Hasta Yorumları

Teşekkür yazısı

Op. Dr. Ali Enver KURT

Memorial Bahçelievler tüp bebek merkezindeki tedavi sürecimiz boyunca bize hep destek olan, tecrübesine güvendiğimiz doktorumuz Ali Enver KURT 'a anlayışla tüm sorularımızı detaylı açıklaması güvene dayalı takibi ve operasyondaki kibar ve ılımlı yaklaşımı için teşekkürü borç biliriz. Bu süreci titizlikle yöneten her zaman ulasabildiğimiz Zehra hanıma ve güleryüzüyle işlemlerimizi takip eden Eda hanıma ve ismini bilmediğimiz Hocamızın asistan hemşiresi (renkli ve güzel gözlü
Memorial Bahçelievler Hastanesi 10 Nisan 2019

TEŞEKKÜR

Prof. Dr. Sedat ÇAĞLI

DEĞERLİ DOKTORUM SEDAT BEY VE ASİSTANI ŞÜKRAN HANIMA İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
Memorial Kayseri Hastanesi 10 Nisan 2019

Teşekkürler

Uzm. Dr. Eneida KOTE

Tedavim süresince ilgili tavır ve yaklaşımlarıyla çok yardımcı olan Uzm.Dr. Eneida KOTE ve değerli hemşiremiz Hatice Hanım'a çok çok teşekkür ederim...
Memorial Şişli Hastanesi 10 Nisan 2019

Teşekkürler

Doç. Dr. Ali Emre TAHAOĞLU

Herşey için teşekkür ederiz. DOKTORUMUZ ALI EMRE TAHAOGLU ilginize ,bilginize ,ekibinize , gecenizigündüzünüze katarak çok iyi bir hekim olduğunuzu gördük . İyi ki doğumumuzda tereddütsüz sizi tercih etmişiz. Aşkımızın meyvesi Bebek ÖMER BACANLI aramıza hoşgeldin :)
Memorial Dicle Hastanesi 09 Nisan 2019

Teşekkür

Uzm. Dr. Ali Ümit GEÇKİL

En başta doktor Ümit beye insanüstü özverisi ve ilgisi için teşekkür etmek istiyorum. Baş ağrısı şikayeti ile geldiğim acil servisten çıkarken şikayetim tamamen geçmişti. Bilgisi, tecrübesi ve insancıl yaklaşımı nedeniyle kendisine özellikle teşekkür ederim. Böyle hekimlerimizin sayısı umarım artar.
Memorial Ataşehir Hastanesi 09 Nisan 2019

Teşekkürler

Uzm. Dr. Sefer Burak AYDIN

4 Nisan'ın ilk saatleri gece yarısı 3:45 dolaylarında Memorial Ataşehir Hastanesi Acil Servisi'ne ağız, özellikle üst dudakta yoğun şişkinlik ve vücutta kırmızı kabartı şikayetleriyle başvurmuştum. Dr. Burak Bey hastalık öykümü dikkatle değerlendirdikten sonra beni açık ve sade bir dille bilgilendirdi. Acil serviste yaklaşık 4,5 saat süren tedavim boyunca belirli periyotlarda genel durumumu kontrol etti ve verdiği bilgilerle sakin kalmamı sağladı. Kendisine nezaketinden, açık, sade ve bilgilendirici ifadesinden ve görevini özenle yerine getirdiğin dolayı teşekkür eder, meslek hayatında başarılar dilerim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 08 Nisan 2019

Tesekkur

Uzm. Dr. Ayşe Gül ERDOĞAN

Sn.Ayse Gül Erdoğan’a güler yüzlü ve hasta memnuniyeti odaklı yardımlarından dolayı çok tesekkur ederim.Hasta kabul ve asistanlarınız için de memnuniyetimi iletmek isterim.iyi calismalar..
Memorial Bahçelievler Hastanesi 08 Nisan 2019

otosklreoz

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Her iki kulağımda bulunan;iş ve sosyal yaşantımı olumsuz yönde etkileyen, otoskleroz rahatsızlığımı,mükemmel elleriyle,mükemmel bilgi ve becerisi ile, mükemmel bir sonuçla cerrahi olarak tedavi eden Prof.Dr. Mustafa Cem ÖZBEK Hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Hastaneye yatış aşamasından taburcu aşamasına kadar ilgilenen tüm çalışanlara ayrıca teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 08 Nisan 2019

Çok Değerli Bir Doktor

Op. Dr. Koray ÖZBAY

Heterotopik gebelik şüphesiyle acilde gece boyu müşahede altında tutulduğum bir gecenin sabahı, bir de gündüz doktoru görsün dediler ve Koray Hoca’ya yönlendirildim. Odaya girer girmez enerjisi moralimizi düzeltmeye yetti, bir sorun da olmadığı anlaşıldı. O muayene sonrası kesinlikle Koray Hoca ile devam etmeye karar verdik, bu kadar insan psikolojisinden anlayan, sevecen, işini çok sevdiği her halinden belli olan bir doktor bulmak kolay değil. Sonrasında rutin kontrollerde de her seferinde kendisine hayran bıraktı bizi. Her muayenede resmen detaylı ultrason yapan, bizimle konuşan, sorularımızı fazlasıyla yanıtlayan mükemmel bir insan. Sadece doğum yaptığım gün gören babamın bile, kızım doktoruna yorum yapmayı unutma, çok değerli bir insan dediğini de eklemeliyim. Gebelik, doğum ve doğum sonrası hiç bir problem yaşamadık, kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Ülkemizin böyle doktorlara ihtiyacı var. Arzu & Halil Karaköse
Memorial Şişli Hastanesi 08 Nisan 2019

Teşekkür ediyoruz

Doç. Dr. Sercan OKUTUCU

Hasta ve yakını ile iletişimi mükemmel, araştırmacı, güvenilir. Alanındaki bilgisi mükemmel ötesi. Her zaman ulaşılabilir olması hasta ve yakınlarına güven veriyor. Ankara Memorial hastanesi böyle bir hekime sahip olduğu için çok şanslı.
Memorial Ankara Hastanesi 06 Nisan 2019

TEŞEKKÜR

Uzm. Dr. Nuri CÖMERT

Geçen yılda kaynanamı getirmiştim NURİ BEYE bu yıl ANNEMİ GETİRDİM ANJİO YAPTI ÇOK BAŞARILI BİR doktur ALLAH RAZI OLSUN ÇOK İLGİLİ ALAKALI BİR DOKTUR BAŞARILARIN DEVAMINI DİLİYORUM ALLAH KOLAYLIK VERSİN TEŞEKKÜRLER NURİ BEY...
Memorial Antalya Hastanesi 05 Nisan 2019

Teşekkür

Doç. Dr. Sercan OKUTUCU

Sayın Doç.Dr.Sercan OKUTUCU’ya tavsiye üzerine muayene oldum. Hastasıyla diyaloğu ve bilgilendirme şekli beni fazlasıyla memnun etti.Rahatsızlığımla ilgili en az 10 değişik kardiyaloğa muayene oldum ama sadece beni cesaretlendiren ve dikkat etmem gereken hususları SERCAN hocam paylaştı.Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 03 Nisan 2019

< 1 2 3 4 ... 173 174 175 >