Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

TEŞEKKÜR

Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR,Prof. Dr. Semra KAHRAMAN

Eşime azospermi teşhisi konuldu. Uzun zaman sonra cesaretimizi topladığımızda bir yakınımızın tavsiyesi ile Memorial Şişli hastanesine başvurduk. Prof Dr. Murad Başar'ın tese ameliyatı ile şükürler olsun sperm bulundu ve 2. tüp bebek denemesinde ikiz bebeklerime kavuştum. Bu duyguyu tatmama vesile oldukları için Memorial Hastanesine, Dr Semra Kahraman'a ve umutlarımızı yeşerten Dr Murad Başar'a şükranlarımı sunuyorum.
Memorial Şişli Hastanesi 17 Ekim 2019

Minnettarız

Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR

Hocamın değerli bilgisiyle micro tesemizdeki başarıyla ilk tüp bebek denemesinde başarılı sonuç aldık şuan 13+2 hamileyiz her şey için teşekkürler
Memorial Şişli Hastanesi 26 Aralık 2018

Tup bebek

Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR

Tup bebek tedavisinin öncesinden baslayan ve tedavi sürecinde gerek telefon ve mail üzerinden ilgi ve destelerinden dolayi Mehmet Murat BAŞAR Bey'e çok teşekkur ederim.
Memorial Şişli Hastanesi 16 Temmuz 2018

Azosperm

Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR

Eşime azospermi teşhisi konuldu,değişik bir çok kurumda gittiğimiz her doktor bize mikro tese önerirken Sayın hocamız Mehmet Murad Başar kısa bir ilaç tedavisi önerisi sundu bize,biz kendisinin bilgisine ilgisine sonsuz güvendik ve ameliyata gerek kalmadan yüzümüzü güldürdü çok şükür.Başta Sayın Doktor Murad Başar’a ve Sevgili asistanı Gülşen Hanıma bu stresli sıkıntılı dönemimizde her sorumuzu sorunumuzu ivedilikle çözüme ulaştırma gayretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Şeyda&Aytaç KAYHAN
Memorial Şişli Hastanesi 05 Mayıs 2018

TEŞEKKÜRLER!

Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR

Ben yurtdışından geldim ve iki kere TESE ameliyatı geçirmişdim. Murat beyin MİKRO TESE ameliyatından iyi sonuçlar çıktı çoçuğumuzu kucagımıza aldık. ALLAH RAZI OLSUN!
Memorial Şişli Hastanesi 02 Kasım 2016

Üçüz kızlarımıza kavuştuk!

Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR,Prof. Dr. Semra KAHRAMAN,Doç. Dr. Aylin Pelin ÇİL

Öncelikle Sayın Prof. Dr. Semra KAHRAMAN, Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR ve Doç. Dr. Aylin Pelin CİL ve tüm Memorial Şişli IVF ekibine sonsuz minnetar olduğumuzu iletmek isteriz. 15 Mart 2014 sabah saat 10.46'da ilk kızımız Aria'yı, 10.47'de Mina'yı ve son olarak 10.48'de Sara'yı kucağımıza aldık. Aria 2200 gr, 43 cm, Mina 1960gr, 41cm ve Sara 2020gr, 45cm doğdu. 34+3 haftalıkken kızlarımız Dünya'ya geldi ve sonuç olarak doğduklarında hiç bir mudaheleye ihtiyaç duyulmadı. Hastane de bir hafta geçirdikten sonra evimize döndük ve şuan üçünün de çok şükür sağlık durumu çok iyi. Her biri 10 kilonun üstünde ve erken doğmalarına rağmen yaşıtlarına yetişdiler. Şuan ilk doğum günü partilerini planlamanın heyecanını yaşıyoruz. Tekrar ekibinize bize bu güzel duyguları tatmamıza vesile olduğu için çok teşekkür ederiz ve Tüp bebek tedavisi yaptırmayı düşünen herkese Memorial Şişli IVF Merkezini tavsiye ediyoruz.
Memorial Şişli Hastanesi 30 Ocak 2015

Oğlumuz

Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR,Prof. Dr. Semra KAHRAMAN,Uzm. Dr. Cumhur Gökhan EKMEKÇİ,Op. Dr. Aynur ERŞAHİN

