Hasta Yorumları

"Doç. Dr. Şebnem İZMİR GÜNER" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Doç. Dr. Şebnem İZMİR GÜNER

Hastanenizde tedavisini tamamlayan Babam Cavat Şimdi icin Basta Doc.Dr. Sebnem Izmir Güner ve Kit Koordinatorü Gönül Gündogdu olmak üzere Hematoloji ekibine,Kit ekibine sonsuz teşekkürler... Kemoterapi surecinden Nakil surecine kadar kendimizi evimizde gibi hissettirdiginiz icin tesekkurler...Sizlere ne kadar teşekkür etsek az kalir...Güler yüzünüz, anlayisiniz,insanliginiz bu zorlu sureci atlatmamizda bize o kadar buyuk bir moral ve destek oldu ki Rabbim ayağınıza taş degdirmesin...Her zaman Her Daim iyi insanlara denk gelmeniz dilegimle...Başarılarınız Daim olsun...❤
Memorial Şişli Hastanesi 11 Nisan 2020

MERAL AİLESİ

Doç. Dr. Şebnem İZMİR GÜNER

MERAL AİLESİ OLARAK HASTAMIZA VE BİZE GÖSTERDİĞİNİZ İLGİ VE ALAKADAN ÖTÜRÜ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. BİZLERE BU ZORLU YOLDA SABIRLA DESTEK OLDUNUZ. HER DERDİMİZİ SABIRLA DİNLEDİNİZ VE YARDIMCI OLDUNUZ. SİZ DEĞERLİ DOKTORUMUZA ŞÜKRANLARIMIZI BİR BORÇ BİLİRİZ. YAPTIKLARINIZIN HAKKI ÖDENMEZ. SİZİN GİBİ İYİ BİR DOKTOR İLE KARŞILAŞTIĞIMIZ İÇİN ÇOK ŞANSLIYIZ. TEKRARDAN EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Memorial Şişli Hastanesi 17 Aralık 2019

Huzur

Doç. Dr. Şebnem İZMİR GÜNER

Şebnem İzmir Güner hocamızın yakın ilgisi, hastalara güven veren duruşu, sorulara yer bırakmayan açıklamaları müthiş rahatlatıcıydı. Hastaneye girdiğimiz andan itibaren Şebnem hocanın ve ekibinin bize olan ilgisi kendimizi özel hissetmemizi sağladı. Hastalığımızı bile unuttuğumu söyleyebilirim. Şu kanıya vardım, Şebnem hoca bu alanın tartışmasız en iyisi. Ona her baktığımda iyi olacağıma, hastalığı yeneceğime inancım artıyor. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Allah binlerce kez razı olsun.
Memorial Şişli Hastanesi 11 Aralık 2019

Gülen Gözler

Doç. Dr. Şebnem İZMİR GÜNER

İlik naklimizi Memorial Şişli hastanesinde yapmaya karar verdik. Bu kararımızı verdiğimiz andan itibaren kafamızda soru işaretleri gezinmeye başladı. Tereddütlerimiz, kaygılarımız var olan stresimizi kat Ve kat arttırdı. Bunun boş bir vehim olduğunu güler yüzü ve özenli çalışma tarzı ile bize yardımcı olan hastane personelinden iletişime geçtiğimiz ilk kişi olan Vijdan hanımla tanışmamızdan anladık. Bizimle Mardin’den İstanbul’a varana kadar sürekli iletişim halinde oldular. Uçak biletlerimizden tutun havaalanında karşılanmaya kadar her şeyimizle ilgilendiler. Ve nihayet Memorial Şişli Hastanesindeydik. Buraya kadar her şey iyiydi ama asıl olan hastane, doktor ve personeldi. Hastanenin girişinde bizi yine güler yüzlü personeller karşıladı. Çantalarımızı bıraktık ve doktorumuzun odasına doğru yol aldık. Hala hatırlıyorum ve hiç unutmam C Blok G1 katı. Odaya doğru her adım atışımız kalp atışlarımızı hızlandırıyordu. Şebnem İzmir Güner hocamızın odasına adımımızı attığımızda doğru yerde olduğumuzu anladık. Sıcakkanlılığını ve samimiyetini , hoşsohbeti sayesinde hemen hissettik. Benim de donörüm olan abimin de kafasındaki sorular, Şebnem hocanın her sözcüğünde adeta kaçacak yer arıyorlardı. Sanki sorular soru olmaktan utanmış da hemen odadan uzaklaşmak istiyorlardı. Kibirden uzak yaklaşımı, mütevazı duruşu, sorulara yer bırakmayan açıklamaları müthiş rahatlatıcıydı. Sanki hastanede değil de bir aile ortamında gibi hissettik. Esprileri de es geçmeyelim yıllar önce tanışmışız da yine bir araya gelmişiz de kaldığımız yerden devam ediyormuşuz havası vardı. Servise çıktık bizi odamıza yerleştirdiler. Sorumlu Hemşire Erman beyin titiz çalışması ve günlük bilgilendirmeleri, her konuda yardımı ve tavsiyeleri müthiş kolaylaştırıcı oluyordu. Diğer arkadaşlar ‘’ Arkadaşlar’’ diyorum çünkü gerçekten öyleydiler. Bizi bir hasta gibi değil de aileden biri olarak görüyorlardı ve bunu hissettiriyorlardı. Hatta zaman zaman Mardin’de olan ailemle konuşmalarıma tanık olduklarında onlar da konuşmalarımıza dahil oluyorlardı. 1500 km uzaklıktaki ailemle konuşup meraklanmamalarını söyleyerek onların da endişelerini gideriyorlardı. İsimleri tek tek sayacağım çünkü bunu ve dahi bundan fazlasını hakediyorlar. herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin. Abartmadan söyleyeyim sanki hastanede değil de bir yakın akraba evindeymişiz gibiydi. Bu yoğun ilgi karşısında gerçekten mahcup oluyordum. Allah razı olsun. Başta derin Bilgisi, yüksek zekası, müthiş donanımı ve enerjisiyle tedavimiz ile ilgilenen Şebnem İzmir Güner hoca olmak üzere 11. Kat ilik nakli merkezindeki tüm personele teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.
Memorial Şişli Hastanesi 11 Aralık 2019

Hemotoloji

Doç. Dr. Şebnem İZMİR GÜNER

HEMOTOLOJİNİN KRALİÇESİ Memorıal hastanesi karşımda lösemi sarılmış iliklerimde Belkide son bir umut iyi olacaksın temennileri zihinlerde Neden niçin içimde deli sorular adeta dans etmekte İyiki varsın Şebnem hocamız Hemotolojinin Kraliçesi İşte doktor hanım karşısındayım duruşu bakışı kararlıydı bir başka enerjisi Gülümseyen bakışlarıyla baktı korkma yeneceğiz Lösemiyi Doktorumuz belkide dünya da tek şifa dağıtır sihirli elleri İyiki varsın Şebnem hocamız Hemotolojinin Kraliçesi Gönüllerde taht kurmuş sevgi şevkat güzelliğiyle Çok özel güzel tebessümüyle güller açar yorgun yüreklerde O vazgeçilmez gönüllerin kraliçesi elinde adeta bir sihirli değnek uçarsın adeta bulutların üstünde İyiki varsın Şebnem hocamız Hemotolojinin Kraliçesi
Memorial Şişli Hastanesi 07 Kasım 2019