Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Yılmaz ÇAKALOĞLU" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Basarili Safra Kesesi Ameliyatim icin cok tesekkurler...

Prof. Dr. Semra KAHRAMAN,Prof. Dr. Yılmaz ÇAKALOĞLU,Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

31 Mayis Carsamba gunu Memorial Sisli Hastanenizde basarili kapali safra kesesi ameliyatimi gerceklestiren Operator Dr. Sertac Demirel’e ve ameliyatimdan bir gun once kolonoskopi ve endeskopimi gerceklestirip, safra kesesi problemimi teshis eden Prof. Dr. Yilmaz Cakaloglu’na cok tesekkurler. Bu iki mukemmel doktor icin hastanenizi tebrik ederim. Ayrica ameliyatimin oncesi ve sonrasinda verdigi inanilmaz destek icin Prof. Dr. Semra Kahraman (kendisi 2008 Eylulunde yine hastanenizde cok basarili gecen ameliyatimi gerceklestirmisti) ve Yasemin Guler’e de tesekkuru bir borc bilirim. Onlarin verdigi manevi destek sayesinde cocuklarim yanimda olamasa da kendimi bir an olsun yalniz hissetmedim. Ameliyatim sonrasinda kaldigim B-Blok 4. Katdaki Bas Hemsire Tugba Gok ve tum hemsirelere de gosterdikleri ihtimam ve ozenli bakimlari icin cok tesekkurler. Sevgilerimle, Ayten Tulin Hatipoglu
Memorial Şişli Hastanesi 07 Haziran 2017

Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu ve B5 Ekibine Teşekkürler

Prof. Dr. Yılmaz ÇAKALOĞLU,Uzm. Dr. Koray TUNCER

Ben Selahattin Burhan Yongacı, yaklaşık dört yıldan beri karaciğer yetmezliğinden dolayı Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu’nun kontrolünde tedavi görüyorum. Yine bu şikayetle, ikinci kez üç aya yakın bir zamandır hastanenizde yatmaktayım. Gerek daha önceki gerekse bu yatışımda görevlerine tam anlamıyla vakıf olan ve her koşulda biz hastalara son derece nazik, samimi ve güler yüzlü yaklaşan başta Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu olmak üzere servis doktorum Uz. Dr. Koray Tuncer’e, B Blok 5’inci katta görev yapan hemşire Hülya Gedik ve Mehmet Uslu’ya, hasta bakıcı Fahrettin Devrez’e teşekkür ediyorum. Doktor ve hemşirelerin yanı sıra kattaki temizlik görevlileri İnci Baştepe, Sevim Demircan ve Fatma Menteş’in de görevlerini dikkatli, güler yüzle ve layıkı ile yapmaları, ailece hastaneye karşı memnuniyetimizi arttırdı. Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu, Uz. Dr. Koray Tuncer’e ve tüm B 5 ekibindeki görevlilere teşekkürlerimi sunuyorum.
Memorial Şişli Hastanesi 06 Haziran 2011

İkinci Görüş

Prof. Dr. Yılmaz ÇAKALOĞLU

Rotterdam ERASMUS hastanesinde hastaligimla ilgili cikan sonuctan sonra second opinion (ikinci gorus) icin gitmis oldugum MEMORIAL hastanesinde Prof. Dr Yilmaz Cakalogluna oldugum muayene sonucunda farkli bir gorus aldim..bunun uzerine ucuncu gorus icin Amsterdam AMC hastanesinden baska bir Prof. a oldugum muayenede Prof Yilmaz Cakaloglunun gorusuyle ayniydi..Hastaneye geldigim ilk gunden itibaren vermis oldugu guven, samimiyet ve alakayla hastanede rahat etmemi sagladigi icin oncelikle tesekkur ederim...Boyle bir Turk Prof.umuz oldugu icin gurur duyuyorum.
Memorial Şişli Hastanesi 11 Ekim 2009

Doğru Hastane, Doğru Doktor... Sonunda Sağlık

Prof. Dr. Yılmaz ÇAKALOĞLU,Uzm. Dr. Türker BARAN

Doğru Hastane, Doğru Doktor..sonunda SAĞLIK 13 Şubat 2009 tarihinde başarılı bir kalın bağırsak ameliyatı geçirdim ve taburcu oldum. Öncelikle tümörü teşhis edip beni en doğru doktora yönlendiren sayın Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu'na, sonra çok başarılı bir ameliyatla en kısa sürede ayağa kalkmamı sağlayan güler yüzü ve güven veren tavrıyla sayın Prof. Dr. Türker Bulut'a ve dünya tatlısı doktorlarıma teşekkür ederim.Tabiki beni ameliyat sonrası en kısa sürede ayağa kaldıran 7. katın melek hemşirelerine gönül dolusu teşekkür ederim.Doğru hastane, doğru doktorlar, doğru hemşireler...Daha ne diyebilirimki... Teşekkürler Memorial... Koray DELİGÖZ Orman Mühendisi
Memorial Şişli Hastanesi 21 Mayıs 2009

Memorial'a Tesekkurler

Prof. Dr. Yılmaz ÇAKALOĞLU

Bakü'den sevgi dolu selamlar! Ben yakın zamanlarda Memorial'da tedavi oldum. Bana orada gösterilen saygıya, hürmetden dolayı Prof. Dr. Yılmaz Cakaloğlu'na, beni ağırlayan Özlem Apaydın'a ve Nuray hanıma derin tesekkurlerimi bildiriyorum.
Memorial Şişli Hastanesi 21 Mayıs 2009