Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Esra KAYTAN SAĞLAM" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Yakın İlgi ve Sıcak Yaklaşım

Prof. Dr. Esra KAYTAN SAĞLAM

8 ay önce hastalık tanısından itibaren yakın ilgi ve alakası, güleryüzlü yaklaşımı için doktorumuz Esra hanıma sonsuz teşekkürler.
Memorial Şişli Hastanesi 20 Aralık 2019

Teşekkürler

Prof. Dr. Esra KAYTAN SAĞLAM,Uzm. Dr. Mehmet ÇELİK

Hastanenizde rektum kanseri tedavisi görmekteyim.Tedavimin ilk aşaması olan radyoterapi esnasında Esra Hanımın sadece benimle değil tüm hastalarına gösterdiği ilgi ve yaklaşım hem rahatlatıcı hem de güven verici olması açısından takdire şayandı. Mehmet Bey ise bir sonraki aşama olan port ameliyatımın öncesi ve sonrası beni çok rahat hissettirerek işinde ne kadar yetkin olduğunu ispatladı. Her ikisine de ne kadar teşekkür etsem azdır.
Memorial Şişli Hastanesi 04 Haziran 2018

Çok Teşekkür Ederim

Prof. Dr. Esra KAYTAN SAĞLAM

30 yaşındayım Sağlıklı olduğum dönemlerimde bile aşırı duygusal bir yapıya sahipken hastalık dönemimde bu hassasiyeti birkaç kat yükseklerde hissedip yaşadım...Sevgili Esra Hoca her durumumun haklı sebepleri olduğunu bilerek sevgiyle yaklaştı,olabilecek en rahat ve pozitif şekilde bu sıkıntılı süreci atlatmamı sağladı, Adını taşımak yaşamak kadar ağır bir hastalık bu ne yazık ki ancak rastladığınız hekimler ya çok dibe itiyor ya da sevgiyle inancınızı arttırıyor. Esra hoca da inancımı katlayan,güclendiren,iyi hissetmem için tüm alternatifleri öneren ve değerlendiren süper ötesi bir hekim..Tedavi süresince bana düşen yalnızca gayretli ve inanclı olmaktı çünkü Esra hoca ve ekibi iyi hissetmem için elllerinden geleni yaptı..Ne kadar teşekkür etsem yetersiz kalır biliyorum ama iyi ki Bu dönemde hayatıma hocamın eli dokundu.
Memorial Şişli Hastanesi 11 Nisan 2018

Memnuniyet

Prof. Dr. Esra KAYTAN SAĞLAM

Hastanemizin ilgi alaka ve titizliğinden memnun olduğumu belirtmek isterim ve bu hassasiyetinizin devamını dilerim.
Memorial Şişli Hastanesi 14 Mart 2018

Teşekkürler Esra Hocam ve Ekibi

Prof. Dr. Esra KAYTAN SAĞLAM

Merhaba ismim Cenk.Hastanız Şennur Yurtsevener’in oğluyum.Annemin GBM 4 teşhisi konulan çok önemli ve sıkı takip gerektiren bir rahatsızlığı var.2016 Mayıs ayında bu rahatsızlığa yakalandık acil ameliyat olduk ve ardından ışın ve kemoterapi tedavisi için iyi bir onkolog bulmamız gerekiyordu 1 - 2 haftalık süreç içinde yaptığımız araştırmalar sonucunda konusunda çok iyi , uzman ve güvenilir bir kaç onkolog tavsiye edildi görüştük ve Sn.Esra Kaytan Sağlam ile tedaviye başlama kararı aldık.Esra Hocam ile şu an tedavimizin 20. ayındayız ışın ve ilaç tedavimiz bitti ve kontrollere devam ediyoruz.Bu hastalığın ciddiyetini düşündüğümüzde gayet iyiyiz ve dahada iyi olacağımıza inanıyoruz Allahın izniyle.Kısaca söylemek istediğim şu Esra Hocam ile bu tedaviye başlama kararı almamızın ne kadar doğru bir karar olduğunu Esra Hocam her görüşmemizde ilgisiyle,bilgisiyle,içtenliğiyle,samimiyetiyle,bizim her türlü sorularımızı yanıtlamasıyla,bu süreç içinde bazı MR lar sonucumuzda beyindeki bazı kontranslanmalarda çok detaylı düşünüp bu konuyu konseyde paylaşarak gereksiz yere ilaç kullanmaması gibi çok önemli ve kritik hamleleriyle ,işini severek,titizlikle ve içtenlikle yapmasıyla ve tüm bunların yanında mükemmel bir insan olmasıyla ispatlamıştır.Ayrıca asistanlarıda Suna Hanım ve Seçil Hanım son derece ilgili ve o bölüme yakışan kişilerdir..Biz Annemin onkoloji tedavisi için Başta Esra Hocam önderliğinde bu ekip ile olmaktan son derece mutluyuz ve herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler.. Cenk YURTSEVENER
Memorial Şişli Hastanesi 19 Ocak 2018

Teşekkürler. ..

Prof. Dr. Abdullah İĞCİ,Prof. Dr. Esra KAYTAN SAĞLAM,Prof. Dr. Serkan KESKİN

Meme kanseri teşhisiye tedavi suresince bana destek olan ameliyatımi yapan Sayın Abdullah İgci,Onkoloji Doktorum Sayın Serkan Keskin Radyoloji Doktorum Sayın Esra Sağlam Kaytan'a sonsuz teşekkürler. ..Sizler gibi bilgili,saygın,değerli doktorlarimiza Allah uzun ömürler versin.Sisli Memorial Onkoloji bolumu hemsire ve calisanlari Radyoloji bölümü çalışanlarına ilgi ve moral destekleri için emekleri için çok teşekkürler iyi ki varsınız. .. Memorial Şişli Hastanesi 06 Ekim 2017 Sitenizdeki problemden dolayı tekrar iletmek istedim... Fikriye Alan
Memorial Şişli Hastanesi 19 Ekim 2017

Tesekkurler

Prof. Dr. Abdullah İĞCİ,Prof. Dr. Esra KAYTAN SAĞLAM,Prof. Dr. Serkan KESKİN

Meme kanseri teşhisiye tedavi suresince bana destek olan ameliyatımi yapan Sayın Abdullah İgci,Onkoloji Doktorum Sayın Serkan Keskin Radyoloji Doktorum Sayın Esra Sağlam Kaytan'a sonsuz teşekkürler. ..Sizler gibi bilgili,saygın,değerli doktorlarimiza Allah uzun ömürler versin.Sisli memorial onkoloji bolumu hemsire ve calisanlari radyoloji bölümü çalışanlarına ilgi ve moral destekleri için emeklerini için çok teşekkürler iyi ki varsınız. ..
Memorial Şişli Hastanesi 06 Ekim 2017