Hasta Yorumları

"Op. Dr. Suat KARATAŞ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

her şeyin başı sağlık

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Merhaba, Farklı bir hastanede doktorun yaptığı başarısız bir dış gebelik ameliyatı sonrası geçmeyen ağrılarım başladı.Sonra Suat beye muayne oldum ve 30 Ağustos tarihinde hastahanenizde geçirdiğim operasyondan dolayı sevgili doktorumuz Suat beye çok teşekkür ederiz. Süreç boyunca bizi detaylı şekilde bilgilendirdi, ameliyat öncesi ve sonrasında profesyonelce bize yardımcı oldu.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 10 Eylül 2019

Iyi ki varsiniz hocam

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Merhabalar, Size tedavi ve ameliyat surecimle ilgili ve suat hocaya tanisma firsatindan bahsetmek istiyorum. Oncellikle gebelik testi icin evime yakin hastanede muayene oldum fakat oldugum muayeneden ve hastane calisaninda doktoruna kadar memnun olmadigim icin bir arayis icerisindeydim.Bu sirada Internet uzerinden arastirma yaparken Suat Hoca ile ilgili yorumlari gordum ve surecimin devami icin Suat Hocadan randevu alip muayene oldum. Ilk muayenede cikolata kisti tehsis koyuldu ve buna mutabiken tedavi surecle ilgili gerek bilgi birikimi gerekse doktor hasta ilişkisinden ziyade bir arkadaş gibi sizi dinleyip rahatlatması, kafanızda soru işareti bırakmamak adına inanılmaz özverili ve pozitif olması özelliklerinin başında geliyor. Acikcasi gonul rahatligi ile aklinizda olan ve dilinizin ucuna gelip soylemediginiz,cekindiginiz ve korkularinizi yenmeyi ve bir cok seyi Suat Hoca sizlere saglamakta Ve bu sureci cok guzel ve kisa surede gerceklestirdigi icin Suat Hocam binlerce kez sonsuz tesekkur ediyorum. Iyi ki varsiniz hocam
Memorial Bahçelievler Hastanesi 09 Eylül 2019

Teşekkür

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Dünyanın en mucizevi sürecinde bir an olsun desteğini ilgisini esirgemeyen, aklın alamayacağı heyecanları, duygu durum değişikliklerini, -bilgisi, tecrübesi, sakinliği, soğuk kanlılığı ve insana verdiği sonsuz güven ile- kolayca geçirmemizi sağlayan, ve 9 ay boyunca paylaştığımız tüm anlık duygular gibi en mutlu gününüzde de bizimle mutluluğumuzu paylaşan sevgili doktorumuz Suat Karataş'a sonsuz teşekkür ederiz. (Bebek Kaan Aydemir)
Memorial Bahçelievler Hastanesi 23 Ağustos 2019

Teşekkürler

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Dünyanın en mucizevi sürecinde bir an olsun desteğini ilgisini esirgemeyen, aklın alamayacağı heyecanları, duygu durum değişikliklerini, -bilgisi, tecrübesi, sakinliği, soğuk kanlılığı ve insana verdiği sonsuz güven ile- kolayca geçirmemizi sağlayan, ve 9 ay boyunca paylaştığımız tüm anlık duygular gibi en mutlu gününüzde de bizimle mutluluğumuzu paylaşan sevgili doktorumuz Suat Karataş'a sonsuz teşekkür ederiz. (Bebek Kaan)
Memorial Bahçelievler Hastanesi 15 Ağustos 2019

Sonsuz teşekkürler

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Uzun süren kadın doğum hekimi araştırmalarım sonucu, hastanenize gelmemin tek nedeni olan Suat KARATAŞ Hocam´a ameliyatım öncesi yaptığı detaylı bilgilendirme, ilgi, verdiği güven, ameliyatım sonrasında yakın ilgisi, güler yüzü için sonsuz teşekkür ediyorum. Sema POLAT
Memorial Bahçelievler Hastanesi 30 Temmuz 2019

teşekkür

Op. Dr. Suat KARATAŞ

2 Yıllık tedavi sürecimden sonra Suat hocamın psikolojik ve profesyonel desteği sayesinde 1 aylık gibi kısa bir sürede takip ve tedavi sonucunda hamile kaldım. Tedaviye başlama sürecinden hamilelik haberimi aldığım ana kadar gösterdiği yakın ilgi, beni rahatlatan tavrı, her soruma verdiği tatminkar cevaplarla bu tedavi sürecimi en rahat şekilde geçirmeme imkan sağladı. Suat hocama tedavi sürecimde aklıma takılan tüm soruları cevapladığı bunun yanında hem tedavi hem de psikolojik olarak bana destek olduğu için çok teşekkür ediyorum. Bu güzel mucizeye kavuşmamız için gösterdiği yakın ilgi ve sabır için hocamıza minnettarız.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 29 Temmuz 2019

