Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Muzaffer BAHÇİVAN" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Prof. Dr. Muzaffer BAHÇİVAN

Türkiyedeki Tüm kalp ve damar hastanelerini gezdik babamın Ameliyatı için tüm doktorlar riskli olduğunu söyledi. Sonra memorial hastanesindeki muzaffer hocaya danıştığımızda içimizi rahatlattı. Konuşmaları ile bize güven verdi. Ameliyatı onun yapmasını istedik. ameliyat çok başarılı geçti. 10 günlük bu süreçte bizi yalnız bırakmayan başta muzaffer bahçivancı hocamıza ve tüm memorial hastane çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarım
25 Ağustos 2019

Teşekkür

Prof. Dr. Muzaffer BAHÇİVAN

19.12.2018 tarihinde Batman Yaşam Hastanesinden Dicle Üniversitesi Kalp Hastalıkları Hastanesine Ciddi Aort kapak yetmezliği, orta Mitral kapak yetmezliği , İnfektif Endokardit ve eşlik eden vejetasyon ile yatışımız yapıldı. Yalnız KVC doktoru hastamızı ameliyat edemeyeceğini durumunun kritik olduğunu belirtince başka merkezlerde doktor aramaya başladık. Muzaffer Bey ile tanışınca kendine olan güvenini görünce ve aklıma takılan sorulara tek tek cevap vermesi ile zaten takdir edilesi bir davranış göstererek içimizi rahatlattı. Ameliyat ve ameliyat sonrası süreç ile ilgili bilgilendirmeyi tarafımıza çok anlaşılır bir şekilde aktardı. Kendimde bir sağlık çalışanı olarak hekimimiz ile çok güzel iş birliği yaptığımıza inanıyorum.(Annem 41 yaşında ama bundan 6 ay önce SAK yani beyin kaması geçirdiğinden ve ameliyat olduğundan , bu kalp ameliyatımızın ve sonraki süreçte olabilecek riskleri hemşire olduğumdan çok iyi biliyordum ama ben annemi emin ellere teslim ettiğimi de çok iyi biliyordum) Muzaffer Bey'e hem cerrahi operasyondan önce aldığımız tedavi süresince , hem operasyon sürecinde hem de servise alındıktan sonra vermiş olduğu güvenden, göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı TEŞEKKÜR EDERİM. Batman'dan Hasta Yakını Kader A.Ç.
Memorial Dicle Hastanesi 04 Ocak 2019

Guler yuzlu

Prof. Dr. Muzaffer BAHÇİVAN

Cok icten iyi niyetli guzel insan
Memorial Dicle Hastanesi 06 Kasım 2018

Teşekkür

Prof. Dr. Muzaffer BAHÇİVAN

12 04 2018 tarihinde aort damar ameliyatını yapan sayin hocamızın son derece güler yüzlü yaklaşımı ve çok başarılı ameliyatından dolayı kavuştugüm sagligimdan dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır. 37 yıldır çektiğim sıkıntılardan kurtulup sağlığıma kavuştum. Ömür boyu minnettarım ve duacıyız. Saygı ve sevgilerimle. M.ŞİRİN TEKİN Batman'dan.
Memorial Dicle Hastanesi 05 Ağustos 2018