Hasta Yorumları

"Prof. Dr. İbrahim ÖTGÜN" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Hocamiza cok tesekkurler

Prof. Dr. İbrahim ÖTGÜN

Oğlumuz daha 1 günlükken Sevgili İbrahim Hocamiz sunnetini gerceklestirdi. Daha 1 gunluk bebegimi ona guverenek emanet ettim ve iyi ki de etmisim. Kendisine ișlem sonrasindaki gunlerde dahi sordugum sorulara hemen yardimci oldu. Çok tesekkur ediyorum Hocam'a tüm samimiyeti için.
Memorial Ankara Hastanesi 23 Ekim 2018

Çok teşekkürler

Prof. Dr. İbrahim ÖTGÜN

Doktor arkadaşımızın tavsiyesi üzerine hocamıza gittik. Özgeçmişini inceleyince zaten çok donanımlı olduğu görülüyor. Bu yaz (2018 Temmuz) ayında 8 yaşındaki oğlumuzun sünnetini gerçekleştirdi. Sünnet sonrası herhangi bir acı duymadan oğlumuz günlük hayatına devam etti. Bu süreci bu derece acısız geçirmesi bizi inanılmaz mutlu etti. Herşey için hocamıza sonsuz teşekkürler. Burçin Karabay
Memorial Ankara Hastanesi 19 Ağustos 2018

Sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız

Prof. Dr. İbrahim ÖTGÜN

Oğlum (10 aylık )ve yeğenim kuzey (4 yaşında) 09.12.2017 de sünnet oldular Saygıdeğer Hocam İbrahim Ötgün tarafından operasyon gerçekleşti muhteşem ötesi bir sünnet oldu ağrısız acısız iyi ki tanımışım sizi hocam iyiki varsınız. Sonsuz teşekkür ederim. Bağdat Akca ve Serpil Doğan
Memorial Ankara Hastanesi 10 Aralık 2017

Hakan Efe Akyalçın (sünnet)

Prof. Dr. İbrahim ÖTGÜN

29.09.17 de hastanenizde doğum yaptım. Hayalimdeki de bebeğimin sünnetini yaptırıp öyle taburcu olmaktı. Kadın Doğum doktorumuz Banu Akçal ın tavsiyesiyle İbrahim beyle iletişime geçtik ve kendisi Doğumdan sonra yanımıza gelip oğlumu muayene etti. Yenidoğan sünnetiyle ilgili aklımızdaki tüm soru işaretlerini giderdi ve 24 saatgeçtikten sonra operasyonu yapabileceğini söyledi. Kendisine güvendik ve sünnetimizi olduk. İyi ki de yaptırmışız. Ağrı sızı olmadan 5 gün içerisinde iyileşti. Hastanenizi böyle değerli ve kibar hekimlerle çalıştığı için tebrik eder, İbrahim beye de ilgisi için teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 15 Ekim 2017

28 günlük Bebeğin Sünneti

Prof. Dr. İbrahim ÖTGÜN

Memorial Ankara Hastanesi'nde sadece internetten edindiğimiz bilgi ve Hacettepe Üniversitesi mezunu olması sebebiyle; Doç. Dr İbrahim ÖTGÜN hoca ile görüşmeye gittik. Muayene esnasındaki sıcak yaklaşımı, güler yüzlü, hoş sohbeti ve güven veren açıklamalarıyla, tereddüt hissetmeden, oğlumuzun sünnetinin burada olmasına karar verdik. Nitekim 12.10.2016 tarihinde Doktorumuzun başarılı operasyonu ile Can'ımızın sünnetini tamamladık. 2 gün içinde hiç bir sıkıntı yaşamadan normal halimize geri döndük. Bu süre zarfında Doktor Bey'in işinin hakkını veren biri olmasının yanı sıra, sünnet sonrası merak ettiklerimizi sorduğumuzda; bekletmeden cevaplayıp yardımcı olması bizi fazlasıyla memnun etti. Çocuk Doktorumuzun da bu sırf bu yaklaşım nedeniyle, Memorial Hastanesi'nde olmasını tercih ettik. Sayın Doç Dr. İbrahim ÖTGÜN başta olmak üzere; Memorial Ankara Hastanesi çalışanlarına ilgi alaka ve yardımları için teşekkürü bir borç biliriz. Saygılarımızla, (Gizem - Özgür - Can)
Memorial Ankara Hastanesi 22 Aralık 2016

En İçten Teşekkürlerimizle!

