Hasta Yorumları

"Op. Dr. Feridun YUMRUKÇAL" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Prof. Dr. Z. Uğur IŞIKLAR,Op. Dr. Feridun YUMRUKÇAL

Bizim hikayemiz 02.10.2019 tarihinde saat 20:30 gibi ambulansla acil servise gelişimizle başlıyor. Aslında ben ve ailem 20 yıldır hastaneniz den sağlık hizmeti alıyoruz. Oğlumun bacağındaki şiddetli ağrı nedeniyle MR ve röntgeni çekiliyor. Bir iğne vurulup ağrısı hafifledikten sonra eve döneceğimizi düşünerek geldiğimiz hastanede mesai saatleri dışında olmasına rağmen hastaneye gelen Sn. Feridun Bey'in bizleri bilgilendirmesi ile olayın beklediğimiz kadar basit bir şey olmadığını anlıyoruz. Ertesi gün Sn.Prof Dr Uğur Işıklar tarafından yapılacak operasyonla ilgili ayrıntılı olarak bilgilendiriliyoruz ve operasyonun yapılması hususunda mutabık kalıyoruz. Sn. Işıklar ve ekibinin yaptığı ameliyat ve hastanede kaldığımız süre boyunca ve izleyen günlerde kendilerine ulaşmada hiç bir sıkıntı yaşamadıK -Sn.Prof.Dr. Uğur Işıklar (İşinin ehli ve iyi bir ekip lideri olması) -Sn.Op.Dr.Feridun Yumrukçal (yaklaşım,takip,insani tarafı, iletişim vs.iz bırakması) çok çok teşekkürler.
Memorial Şişli Hastanesi 05 Kasım 2019

TEŞEKKÜR

Op. Dr. Feridun YUMRUKÇAL

11 Temmuz 2016 günü geçirdiğim ev kazası sonucunda gerçekleştirdiği ameliyat daha sonra 02 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirdiği 2.ameliyat ve sonrasında gerek tıbbi gerekse insani başarısından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Sadece iyi hekim olmak yetmiyor,aynı zamanda hastaya iyi davranıp moral verip hayata çabuk dönmesini sağlamak ta gerekiyor.Kendisi bütün bu özelliklere sahip mükemmel bir hekim. Memorial ekibi olarak tan sizleri de seçiminiz den dolayı ayrıca tebrik etmek istiyorum. Saygılarımla.Aydan Ocaklı
Memorial Şişli Hastanesi 01 Ocak 2017

Memorial Çok Şanslı Bir Hastahane

Doç. Dr. Kani GEMİCİ,Uzm. Dr. Servet ALAN,Op. Dr. Feridun YUMRUKÇAL

İnanıyorum ki tüm doktorları mükemmeldir. Ben Doç. Dr. Kani Gemici, Doç . Dr Servet Alan ve Op Dr. Feridun Yumrukçal Beylerin hastası oldum. Bu Doktor Beylerin Memorial'de bulunması, Memorial için bir şanştır.
Memorial Şişli Hastanesi 07 Ağustos 2014