Hasta Yorumları

"Op. Dr. Nilgün AVŞAR BENZER" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Kadın Doğum doktorumdan çok memnunum

Uzm. Dr. Mustafa ARMUT,Op. Dr. Nilgün AVŞAR BENZER

Bir dusuk yapmıştım başka doktora gidiyordum o doktorum hastaneden gidiyordu benide Nilgun hanıma yönlendirdi iyi ki de yönlendirmiş gebe kaldığımı öğrenir öğrenmez hem iğne başladı dusuk yapmayım diye hemde test yaptırdı iyiki de yaptırmış kan pıhtılaşması çıktı dikkat etmeseydik buda dusukle sonuçlanırdı. Doğumumu çok güzel bi şekilde yaptık arkadaş gibi benimle ayni sancıyı cekiyormus gibi Doğum anındaki o motivasyon harikaydı çok teşekkür ederim mükemmelsiniz hocam
Memorial Kayseri Hastanesi 04 Ağustos 2019

3 yıl sonra haberini aldığımız mucizemiz..

Op. Dr. Nilgün AVŞAR BENZER

Eşimle birlikte bebek sahibi olmak istediğimizde bir takım sıkıntılarla karşılaşmıştık..Bir çok hastaneyi gezip, bir çok tahlilleri yaptırıp her hastane kapısından olumsuz bir şekilde eve dönmek o kadar kötü bir duygu ki rabbim kimseye yaşatmasın..Normal yolla bebek sahibi olamayacağımızı, aşılama bile tutmayacağını direk tüp bebek işlemi yapılması gerektiğini söyledir.. Nilgün hanıma muayene için randevu aldım ve görüşme imkanımız olduktan sonra rahim filmi çekersek iyi olur dedi.. Bir tarih belirledikten sonra rahim filmi çekildikten bir ay sonra anne olacağımı öğrendiğimde dünyalar benim oldu..Ben önce Allah'a sonra Nilgün hanıma güvendim. Verdiği güvenle o samimiyetle içtenlik sayesinde bu zamanlara geldik. Nilgün hanıma ne kadar teşekkür etsem az hem bir abla hem arkadaş hem doktor ne söylesem yetmez.. Herhangi bir sorum olduğunda hiç bıkmadan usanmadan sorularıma cevap veren benimle ilgilenen istediğim saatte ulaşabildiğim , bana güç ve güven veren harika bir doktor. Onu tanıdığımız için o kadar mutluyuz ki. İnşallah ilerleyen zamanlarda bebeğimizi kucağımıza alacağımız o muhteşem anlarda bile oda bizimle çok mutlu olacaktır buna eminim her şey için çok çok teşekkürler..
Memorial Kayseri Hastanesi 20 Nisan 2019

Teşekkürler NİLGÜN HOCAM

Op. Dr. Nilgün AVŞAR BENZER

Tavsiye üzerine gittim.Aslında ben normal doğum istediğimi fakat ağrılara dayanamayacağımı düşünüpte sezeryanı tercih etmiştim. Ancak beni ilk doğumum olduğu için normal doğuma yönlendirdi ve bilgilendirdi. Takibinden çok memnun kaldım.Beni detaylı olarak bilgilendiridi gece gündüz telefonuma cevap verdi Allah razı olsun.Kaç kere gece benim için hastaneye geldi.
Memorial Kayseri Hastanesi 09 Mart 2019

Teşekkür

Op. Dr. Nilgün AVŞAR BENZER

Hem acil dekiler hemde nilgün hanım çok ilgili samimi güleryüzle gönlümü fethettiler başarılarının devamını dilerim
Memorial Kayseri Hastanesi 19 Mayıs 2018