkını yemeyelim. Tüm ekibe teşekkür ederim. Ayrıca Enfeksiyon Doktorumun adını maalesef öğrenemedim. Kendinin katkısı da çok büyüktü. Hastanedeki sondan önceki gün babası ameliyat olmuş. O da ertesi gün gelip beni muayene etti, ilgisini azaltmadı. Benim için kolay bir süreç değildi. İlk defa hayatımda hayati risk taşıdığım günlerim oldu. Bu süreci hastanenizde gerçekten emine ellerde hissederek atlattım. Teşekkürler. Herkes için sağlıklı günler dilerim. Levent Ortaköylüoğlu levent@natica.com.tr +90 533 9340505 PS: Bu alanlara bir de kim bu teşekkürü yazıyor, iletişim bilgisi nedir diye eklemenizde fayda var :) Ben de ilk versiyonu gönderdikten sonra farkettim ki anonim bir bilgi vermişim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 07 Ekim 2019

Yağ kisti operasyonu

Op. Dr. Cenk ERSAVAŞ

Cenk Bey, başımda oluşan 4 tane yağ kistini başarılı bir operasyon ile aldı. Operasyon sırasında tüm süreçleri çok detaylı bir şekilde anlatması bana güven verdi. İşinde titiz ve başarılı olmasının yanısıra iletişimde de samimi, egosu olmayan bir doktor. İlginiz, bilginiz ve güleryüzünüz için çok teşekkürler Dr. Cenk Ersavaş.
Memorial Ataşehir Hastanesi 19 Eylül 2019