Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Petek KARAGÖZ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür Ederim

Uzm. Dr. Petek KARAGÖZ

Merhaba 9 aydır Petek Hanım tedavim ile ilgilenmekte daha önce farklı hastanelerin nöroloji bölümünde yeterli sağlık hizmeti alamadım,çok şanslıyım Petek Hanım ile tanıştığım için.Petek Hanım, Asistanı, ve Beyza Hanım ailemden biri gibi oldu, Petek Hanım çok ilgili, işinde başarılı doktor, tedavi süresince çok destek oldu çevremde herkese öneriyorum. Beyza Hanım geleceğim ay gün takibini çok iyi yapıyor, hatta gitmediğim için Petek Hanıma neden gelmediğimi sormuş. Petek Hanım, Asistanı Funda Hanım ve Beyza Hanım'a ilgileri için teşekkür ederim.
Memorial Kayseri Hastanesi 13 Eylül 2019

Annemizin görme kaybı ile ilgili yaşadığı değişik şekil ve boyutlarda çeşitli renklerde objelerin görünmesi ve kaybolması halinin nörolojik açıdan da incelenmesi konusu.

Uzm. Dr. Petek KARAGÖZ

Öncelikle saygıdeğer hocamıza sonsuz teşekkürlerimi arzediyorum. Daha önce farklı sebepten geldiğimiz ancak son zamanda da annemin görme kaybı ile ilgili yaşadığı çeşitli şekil ve boyutlarda zaman zaman renkli görüntüleri görmesi ve kaybolması rahatsızlığının tedavisine yönelik son derece titiz bir şekilde çalışma yapılarak hastanın durumunun incelenmesi arşivlenmesi yeni elde edilen bulguların tekrar güncellenerek kayıt altına alınması hastanın ve aile bireyleriinin sıcak ve hoşgörü ile dinlenerek takip edilmesi//bilgilendirilmesi bizleri son derece memnun etmiştir. Sonuç olarak Hocamızın annemize verdiği tedavi yöntemi olumlu bir şekilde ilerlemektedir. Görsel olarak yaşadığı sorunlar şu anda olmamaktadır. Sayın Petek Hocamıza birkez daha/Memorıal Hastanesine teşekkür ederek saygılarımı sunuyorum.
Memorial Kayseri Hastanesi 23 Şubat 2019