Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

SONUNDA KIZIM GECELERİ UYUYABİLİYOR

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Kızım premature bir çocuk, bebekliğinden itibaren burnu hep tıkalıydı.Şu anda Eylül 3 yaşında eylül 2019 itibariyle yoğun orta kulak iltihabı oldu.Geçmeyen iltihaplı burun akıntısı vardı,Geniz eti ve bademciği %80 oranında büyüktü.İşitme kaybı başlamıştı ve bu süre içinde 4-5 ayrı hastaneye ve hekime gittik.ameliyat dediler ama biz kızımızın kilosu düşük olduğu için ameliyat olmasından korkuyordul. Sonunda Prof.Dr.Dr. M.Cem Özbek hocama gittik. Kendisi gerekli gözlem ve muayeneyi yaptı, o da ameliyatın kızımın nefesini açacağını yaşam kalitesini yükselteceğini söyledi.16.06.2020 tarihinde 1,5 saat sğren geniz eti,bademcik küçültme ve kulaklara tüp takma işlemi yaptı.Plazma yönetimi kullandı.Kızım ameliyattan 2 saat sonra hiç ameliyat olmamış gibi oyunlar oynadı. Ameliyatın 4. günü itibariyle de burnu ve nefesi açıldı.Burun akıntısı kesildi.Çok şükür artık o nefes aldıkça biz de nefes alıyoruz, o uyudukça biz de uyuyoruz. Cem Hocaya çooookkkk teşekkür ederim.Kızım 4. gün sabahında yatağında uyandığında '' OH BE DÜNYA VARMIŞ !'' dedi. Bu hayatımın en mutlu anıydı.
Memorial Ankara Hastanesi 13 Temmuz 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Önceki başarısız ameliyat ve girişimler sonrasında keşke kendisi ile daha önce karşılaşsaydım dediğim sevgili hocam Mustafa Cem Özbek'e başarı ile yaptığı kulak zarı ameliyatım için geç kalmış bir teşekkür sunmak istiyorum. İki sene önce Ankara Memorial Hastanesinde gerçekleştirdiği kulak ameliyatı ile hem çocukluğumdan beri delik olan kulak zarım onarıldı hem de duyma kaybım büyük oranda giderildi. Tekrar teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Hüseyin
Memorial Ankara Hastanesi 22 Ekim 2019

Hayata yeniden gelmek

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Merhabalar, adım Mehtap Atam 39 yaşında ,kimya öğretmeniyim. Yaklaşık 10 yıl önce başlayan ve gittikçe artan bir işitme kaybım vardı.işitme kaybım o kadar çok artmıştı ki öğretmenler odasında konuşulan bir çok şeyi anlamıyor, derste öğrencilerin sorduğu soruları duyamıyordum.öyle bir hale gelmiştim ki insanlara sürekli "efendim, duymadım. .."demeye de çekiniyordum. Kendimi hayattan soyutlanmış gibi hissettiğim zamanlar bile oldu.telefonun sesini, kapının zilini, bazen çocuklarımın sesini zor algiliyordum. Bu durum psikolojimi son derece bozmaya başlamıştı. Bu süreçte çok fazla doktora gittim. Eğitim Araştırma Hastanesi ve çok ünlü birçok özel hastanede bir çok profosöre muayene oldum. Muayene olduğum doktorların hepsi yapılacak hiç bir şey yok, işitme cihazı kullanmalısın dedi.son olarak Ankara Memorial Hastanesi'nde prof Dr Cem Özbek hocama muayene oldum.muayene sırasında titizlikle her ihtimali degerlendirdi. Ve ameliyat ile işitme kaybımın düzeleceğini söyledi. Bize o kadar güven verdi ki muayeneden hemen sonra ameliyat için kan tahlillerini yaptırdık.08/08/2019 saat 11.00 da ameliyata girdim.ameliyattan çıkıp kendime geldiğimde o kadar çok duyuyordum ki ,bir müddet ortam seslerine adapte olamadım. Ameliyat sonrası en ufak bir ağrım sızım olmadı. Sadece birkaç gün baş dönmesi yaşadım.Şuan eski halimden eser kalmadı. Çok iyi duyuyorum. Öyle ki yüksek seslerden son derece rahatsız oluyorum. 28/09/2019 tarihinde son kontrolüme gittim yapılan işitme testi sonucunda işitme kaybım çok çok azalmış ve daha da azalacağını söyledi doktorum .Bu arada hastalığımın adı otoskleroz.hastalığımın teşhis ve tedavi aşamasında gösterdiği titizlekten dolayı prof Dr Cem Özbek hocama, ve beni hayata yeniden kazandırdığı için binlerce kez teşekkür ederim. Canım hocam sizi hiç unutmayacağız .herşey gönlünüzce olsun. Sevgiler, saygılar. ..
Memorial Ankara Hastanesi 30 Eylül 2019

otosklreoz

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Her iki kulağımda bulunan;iş ve sosyal yaşantımı olumsuz yönde etkileyen, otoskleroz rahatsızlığımı,mükemmel elleriyle,mükemmel bilgi ve becerisi ile, mükemmel bir sonuçla cerrahi olarak tedavi eden Prof.Dr. Mustafa Cem ÖZBEK Hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Hastaneye yatış aşamasından taburcu aşamasına kadar ilgilenen tüm çalışanlara ayrıca teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 08 Nisan 2019

