Hasta Yorumları

"Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Mükemmel ilgili bir doktor

Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ

Diyarbakırın kaybetmemesi gereken doktorlardan biri..annemi tavsiyeler üzerine götürdüm ve iyikide götürmüşüm.. okadar mesleğine aşık biriki ..hastalarıyla okadar ilgiliki ..bu anlatılmaz görülmesi gereken biri.
Memorial Dicle Hastanesi 22 Haziran 2019

Teşekkürler

Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ

Sayın Memorıal Hastanesi Yetkilileri; Eşim Elif Vural’ın rahatsızlığından dolayı Memorıal Dicle Hastanesi Göğüs Hastalıkları branşından Dr. Levent Akyıldız’a giriş yaptık. Levent Bey’in karşılama anından uğurlama anına kadar hastaya olan yaklaşımı takdirlik ve büyük bir teşekkürü hak edecek şekildeydi. Doktorun hastaya yaklaşımı tanı ve tedavi kadar önemli bir konu. Memorıal Hastanesi’ne ve Dr. Levent Akyıldız’a ilgi ve detaylı bilgi paylaşımından ötürü teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz. Arif Vural - Elif Vural 0555 4950611
Memorial Dicle Hastanesi 30 Ağustos 2018

Tedavi sürecindeki titiz çalışma, takip ve özveri için teşekkürler

Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ,Op. Dr. Yunus ÇAVUŞ

Diyarbakır Dicle Memorial hastanesinde hamile eşimin zatürre olması nedeniyle yatışı yapılarak 8 gün boyunca eşime ve bebeğe zarar verilmeden tedavi sürecinde büyük bir titizlik ve özveriyle gösterdikleri çabalarından ve devamında bebeğin takibinin yapılarak sağlıklı olarak dünyaya getirilmesinde emeği geçen doktorlarımız Y.Doç.Dr. Levent AKYILDIZ ve Op.Dr.Yunus ÇAVUŞ hocamıza çok teşekkür ederiz.
Memorial Dicle Hastanesi 10 Haziran 2016