Hasta Yorumları

"Dt. Mehmet DERİCİ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

İmplant yaptırdım

Dt. Mehmet DERİCİ

Sayın Mehmet Derici hocama diğer birçok diş cerrahının yetersiz boş nedeniyle yapamadığı iki adet implant tedavisi için gittim.( isim vermek doğru olmaz fakat ankaradaki birçok doktor bu gruba dahildir:) ) Bütün duygu ve sözlerimi Ziya Paşanın ''AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ'' sözüne bırakıp kendisine buradan tekrar teşekkür ederim
Memorial Ankara Hastanesi 07 Şubat 2018

Riskli diş çekimi

Dt. Mehmet DERİCİ

Çok acil ve riskli bir durumda kendisine ulaştım. Gayet mütevazı ve iyi niyetle konumuza yaklaşıp annemin riskli durumunu anlayarak özveriyle randevu verdi bize.. Çankırı'dan geleceğimizi söylediğimde kendisi olmasa bile ekibinin ilgileneceğini söyledi. İlgilendiler de gerçekten. Mehmet Bey'e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla çıktık hastaneden. Tekrar teşekkür ediyorum hem annem hem kendi adıma.
Memorial Ankara Hastanesi 12 Mayıs 2017

Dt. Mehmet DERİCİ'ye Teşekkür.

Dt. Mehmet DERİCİ

Dişime daha öncesinde başka bir yerde kanal tedavisi uygulanmasına rağmen ağrısı geçmemişti. DT. Mehmet DERİCİ Beye gelmeden önce 3 tane doktor dişi gördü ama sebebini bir türlü çözemediler. Hatta dişe yanlış bir işlem bile yapıldı. Sonra DT. Mehmet DERİCİ Beye ulaştım. Uyguladığı işlemler sonucu dişimdeki ağrı geçti. Kendisi deneyimli ve işinin ehli bir hekim. Hastasını takip ediyor ve özverili. Teşekkürlerimi iletiyorum.
Memorial Ankara Hastanesi 22 Temmuz 2016

Teşekkürler.

Dt. Mehmet DERİCİ

Benim tıbben durumum biraz özel idi. Dişim çok şişmişti ve çekilmesi ile ilgili sıkıntılar vardı. Kendisi durumu çözmek için ilgili kişilerle süratle iletişim kurdu ve çözüm önerisini geliştirdi. Yüksek enerjisi ile moralimi yükseltti. İlaç tedavisine başladı; 3 gün olarak bahsetmişti ama ertesi gün şişlik indi. Çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 10 Haziran 2015

Dr.Dt. Mehmet DERİCİ'ye Teşekkür.

Dt. Mehmet DERİCİ

Öncelikle Ankara Memorial Hastanesinin Ağız ve Diş Hastalıkları Kliniğinin değerli çalışanlarına teşekkür ediyorum. Diş etlerim kanıyordu ve ağız kokum vardı. Tek seansta diş eti kanamamı keserek, oluşan ağız kokusunu önlediler. Diş taşı ve diş lekelerimi de 2. seansta giderdiler. Güler yüzü, işindeki titizliğinden dolayı Dr.Dt. Mehmet DERICI Bey'e ve ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi sunarım.
Memorial Ankara Hastanesi 13 Şubat 2015