Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Nilgün SOLAK" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Çok Teşekkür

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Bir doktor düşününki, pozitif enerjisi, güler yüzü, samimiyeti, insaniyetiyle size derdinizi unutturuyor.. Nilgün hocam alanında öylesine uzmanki online randevuda bile tek bakışta doğru teşhisi koyabiliyor. Önerileri öylesine içten, samimi ve gerçekçi, sohbeti öylesine keyifliki online görüşmeyi hiç bitirmek istemyor insan. Ankara memorial ailesi çok şanslı, bu süreçte online görüşme fırsatıyla bu şansı bizde yakalamış olduk. Teşekkürler Nilgün Hocam.
Memorial Ankara Hastanesi 15 Ağustos 2020

Bölgesel botoks

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Sevgili Nilgün hocamın yönlendirmesiyle,geçmişte yaptırdığım lazer tedavi sonrası genital bölgede oluşan ter bezi yıpranmasıyla aşırı terleme durumu vardı ve terleme botoksuyla sosyal yaşantımı ve kıyafet seçimimi etkileyen bu durumdan kurtulabileceğimi söyledi işlemi uyguladıktan sonra etki normalde 10. Gün tam olarak görülür demesine rağmen 3. Gün tamamen terleme sorunum çözüldü iyi ki yapmışız bu işlemi bundan sonra her yıl yaptıracağım bir işlem olacak.Şunu da eklemek isterim benim gibi bu problemi yaşayanlar için internette biraz araştırma yapınca çok acılı bir işlem dayanması güç gibi Yorumlara denk geliyorsunuz sinek ısırığı kadar bile bir acısı yok işlem sonrası herhangi bir kabarma bile olmadı gözünüz kapalı gidip bu işlemi yaptırabilirsiniz.Teşekkürler Nilgün Solak hocam ve sizi tavsiye eden kıymetli Kadın Doğum Uzmanı Nesrin Fener hocam.
Memorial Ankara Hastanesi 17 Temmuz 2020

Sayın Nilgün Solak Hanım’a teşekkürler

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Oğlum ve benim tedavi sürecimizde uygulamış olduğu güzel sonuçlanan yaklaşım yanında güleryüzü, ilgisi ve takibi için çok teşekkür ederim. Hastalığımızı tedavi ederken ruhumuza, kalbimize de dokunarak güvenimizi arttırdı ve sürecimizi çok keyifli hale getirdi. Nilgün Hanım, çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla,
Memorial Ankara Hastanesi 13 Mart 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Öncelikle genel olarak hastane ve doktor fobisi olan bir insanım. Benlerimin kontrolu ve alınması gerektigini hissettiğim ama bunu herhangi bir göstermeye cesaret dahi edemediğim için yıllardır erteledim. Internette yorumları görünce bahsedilen pozitiflik, ilgi alaka rahatlatıcı yorumlar ve güleryüz açıkçası bana cesaret verdi ve gitmeye karar vererek bir adım attım. Oncelikle daha girer girmez korkumu gorerek bana öyle sakin, kendinden emin ve endişelenecek birsey olmadığını hissettirip muayene ettiki hocamız korkum ve panigim yavas yavas kendigini teslimiyet ve guvene bıraktı. Ve bu kadar korkan ben bugün giderek bahsettigim et benini aldırdım. Bu benim ilk cerrahi deneyimimdi. Bana sadece igne acısı hissedeceğimi soyleyerek isleme baslayip islem esnasinda o anki islemleri sakin sakin anlatarak en fazla 10 dakika icinde zerre kadar hicbirsey hissettirmeden tamamladı ve guler yuzuyle bana bir oh cektirdi. Kendisine bu yaklaşımı, emeği, ve en önemlisi karsisindakinin olaylari bilmeyen bir hasta oldugunun bilinci ile hasta psikolojisini en iyi sekilde gozlemleyip bir o kadar aciklayici ve guler yuzuyle islemleri bitirmesi benim icin hayatimda doktorlara olan genel korku ve endisemin yersiz olduğunu gosteren cok büyük bir adım atmami sagladigi icin cok tesekkur ediyorum. En ufak bir suphe duymaksızın en ufak rahatsizligimda ve kontrolumde her zaman kendisi ile olabilecegimi bilmek bile büyük şans.. Basak Gurkale
Memorial Ankara Hastanesi 21 Şubat 2020