Huzurlu doğum hikayem

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Sevgili dr. Suat Karataş ile muhteşem bir gebelik süreci ve sezeryan doğum yaşadım. Geçmişte yaşadığım bebek kayiplarim vardı. 3. Gebeliğimdi ve ben çok endişeliydim. Suat bey deneyimleri ve bilgisi ile bana hep güven verdi. Beni sabırla ve itina ile.dinleyerek kafamda ki sorulari giderdi. Her an ulaşılabilir olması bizim için en önemlisiydi. Her aradığımızda bizi sabırla ve anlayışla dinleyerek yatıştirip çözüm üretti. Bebeğimi sağlikli bir şekilde dunyaya getirmemi sağlayıp, benimde sorunsuz sezeryan gecirmemizi sağladiğiniz icin tesekkur ederim.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 28 Haziran 2019

Uğurlu Doktorumuz Suat Hocamıza Teşekkürler

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Biz hastanenizle suat hoca sayesinde tanıştık...Suat hocam ailemizin uğurlu doktoru oldu bize dünyanın en mutlu duygusunu takmayı nasip etti...Hastenenize geçmeden önce suat hocamın yaptıgı testlerde yumurta sayımın az oldugunu öğrendik bir an önce tüp bebek tedavisine başlamalıyız dedi hocam ve başladık ..Suat hocayla sadece bir hekim olarak yaklaşmadı bana ve eşime her zaman bir aile gibi oldu ...Evet ben bayanım tedaviyi ve süreçleri az çok tahmin edebiliyordum ama eşim tam olarak soru işeretiydi ama suat hoca tane tane anlattı ve öncelikle suat hoca inandı bize sonra biz kendimize inandık...Her aşamamızda her anımızda yanımızdaydı ve her konuda çekinmeden tüm sorularıma cevap aldım ve beklenen mucize geldi 5 haftalık bir mucizeyle tanıştık minicik bir kalp gördük ...Suat hocayla muhakkak yolunuzun biryerlerde kesişmesini diliyorum...Çünkü başarı tesedüf değildir...HOCAM İYİKİ VARSINIZ İYİ Kİ AİLEMİZDESİNİZ...Tüp bebek süreci biraz bekleyişi zor umutlarınızın bir anda da bitebileceği ve sürekli pozitif olmanız gerek bir süreç..Ben bu süreçte en büyük destekçim olan tüp bebek koordinatörümüz Zehra ÖZDİNÇ 'e herşeyden dolayı bıkmadan benim bütün sorularıma cevap veren ilaçlarımın kullanımına kadar detay detay ilgi ve alakasından dolayı her zaman sevgisiyle yaklaştığı için çok teşekkür ederim ve tüm ekibine..İşin en gizli kahramanı aslında Embriyoloğumuz Feridun Yakar size binlerce kez teşekkürler hayatımın en mutlu telefonunu sizden aldım 'evet sizi daha fazla bekletmeyelim ve sağlıklı embriyo sayınız'diye başlayan en mutlu beklenen telefondu çok teşekkür ederim hassasiyetiniz ve samimiyetiniz için..Ben sizlerin sayesinde hayallerime kavuştum iyi ki varsınız Suat KARATAŞ hocama ve tüm ekipe ve hastenenize sonsuz teşekkürler..
Memorial Bahçelievler Hastanesi 25 Haziran 2019

Teşekkürler

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Ameliyat öncesi korku ve tedirginliğimi doktorumun sağladığı güvenle aştım. Ameliyat sonrası gerek doktorumun gerekse diğer çalışanların göstermiş olduğu yakınlık ve ilgi çok güzeldi. Ailem ve kendi adıma, kendisine duyduğum güven için beni yanıltmayan başarılı doktorum Op.Dr.Suat Karataş'a çok teşekkür ederim.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 18 Haziran 2019

Teşekkürler

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Ameliyat öncesi korku ve tedirginliğimi doktorumun sağladığı güvenle aştım. Ameliyat sonrası gerek doktorumun gerekse diğer çalışanların göstermiş olduğu yakınlık ve ilgi çok güzeldi. Ailem ve kendi adıma, kendisine duyduğum güven için beni yanıltmayan başarılı doktorum Op.Dr. Suat Karataş'a samimi ilgisi için teşekkür ederiz.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 16 Haziran 2019