Hasta Yorumları

"Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkürler

Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ

Yar.Doç.Dr.Levent Akyıldız Çok iyi ilgileniyor güven veriyor, Çok teşekkür ediyorum.
Memorial Dicle Hastanesi 12 Şubat 2020

Teşekkürler

Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ

Güven veren ilgilenen bir hekim. Onu tanıdıktan sonra insan iyileşeceğine İnanıyor kendisine teşekkür eder. Başarılarının devamını diliyorum.
Memorial Dicle Hastanesi 09 Şubat 2020

İlgi ve Bilgi

Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ

Ağır bir tablo ile hocanın yanına gittim. O kadar ilgili ve bilgiydi ki Levent Hoca en başından beri insana güven veriyor. Dolayısıyla İnsan psikolojik olarak rahatlıyor. Şu an iyileştim. Hem Hastahaneniz hem de bizim için müthiş bir değerdir. Hocama saygılarımı en içten duygularımla sunuyorum. Mustafa İRDEM
Memorial Dicle Hastanesi 21 Ocak 2020

Teşekkür

Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ

Yaklaşık 5 yıl önce bir üniversite hastanesinde TBC tedavisi gördüm. Bu esnada o kadar ihmaller yaşandı ki hastalığım dahi 4 ay sonra fark edildi ve süreç boyunca ünitelerce kanı sadece test için verdim, bu bile başlı başına eziyete döndü. İyi doktorların varlığından bile şüphe eder oldum. Tedaviden sonra farklı hastanelere zaman zaman kontrol amaçlı giderken hep çekinerek gidiyordum. 2 saat önce Akciğer Grafisi isteyen doktorun yanına gittiğimde bana dair en ufak şey dahi hatırlamıyor tekrar her şeyi sil baştan anlatmak zorunda kalıyordum. Bu tarz durumları o kadar çok yaşadım ki inanın hastaneye dahi gitmek istemiyordum En sonunda Memorial'e gitmeye karar verdim. Öncesinde var olan doktorların profillerini inceledim ve Levent Bey'in tam da TBC üzerine özgeçmişinde tecrübelerini görünce işte aradığım doktoru sonunda buldum dedim. Randevuya gittiğimde işte bir doktorun hastasıyla olan iletişimi böyle olmalı dedirtti. Beni dinlerken notlar alıyor, yapacağı testler hakkında ve tedavi olduğum hastalık konusunda bilgi veriyordu. 2 gün sonra akciğer grafisi ile yanına gittiğimde bana dair detayları hala hatırlıyor, ismimle hitap ediyordu. Bunlara o kadar çok hasret kalmışız ki anlatamam bunun sevincini. Sonuçları tetkik ettikten sonra çok iyi bir şekilde bilgilendirip, telkin etti. Güler yüzlü ve mutlu bir şekilde oradan ayrıldım. Şimdi aradan 2 yıl geçtikten sonra tekrar genel kontrol amaçlı bir randevu almayı düşünürken teşekkür notu düşmediği gördüm ve yazmak istedim. Göğüs Hastalıkları için randevu alırken güvenle Levent Akyıldız hocayı seçebilirsiniz.
Memorial Dicle Hastanesi 31 Ekim 2019

Mükemmel ilgili bir doktor

Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ

Diyarbakırın kaybetmemesi gereken doktorlardan biri..annemi tavsiyeler üzerine götürdüm ve iyikide götürmüşüm.. okadar mesleğine aşık biriki ..hastalarıyla okadar ilgiliki ..bu anlatılmaz görülmesi gereken biri.
Memorial Dicle Hastanesi 22 Haziran 2019

Teşekkürler

Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ

Sayın Memorıal Hastanesi Yetkilileri; Eşim Elif Vural’ın rahatsızlığından dolayı Memorıal Dicle Hastanesi Göğüs Hastalıkları branşından Dr. Levent Akyıldız’a giriş yaptık. Levent Bey’in karşılama anından uğurlama anına kadar hastaya olan yaklaşımı takdirlik ve büyük bir teşekkürü hak edecek şekildeydi. Doktorun hastaya yaklaşımı tanı ve tedavi kadar önemli bir konu. Memorıal Hastanesi’ne ve Dr. Levent Akyıldız’a ilgi ve detaylı bilgi paylaşımından ötürü teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz. Arif Vural - Elif Vural 0555 4950611
Memorial Dicle Hastanesi 30 Ağustos 2018

Tedavi sürecindeki titiz çalışma, takip ve özveri için teşekkürler

Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ,Op. Dr. Yunus ÇAVUŞ

Diyarbakır Dicle Memorial hastanesinde hamile eşimin zatürre olması nedeniyle yatışı yapılarak 8 gün boyunca eşime ve bebeğe zarar verilmeden tedavi sürecinde büyük bir titizlik ve özveriyle gösterdikleri çabalarından ve devamında bebeğin takibinin yapılarak sağlıklı olarak dünyaya getirilmesinde emeği geçen doktorlarımız Y.Doç.Dr. Levent AKYILDIZ ve Op.Dr.Yunus ÇAVUŞ hocamıza çok teşekkür ederiz.
Memorial Dicle Hastanesi 10 Haziran 2016