Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Musa AYDINLI" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Prof. Dr. Musa AYDINLI

Değerli Musa Hocama yaptırdığım Endoskopi ve uyguladığı tedavi için minnettarım. Özellikle hastalıkla ilgili bıkmadan usanmadan verdiği detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun hocam. Saygılarımla.
Memorial Ankara Hastanesi 10 Ağustos 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Musa AYDINLI

Bugun annemin mide şikayetlerinden dolayı tavsiye üzerine hocama muayene olmak için Zonguldaktan Ankara ya geldik. Öyle böyle değil çok ilgilendi ve çok bilgili. Gözünüz kapalı sağlığınızı emanet edebilirsiniz. Halden anlayan mütevazi ve samimi. gerçekten çok teşekkür ederim hocama sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. İnşallah tekrar görüşürüz ama bu sefer daha sağlıklı günlerde...
Memorial Ankara Hastanesi 17 Nisan 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Musa AYDINLI

Bir yerde Musa hoca varsa güven vardır kalite vardır başarılı sonuç vardır
24 Ağustos 2019

Samimiyet

Prof. Dr. Musa AYDINLI

Kayit işlemlerimi yapan Mehtap hanim ,bütun işlemlerde yanimda olan Songül hanim ,anestezi uzmani hanfendi ve Dr Musa bey başta olmak üzere vermiş olduklari güven duygusu göstermiş olduklari özen ve güleryüzlu deneyimli hizmet anlayisi ile çalisan herkese ve hastanenize teşekkurü borç bilirim.Insan kötü bir durumun içinde bile kendisini iyi ve güvende hissedebiliyorsa bu sizin başarinizdir.
Memorial Ankara Hastanesi 11 Ocak 2019