Teşekkürler

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Bu sene içinde hem kızımı hem de eşimin ameliyatlarını gerçekleştirerek hayat standardımızı yükselten sayın Cem Hocam'a çok teşekkür ederim. Önce eşimin deviasyon ve yıllar süren alerjisinden kaynaklı yaşadığı nefes sorunları için kendisine danışmıştık, Bizi en başından beri samimi ve güven veren yaklaşımı ile rahatlattı. Ameliyat sonrasında ise hep destek oldu. Daha sonrasında kızımın yaşadığı geniz eti ve kulak sıvısı probleminde doğru teşhisi ve ameliyatında kullandığı yöntemi sayesinde bu süreci tahmin ettiğimizin çok ötesinde konforlu geçirdik. Sayesinde kızım gece burnundan nefes alarak 'uyuyabiliyor'. Kendisine, ilgisine, sevgisine, bilgisine ve emeğine tekrar teşekkür ederiz.
Memorial Ankara Hastanesi 03 Aralık 2018

Memorial Hastanesi İle Tanışmama Vesile Olan Doktor Beye Geç Kalmış bir teşekkür

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Merhabalar, Ben 10 küsür yıllık sadık bir TOBB ETÜ hastanesi hastasıydım (Mesa olduğu zamanlar dahil). KBB'de Sayın Cem Özbek hocama giderdim o zamanlar. Kızımı da (Eda Hocaoğlu) kendisine götürürdüm. Sayın Özbek'in Memorial'a geçişini öğrendiğimde, kendim ve kızım için randevu almak suretiyle ilk kez hastaneniz ile tanışmış oldum. Ve artık bu vesileyle sizin hastanenize transfer olmuş oldum:) Kendisinden aldığım hekimlik hizmetinden her daim son derece memnun olduğumu belirtmek isterim. Alanının son derece uzmanı olduğunu hissettirir açıklamaları, hemen antibiyotikli ilaç reçetesi yazmak yerine daha hafif ilaçlarla -gerçekten de her seferinde net ve kesin sonuç aldığımız- özellikle kızımı tedavi edişleri, 13 yaşındaki bir kız çocuğunun severek ve isteyeyerek gidebildiği bir doktor olmasına sebep olan dostane ve çocuk psikolojisinden anlar tavrı, "bilirse bunu ancak Cem Hoca bilir" dedirtmesi bana bu teşekkür mektubunu bir borç bildirmiştir. Böyle değerli bir hekimi bünyenize katmış olmanızdan ötürü, ayrıca sizlere de teşekkür ederim. Saygılarımla, Melek Çavaş (Eda Hocaoğlu)
Memorial Ankara Hastanesi 20 Kasım 2017

mükemmel yaklaşım

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Beş yaşındaki kızıma doğru teşhisi koyarak 12.06.2017 tarihinde bademcik,genizeti,kulak tüpü ameliyata yapan sevgili doktorumuza tüm destekleri için teşekkür ederim. Ameliyat sonrası inanılmaz derecede hemen toparlayan kızım bugünkü hali ile bize iyi ki bu süreci yaşamışız duygusunu hissettirmektedir. Bugün bile ne zaman arasam her konuda anında,güleryüzle yardımcı olmaktadır. Kendisi ile iyiki tanışmışız. Kurumunuza ve değerli doktorumuza çok teşekkür ederim. Uzuner Ailesi :)
Memorial Ankara Hastanesi 28 Temmuz 2017

Bademcik ve Geniz eti

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Sn.Hocamıza oglumuz Deniz'e gösterdiği ilgi, alaka ve güleryüz icin cok teşekkür ederiz. Operasyon öncesi ve sonrasında yüzünden gülücükler eksik olmayan hocamız stresimizi atlatmamizda ebeveyn olarak bizleri fevkalâde rahatlattı. Ülkü & Murat
Memorial Ankara Hastanesi 15 Haziran 2017

Teşekkür

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

12.06.2017 tarihinde DR.Mustafa Cem Özbek tarafından kızım ameliyat oldu. Doktorumuz ilk tanı dan itibaren mukemmel yaklaşımı ile bizi ameliyata hazırladı. Ameliyat öncesi ve sonrasında doktorumuz başta olmak üzere tüm kat ekibine çok tesekkur ederim.Doktorumuz telefonla her an ulaşmak bizi oldukça rahatlattı. Ameliyat sonrasında telefonla anlık ulaşmak bizim için çok çok değerli. Kızım ve ailem adına çok tesekkur ederim. N.UZUNER
Memorial Ankara Hastanesi 14 Haziran 2017

Güler yüzlü ekibiyle ağrılarımı unutturan hastane:)

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Yetişkinlerde zor olduğunu söyledikleri halde Hastanenizde bademcik ameliyatı oldum, doktorumun profesyonel çalışmasından ve kattaki tüm personellerin nazik Güler yüzlü ve ilgili davranışlarından dolayı kendimi çok özel hissettim neredeyse ağrılarımı hissetmedim:) başta doktorum olmak üzere tüm çalışanlara herşey için çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 14 Nisan 2017