Prof. Dr. İbrahim ÖTGÜN

Doç Dr. İbrahim ÖTGÜN Hocamız, 27 Haziran 2016 tarihinde 8 yaşındaki oğlumuzun sünnetini genel anestezi altında klasik yöntemle gerçekleştirdi. Kendisine, gerek operasyon öncesi ve sonrası dönemde gösterdiği güler yüzlü ve ilgili yaklaşım, gerekse engin bilgi ve tecrübesi sayesinde çok rahat geçen sünnet operasyonu nedeniyle en içten teşekkürlerimizi sunarız. Gözümüzde büyüttüğümüz sünnet olayını, çok değerli Hocamız sayesinde inanılmaz derecede kolay, hiç bir travma yaşamadan, toplamda 3-4 gün gibi kısa bir sürede atlattık. Sünnet sonrasındaki dönemi, hiç ağrı olmadan, güle oynaya geçiren oğlumuz, sünnetinin olup bittiğine inanmakta zorluk çekti gerçekten de! Hocamızla tanışmayı bir şans olarak değerlendiriyor, başarılarının devamını diliyoruz...Saygılarımızla.. Şebnem-Alp-Arda KEZER
Memorial Ankara Hastanesi 07 Eylül 2016

Yenidoğan sünneti ve Teşekkür

Prof. Dr. İbrahim ÖTGÜN

22/02/2015 tarihinde Memorial Ankara Hastanesinde oğlumun doğumu gerçekleştikten sonra ününü, namını, becerisini daha önceden duyduğumuz çok değerli doktorumuzun gerçekleştirdiği operasyon ile oğlum daha 1 günlük iken sünnet oldu. Daha 1 günlük olması dolayısı ile bazı çekincelerimiz olmasından dolayı Sayın Hocamızın gelip bize sünnetin tarihinden başlayıp sağlık açısından faydasına kadar her şeyi o çok tatlı diliyle anlatması ve ona güvenmemiz ile yeni doğan sünnetini gerçekleştirdik. Hocamız için söylenecek o kadar söz var ki. İyi ki sizi tanımışız, iyi ki sizinle karşılaşmışız. Yeteneğinizle, kişiliğinizle, konuşmanızla ve insanlığınızla harika bir doktorsunuz. Sizin gibi hekimleri görmek Türk hekimlerine olan güveni arttırmaktadır. Eşim ve ben sizin duacınızız. Yeni doğan sünnetine gelirsek, süreç hocamızın bize anlattığı gibi o kadar çabuk geçiyor ki. 1 gün gibi kısa bir sürede iyileşme ve hiçbir ağlama, sızlama, ilerde yaşanabilecek travma olmadan gerçekleşen bir sünnet. Düşünen ailelere şiddetle tavsiye ederim. Her şey için çok teşekkür ederim İbrahim Hocam.
Memorial Ankara Hastanesi 27 Mart 2015

Güven duygusu

Prof. Dr. İbrahim ÖTGÜN

Memorial Ankara hastanesinde doğum yapan oğlum için doktorların tavsiyesiyle sünnetini 4,5 aylıkken yaptırma kararı aldık. Bu kararı almamızda bize en çok yardımcı olan ve söyledikleriyle bizde büyük bir güven hissettiren sayın İbrahim Ötgün hocamıza teşekkürü bir borç bildim. Sünnetten önce yaşanacak bütün herşeyi tek tek bize anlatması ve yapmamız gerekenleri çok güzel bir şekilde izah etmesinden dolayı hiç bir sorunla karşılaşmadık. Kaldı ki söylediklerinin hepsi de gerçekleşerek oğlum sünnet olduğu gün iyileşti gerçekten ve bizi de hiç yormadı. Kendisini deneyimi, tecrübesi ve yaklaşımından dolayı tebrik ederim. Ankara siz değerli doktorların ve hastanenizin sayesinde daha sağlıklı artık.
Memorial Ankara Hastanesi 27 Ocak 2015