Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Sami AKBUĞA" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Sami hocam çocuk için gidilebilecek Ankarada ki eniyi doktorlardan birisidir. Güleryüzü sabrı tecrübesi ve özverisiyle mükemmel bir insandır. Başarılarının devamını diliyorum
Memorial Ankara Hastanesi 20 Ekim 2020

Teşekkürler

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Oğlumuz Yiğit Ulaş artık 1 yaşında. Bir yılı doktorumuz Sami Akbuğa sayesinde güler yüzüyle, samimiyetiyle ve en önemlisi verdiği güven ile bu süreyi sağlıkla huzurla geçirdik. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Çok iyisiniz bilgilendirmeleriniz ve yönlendirmeleriniz için çok sağolun.
Memorial Ankara Hastanesi 02 Temmuz 2020

Teşekkürler

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Sami bey sayesinde binlerce şükür bebeğimiz çok erken doğmasına rağmen doğru teşhis ve tedaviler ile sağlıklı şekilde büyümeye devam ediyor. Canımız oğlumuz Emir Alp Aydar adına öncelikle Sami beye, tüm hastane çalışanlarına ve kurucularına sonsuz teşekkürler.
Memorial Ankara Hastanesi 16 Ocak 2020

Yenidoğan yoğun bakım hemşirelerine teşekkür ederiz

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

28 Haziran da 35 haftalık dünyaya gelen oğlum Yiğit Ulaş 13 gün yenidoğan yoğun bakım servisinde kaldı. Tüm çalışanları harika insanlar özellikle yenidoğan servisinde başta Gülcan hemşire ve taburcu olurken beraberinde ki hemşire olmak üzere o kadar özverili ve emek veriyorlar ki ne yapsak haklarını ödeyemeyiz. Her şey için çok teşekkür ederiz.
Memorial Ankara Hastanesi 28 Temmuz 2019

Herşey için teşekkürler

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Başta Doktorumuz Sami Akbuğa olmak üzere pediatri sekreterliğindeki Hatice hanım ve Ece hanıma ilgi alaka ve her konudaki destekleri için çok çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Memorial Ankara Hastanesi 06 Temmuz 2019

Çok Şansliyiz

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Dogumda ameliyathanede çocuk doktorumuz Sami Hocaydi. Sonraki kontrollerde de onunla devam etmek istedik. Yeni anne olarak panikle, endiseyle odasina girip; her seferinde içim rahat etmis olarak cikiyorum. Kendisi tam olarak "bebek dostu" bir doktor. Onlarin dilinden anlamamizi sagliyor. Bebegimize onun öz amcasi dayisi gibi yaklasiyor. Boyle bir doktorumuz oldugu icin çok sansli oldugumuzu dusunuyorum.
Memorial Ankara Hastanesi 23 Ekim 2018

Teşekkürler

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Her zaman yanımızda olduğunuz için sevgili oğlum Arukan Ata TÜRK ve ailemiz adına çok teşekkür ederim. İlgili, sevecen yaklaşımınız ve sürekli yenilediğiniz tıp bilginiz ile sizin yanımızda olmanız bize güven veriyor.
Memorial Ankara Hastanesi 26 Aralık 2017

Muhammed Bera dan tesekkur

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Dogumunun ardindan enfeksiyon nedeni ile yogun bakima alinan bebegimize ve diger tum bebeklere sefkatle,sevgi ile bakan,tekrar tekrar sordugumuz her soruya tum samimiyet ve guleryuzleri ile cevap veren,en guzel sekilde bebegimizin bakimi icin bize bilgi veren tum NICU hemsirelerine cok cok tesekkurlerimizi iletiyoruz. Gozumuz arkada kalmadan bebegimizin yanindan ayrilabildik.Bebegimizin takibini yapan hekimlerimize ve bebegimizin yaninda olabilme imkani saglayan Ankara Memorial Hastanesine saglik otelciligi hizmetleri icin de tesekkur ediyoruz.
Memorial Ankara Hastanesi 11 Ekim 2015

Yaman'dan Teşekkür

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

07.02.2015 tarihinde 30w4d dünyaya gelen oğlumuz Yaman'ı 40 gün boyunca sevgi ve tedavileriyle büyüten doktorlarımız Sami Akbuğa ve Memnune Aladağ ile Satı Kabakçı başta olmak üzere yenidoğan yoğunbakımın melekleri Kübra E., Behiye, Tansu, Simge, Kübra D., Sevil, Gizem, Şirin ve Özge hemşirelere bilgi, sevgi ve özenleri için sonsuz teşekkürler...Ayrıca böyle başarılı ve uyumlu bir ekibin bir araya gelmesinde katkısı olanları da tebrik ederiz.
Memorial Ankara Hastanesi 26 Mart 2015

ÇOK TESEKKURLER

Uzm. Dr. Memnune ALADAĞ,Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Yeni dogan yogun bakiminda yatan ikiz bebeklerimize kendi bebekleri gibi bakan hemsire ablalarina ve güler yüzlü çok ilgili doktorlarimiz memnune hanim ve sami beye sonsuz tesekkürler
Memorial Ankara Hastanesi 09 Kasım 2014

Binlerce Teşekkür

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Sami Hoca, ile Pazar günühemde babalar gününde tanıştık. Oğlumuzun gözünde kızarıklık vardı. Öksürük ve soğuk algınlığı geçirmişti. Bir doktor olarak samimi dürüst ve içten davranması çocuğumuz ile çok güzel ilgilenmesi ve DOĞRU TEŞHİSİ oğlumuzun iyileşmesini sağladı. Kendilerine en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum ve herkesle de paylaşıyorum. MEMORIAL ANKARA çok güzel bir ekip ile yola çıkmış. Sami Hoca ile artık görüşeceğiz... Teşekkürler :)
Memorial Ankara Hastanesi 17 Haziran 2014

Doğru Teşhis, Tedavi ve Yönlendirme

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Sami Bey'in oğlum Kemal ve kızım İdil'in rahatsızlıklarında uyguladığı tedavi ve bize yapmış olduğu yönlendirmelerden dolayı kısa sürede sağlığımıza kavuştuk. İlgisi, çocuklara yaklaşımı, sabırla dinlemesi ve herşeyi özenle açıklaması kendimizi çok rahat hissetmemize sebep oluyor. Kendisine çok teşekkür ederiz.
Memorial Ankara Hastanesi 13 Mayıs 2014

1 2 >