Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Haluk MUMCUOĞLU" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Uzm. Dr. Haluk MUMCUOĞLU

Kayseri hastanenizde Dahiliye bölümüne basvurdum, Haluk Hocanın ilgisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Muayene ve sonrasındaki tüm süreçlerde guler yüzle bize yardimci olan sekreterine de çok teşekkürler.
Memorial Kayseri Hastanesi 11 Mayıs 2019

TEŞEKKÜR

Uzm. Dr. Haluk MUMCUOĞLU

Dr.Haluk Bey'e;hastama gösterdiği samimi ilgiden ve gerek tahlil sonuçları,gerekse hastalığımızla ilgili anlaşılabilir ve ayrıntılı bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.
Memorial Kayseri Hastanesi 22 Nisan 2019

Teşekkürler

Uzm. Dr. Haluk MUMCUOĞLU

Benim gibi hastalığınız hakkında her türlü bilgiyi talep edenlerdenseniz, biraz da evhamlıysanız size uygun bir dille bunu açıklayan ilgili güler yüzlü morel yükselten haluk bey size göre.
Memorial Kayseri Hastanesi 18 Şubat 2019

Teşekkür

Uzm. Dr. Haluk MUMCUOĞLU

Merhaba, Kayseri hastanenizde Dahiliye bölümüne başvurdum. Haluk bey'e muayene oldum. İlgili ve tetkik sonuclarini açıklayıcı olmasından cok memnun kaldım. Hocamızın ve asistanının guler yüzlü, ilgili olmasından dolayi teşekkür ederim. Solmaz
Memorial Kayseri Hastanesi 12 Ocak 2019

Memnuniyet

Uzm. Dr. Haluk MUMCUOĞLU

İyi günler. Kasım 2018 de Haluk bey'e muayene oldum. İlgisinden memnun kaldim. Çok açıklayıcı anlaşılır ifadeler kullandı. Tedavi surecini de tek tek anlatti.Asistanına ve Hocamıza ilgisinden dolayı teşekkür ederim.
Memorial Kayseri Hastanesi 30 Kasım 2018

Teşekkür

Uzm. Dr. Haluk MUMCUOĞLU

Merhaba, yurt dişi hastasiyim. Agustos ayında muayene oldum, doktorun ve asistanin ilgisinden çok memnun kaldım. İletişim ve güler yüzle karsilanmaktan cok memnun kaldım.
Memorial Kayseri Hastanesi 04 Ekim 2018

TEŞEKKÜR

Uzm. Dr. Haluk MUMCUOĞLU

kazadan dolayı gövsümdeki agrılar için gögüs hastalıklarındaki murat apaydın beye ayrıca bel ve bel kaslarımdaki agrılar içinde iç hastalıkları uzm dr.haluk mumcuoglu beyede yapmış oldugu uzun muayeneden ve vermiş oldukları tedavi sayesinde agrılarımdan kurtuldum teşekkürlerimi sunar başarılar dilerim saygıyla
Memorial Kayseri Hastanesi 18 Haziran 2016