Sevgiler

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Doktorumuzdan çok memnun kaldık hem kızımı hem oğlumu götürdüm.Çok ilgili,bilgili,güler yüzlü herkese tavsiye ederim
Memorial Ankara Hastanesi 30 Ocak 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Merhaba ismim Sibel Yiğit Turan, Nilgün hocamı tanıdığım için çok mutluyum.Yıllar yaptırmaya tereddüt ettiğim botox ve dolgu işlemini kendisi büyük bir sabırla anlatarak beni ikna etti ve sonuç tahminin çok üstünde başarılı ve doğal oldu.Keşke kendisini daha önce tanısaydım.Herkese tavsiye eder başarılarının devamını dilerim.
Memorial Ankara Hastanesi 21 Ocak 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Nilgün hocamla iki yıl önce tanıştık yüzümde derin sivilce izleri ve lekeleri vardı üç seansla tabiri caizse bebek yüzü gibi cildim oldu. 10 yıldır çözüm bulamadığım bu sorunumu Nilgün hocam sayende hallettim. Daha ilk seanstan sonra herkes yüzüne ne yaptın cok iyi görünüyor demeye başlamıştı. Kendisine çok çok çok teşekkür ediyorum ve çevremdeki herkese tavsiye etmeye devam ediyorum. İyi ki varsınız hocam başarılarınızın devamını diliyorum... sevgilerimle Zeynep Yıldırım
Memorial Ankara Hastanesi 16 Ocak 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Memorial Ankara hastanesi dermatoloji doktoru Prof. Dr. Nilgün Solak, kaç doktor gezdiğimi bilmediğim sancılı süreçlerimi tek seferde sonlandıran bir doktordur. Güler yüzü samimiyeti de yanında tabi. Emzirme sürecimde olmamı önemseyerek beni rahatlatan sözlerle ilgili ilaçları verdi. Ürtiker illetini onun sayesinde bastırdım. Artık kaşıntılarım azaldı. Buradan ona saygı ve minnetlerimi iletiyorum..
Memorial Ankara Hastanesi 12 Aralık 2019

Teşekkür

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Nilgün Hocam güler yüzlülüğü, sabırla ve detaylı bir şekilde hastalıkla ilgili bilgilendirme yapması ve tedavi süresince hastaya moral vermesi açısından gerçekten 'iyi ki onun hastasıyım' dediğim bir doktor. Hastalığımla ilgili birçok doktorla görüşüp farklı farklı tedavi şekillerine maruz kaldım.Ancak hiçbirinin doğru teşhis olmadığını Nilgün hocam sayesinde anladım.Bana çeşitli bilimsel makaleler ve görüntüler aracılığıyla detaylı olarak hastalığımı anlattı ve tedavi sürecini başlattık. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 07 Aralık 2019

Teşekkür

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Nilgün Hanım kadar ilgili ve hoş sohbet sahibi bir doktor bulmak zor diye düşünüyorum. Gerek muayene sırasında gerekse geçirdiğim küçük operasyonda bana güven vererek korkumu yenmemi sağladı. Kendinizi ona çekinmeden emanet edebilirsiniz. Tekrar teşekkürler ve sevgiler.
Memorial Ankara Hastanesi 27 Kasım 2019

Memnuniyet

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Kendisiyle çok güzel bir tedavi süreci içerisindeyim. Alanındaki başarılarının yanı sıra samimiyeti, güler yüzlülüğü ve içtenliğiyle süreç boyunca beni her zaman rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 26 Kasım 2019

Memnuniyet

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Nilgün Hocam, bir süredir şikayetçi olduğum (akne, leke, saç dökülmesi, kırmızı ben gibi) birçok konuda bana çok yardımcı oldu. Detaylı bilgilendirme yaparak beni aydınlattı. Sırayla hepsini çözeceğimize inanıyorum. Verdiği ilaçları ve ek bitkisel hapları kullanmaya başladım bile. Kılcal genişlemesinden kaynaklı kırmızı beni de hızlıca yok ettik. Leke tedavisi için akne sorunun çözülmesini beklememiz gerekiyor. Bunun için sabırsızlanıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 29 Ekim 2019

1 2 3 >