01.07.2012 tarihinde hastanenizin Tüp Bebek merkezinde başladığımız tedavi sonucunda 29 Mart 2013 tarihinde çok sağlıklı, yakışıklı oğlumuz Yunus Kaan dünyaya gelmiştir. IVF Merkezindeki başta sayın Prof. Dr Semra Kahraman, Op.Dr Aynur Erşahin ve ekibine, danışmadaki Sevda Hanım'a, tüm hemşirelerinize, Genetik bölümündeki Uzm. Dr. Cumhur Gökhan Ekmekçi ve ekibine, Üroloji Bölümündeki Prof.Dr. M.Murad Başar ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi iletir saygılarımızı sunarız. Yılmaz ailesi (protokol N 916124)
Memorial Şişli Hastanesi 15 Nisan 2013

İkizlerimiz 13.03.2013 Tarihinde Sağlıklı Bir Şekilde Dünyaya Geldi

Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR

Bize bu mutluluğu yaşattığınız için emeği geçen başta Sayın Prof. Dr. Murad Başar Bey olmak üzere tüm ekibinize çok teşekkür ediyoruz, Allah'tan başarılarınızın devamını dilerim, Allah hepinizden razı olsun.
Memorial Şişli Hastanesi 25 Mart 2013

Doktor Böyle Olmalı

Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR

İnternet ortamında umutsuzca bir mail attım. Ertesi gün cevap geldi. Tahlil sonuçlarını gönderdim.Telefonda görüştük. Sonra temmuz ayında hastaneye gittim. Testislerimde canlı hücre bulmak için ameliyat etti. Ameliyat öncesi ve sonrasında göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Bir öğretmen olarak nice Mehmet Murad Başar'lar yetiştirmek için gayret edeceğim.Saygılarımla
Memorial Şişli Hastanesi 21 Mart 2013

15.06.2012'de Tanıştık Memorial Ekibiyle…

Prof. Dr. Mehmet Murad BAŞAR,Prof. Dr. Semra KAHRAMAN,Op. Dr. Aynur ERŞAHİN

İlk deneyimimiz için sevgili Hocamız Semra Kahraman’ın ekip arkadaşlarına “Babada Azospermi annede Gen mutasyonu, sadece 2 olgunlaşmış yumurta ve faktör 5. “ işimiz gerçekten zor” sözüne... İzmir ve Aydın’da birçok saygın hekimle görüştükten sonra 15.06.2012 de tanıştık Memorial ekibiyle… İlk deneyimimiz için sevgili Hocamız Semra Kahraman’ın ekip arkadaşlarına “Babada Azospermi annede Gen mutasyonu, sadece 2 olgunlaşmış yumurta ve faktör 5. “ işimiz gerçekten zor” sözüne gözyaşlarımızı tutamamıştık… Fakat Memorial'de küçük ümitlerin de gerçekten değerli olduğunu, o ümidi hayata taşıyarak gösterdiler bize.. Adım adım çıkarken basamakları disiplinden hiç taviz vermeden spermi bulup transferi gerçekleştirdiler….20 gün sonra herşey yolunda giderken İzmir’e döndük.. 2 kez ağır kanamamız oldu. Günlerce hastanede yattık. 2’li testimizin sonucu sebebiyle Aminosentez yaptırdık. Ve hiç ümidimizi kaybetmedik.. Haftalar ilerledikçe bebek beslenemiyor ve gelişimindeki gerilik sürekli artıyordu. Buradaki periantologumuz artık anne karnında kalmaması gerektiğini söyleyince sadece gülümsedik. Memorial bize hep güçlü ve ümitli olmayı öğretmişti bir kere. Ahu Bebek 35. Haftada 2100 gr olarak dünyaya sağlıklı bir şekilde gözlerini açtı. Bu tarifi imkansız mutluluğu bize yaşatan;  başta Sayın Semra Kahraman’a, Mikro Tese de yüzümüzü güldüren Sayın Murad Başar’a, bütün takibimizi ve transferi yaparak bir psikolog gibi bizi rahatlatan Sayın Aynur Erşahin’e ve sıcaklıklarıyla bizleri evimizde hissettiren tüm Memorial ailesine yürekten teşekkür ederiz…
Memorial Şişli Hastanesi 08 Mart 2013