Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Elif ERDEM ÖZCAN" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Ilgi ve guleryuz

Uzm. Dr. Elif ERDEM ÖZCAN

Dun kızımı Dr. Elif hanima götürdüm. Çok ilgili bilgili ve güler yüzlü bir hekim. Hastanenizde böyle bir hekim çalıştığı için çok şanslısınız. Çok çok teşekkür ederim kendisine
Memorial Şişli Hastanesi 26 Aralık 2019

Pediatri ve Acil Servis Ekibine Teşekkürler

Uzm. Dr. Elif ERDEM ÖZCAN

Kızılmiz Eslin, 29,06,2019 gecesi yüksek ateşle Şişli Memorial acil servisine getirdik. Çocuk hastalıkları uzmanı Dr Meltem Erol hanım ve hemşiremiz Kerim'e hanım kizimizla yakından ilgilendiler. Gerekli tedaviyi ve tahlilleri uyguladılar. Acil serviste danismada giriş işlemlerinizi yapan Emre Bey güler yüzü, pratik işlem becerisi ile gerçekten Memorial ailesine yakışan, işini titizlikle yapan, TKY (Toplam Kalite Yönetimi) ekibinde yer alabilecek, çocuk psikolojisinde anlayan yetenekli bir ekip elemaminiz. Kerime Hemşire nin işini titizlikle, güler yüzle yapması, elinin hafifliği ile çok iyi bir personeliniz. Dr. Meltem hanım da Eslin'e titizlikle ve tüm ekip gibi sevgi ve güler yüzle davrandılar. Çok teşekkür ediyorum. O gece taburcu olduktan sonra ertesi sabah yüksek ateşle tekrar acilen girişimiz yapılarak, pediatri servisine yatisimiz yapıldı. Pediatri servisinde de Uzman Doktorumuz Dr. Elif Erdem Özcan gereken tüm tetkikleri ve tedaviyi güler yüzü ve sıcak kanlı yakınlığı ile tedaviyi uygulayan, çocuğumuza çok ilgili davranan Servis Hemşirelerimiz de Elif Hnm, Duygu Hnm, Hatice Hnm, Sinem Hanım ve diğer ekip arkadaşları güler yüzleri ile, iş ciddiyetleri ile tedavi sürecinde bize çok yardımcı oldular. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Temizlik işlerinden sorumlu ekip arkadaşları da işlerini titizlikle yaptılar.Yemekler zamanında servis edildi. Yönetim grubundan, sağlık personeli grubuna kadar gösterilen güler yüzden çok memnun kaldık. Henüz taburcu olmadık ama bir an önce çocuğum sağlığına kavuşarak taburcu olur inşallah. Tüm Memorial ailesine sonsuz teşekkürler ediyorum. Sevgi ve saygılarımla ... Meral Munguldar. 01.07.2019 Pazartesi.
Memorial Şişli Hastanesi 01 Temmuz 2019

Pediatri ve Acil Servis Ekibine Teşekkürler

Uzm. Dr. Elif ERDEM ÖZCAN

Kızılmiz Eslin, 29,06,2019 gecesi yüksek ateşle Şişli Memorial acil servisine getirdik. Çocuk hastalıkları uzmanı Dr Meltem Erol hanım ve hemşiremiz Kerime hanım kizimizla yakından ilgilendiler. Gerekli tedaviyi ve tahlilleri uyguladılar. Acil serviste danismada giriş işlemlerinizi yapan Emre Bey güler yüzü, pratik işlem becerisi ile gerçekten Memorial ailesine yakışan, işini titizlikle yapan, TKY (Toplam Kalite Yönetimi) ekibinde yer alabilecek, çocuk psikolojisinde anlayan yetenekli bir ekip elemaminiz. Kerime Hemşire nin işini titizlikle, güler yüzle yapması, elinin hafifliği ile çok iyi bir personeliniz. Dr. Meltem hanım da Eslin'e titizlikle ve tüm ekip gibi sevgi ve güler yüzle davrandılar. Çok teşekkür ediyorum. O gece taburcu olduktan sonra ertesi sabah yüksek ateşle tekrar acilen girişimiz yapılarak, pediatri servisine yatisimiz yapıldı. Pediatri servisinde de Uzman Doktorumuz Dr. Elif Erdem Özcan gereken tüm tetkikleri ve tedaviyi güler yüzü ve sıcak kanlı yakınlığı ile tedaviyi uygulayan, çocuğumuza çok ilgili davranan Servis Hemşirelerimiz de Elif Hnm, Duygu Hnm, Hatice Hnm, Sinem Hanım ve diğer ekip arkadaşları güler yüzleri ile, iş ciddiyetleri ile tedavi sürecinde bize çok yardımcı oldular. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Temizlik işlerinden sorumlu ekip arkadaşları da işlerini titizlikle yaptılar.Yemekler zamanında servis edildi. Yönetim grubundan, sağlık personeli grubuna kadar gösterilen güler yüzden çok memnun kaldık. Tüm Memorial ailesine sonsuz teşekkürler ediyorum. Sevgi ve saygılarımla ... Meral Munguldar. 01.07.2019 Pazartesi.
Memorial Şişli Hastanesi 01 Temmuz 2019

Teşekkür

Uzm. Dr. Elif ERDEM ÖZCAN

Gece rahatsızlanan kızımız Eslin e Şişli Memorial hastanesi Acil servisinin doktoru Meltem Hoca ya, Kerime Hemşireye ve acil girişte kaydınızı yapan, bize her konuda destek ve yardımcı olan Emre Beye, güler yüzlerine, ilgi alanlarına çok teşekkür ederim. Akabinde sabahında tekrar rahatsızlanan kızımız in yarısında yakinen ilgilenen ve takip eden Doktorumuz Elif hocaya, Elif ve Duygu hemşirelere ve adını bilmediğim Pediatri bölümünün sağlık ve kat görevlisi ekibine gösterdikleri hassasiyet ve ilgili için çok teşekkür ediyorum. Güler yüzünüz hiç solmasın. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla Meral Munguldar.
Memorial Şişli Hastanesi 30 Haziran 2019

O bizim doktorumuzdan ötesi :)

Uzm. Dr. Elif ERDEM ÖZCAN

Çınar'ın kahramanı Elif hocamız Her aradığımızda ulaştığımız her mesajımıza yanıt bulduğumuz her hastalığında yakından ilgilenen süper kahramanımıza Çınar adına sonsuz teşekkürler. Kaç defa hastalandı kaç defa hastahaneye yattı sayısını biz unuttuk ama Elif hoca her defasında kendi çocuğuna bakar gibi tedavi edip sevdi oğlumuzu Hakkını ödeyemeyeğiz O kadar sevdiki oğlumuzu aralarında tarifsiz bir hayranlık başladı Sanırım Çınar Elif hocamıza aşık :) Sonsuz teşekkürler süper doktorumuz... Fatma&Zafer Bulut
21 Temmuz 2017