Hasta Yorumları

deneme

Uzm. Dr. Mübeccel ALKURT KAYIKÇI

deneme
Memorial Ataşehir Hastanesi 14 Temmuz 2020

SONUNDA KIZIM GECELERİ UYUYABİLİYOR

Prof. Dr. Mustafa Cem ÖZBEK

Kızım premature bir çocuk, bebekliğinden itibaren burnu hep tıkalıydı.Şu anda Eylül 3 yaşında eylül 2019 itibariyle yoğun orta kulak iltihabı oldu.Geçmeyen iltihaplı burun akıntısı vardı,Geniz eti ve bademciği %80 oranında büyüktü.İşitme kaybı başlamıştı ve bu süre içinde 4-5 ayrı hastaneye ve hekime gittik.ameliyat dediler ama biz kızımızın kilosu düşük olduğu için ameliyat olmasından korkuyordul. Sonunda Prof.Dr.Dr. M.Cem Özbek hocama gittik. Kendisi gerekli gözlem ve muayeneyi yaptı, o da ameliyatın kızımın nefesini açacağını yaşam kalitesini yükselteceğini söyledi.16.06.2020 tarihinde 1,5 saat sğren geniz eti,bademcik küçültme ve kulaklara tüp takma işlemi yaptı.Plazma yönetimi kullandı.Kızım ameliyattan 2 saat sonra hiç ameliyat olmamış gibi oyunlar oynadı. Ameliyatın 4. günü itibariyle de burnu ve nefesi açıldı.Burun akıntısı kesildi.Çok şükür artık o nefes aldıkça biz de nefes alıyoruz, o uyudukça biz de uyuyoruz. Cem Hocaya çooookkkk teşekkür ederim.Kızım 4. gün sabahında yatağında uyandığında '' OH BE DÜNYA VARMIŞ !'' dedi. Bu hayatımın en mutlu anıydı.
Memorial Ankara Hastanesi 13 Temmuz 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Gülten KARACA

Gülten Hanım İlgilerinden ve bilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 11 Temmuz 2020

Sonsuz Teşekkürler...

Dt. Mehmet DERİCİ

Daha önceden kanal yapılmış çok ağrılı ve apseli bir dişle Mehmet Bey'e gittim. Çekilmesi gereken dişimi sabrı ve tecrübesiyle kanal tedavisi yaparak kurtardı.Emeklerinden dolayı doktoruma sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca bölümdeki diğer personele ve dr. Ayşen hanıma gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum.
Memorial Ankara Hastanesi 11 Temmuz 2020

MAHMUT ÇİVİLİBAL SİHRİ :)

Prof. Dr. Mahmut ÇİVİLİBAL

Kızım ELA henüz 3 günlükken tanıştık Mahmut Bey ile... ve bir anda hayatımızın vazgeçilmezi oldu... Hekimliği severek yapıyor olması, gece gündüz demeden, bayram tatil demeden her an bir telefon kadar bir mesaj kadar yakınımızda olması, Ela hastalandığında kendisi hastanede olmasa bile, bizim kendisini aramamıza gerek kalmadan arayıp kızımızı soruyor olması ve en önemlisi bize verdiği güven duygusu olmadan artık hayatımıza devam edemeyiz :) Etrafımdan dinlediğim olumsuz doktor hikayelerine karşı ben bu konuda bir anne olarak kendimi çok şanslı hissediyorum... İyi ki varsınız Hocam, iyi ki yollarımız kesişmiş. Keşke mümkünü olsa da gözünü bu Dünya'ya açan her meleğe sizin sihrini dokunsa... :)
Memorial Bahçelievler Hastanesi 09 Temmuz 2020

Teşekkür

Doç. Dr. Mesut POLAT

Mesut Hoca uzunca bir süredir çikolata kistimin akıbetini takip ediyor. İdealizminin ve tecrübesinin takdiri hak ettiğini düşünüyorum.
Memorial Ataşehir Hastanesi 08 Temmuz 2020

Teşekkür

Dt. Esra BÜYÜKBAŞ

Esra hanım gerek naif yaklaşımıyla, gerek işine gösterdiği özen, sabır ve dikkatle çok iyi bir doktor. Kendisini gönül rahatlığıyla tüm çevreme önerdim ki sorumluluk almamak adına çok fazla doktor tavsiyesinde bulunmam. Kendisine hem tedavi esnasında gösterdiği özen ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Seda I.
Memorial Ankara Hastanesi 08 Temmuz 2020

Rusça konuşan Doğum Doktorumuz

Op. Dr. Parvana SEYIDOVA

Eşim yabancı uyruklu olduğundan onun kolay iletişim kurabilmesi için bir hekime ihtiyacımız vardı. Araştırmalar sonucu Parvana hanımı buldum. Rusça ana dili gibi mükemmel konuşması, sıcak yaklaşımı, ilgisi, profesyonel yaklaşımınından ilk muayenede memnun kalmıştık. 9 ay hamilelik takibimize Memorial Ataşehir Hastanesinde doktor hanımla devam ettik. Eşimin en büyük hayali idi doğal doğum yapmak. Parvana hanım bu konuda bizi çok destekledi ve çok şükür bir problem yaşamadan 40 hafta 2 günde kızımız Melisaya kavuştuk. O anı bize yaşatan değerli doktorumuza eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız Parvana hanım. Hem takipler sırasında, hemde doğumda Eşime birebir destek olan doktorumuzu Rusça konuşan hekim arayan herkese tavsiye ediyoruz. Memorial Ataşehir hastanesi tüm çalışanlarına teşekkür ederiz. Melisa&Tanya&Erdem
Memorial Ataşehir Hastanesi 07 Temmuz 2020

Gösterdiğiniz Özen İçin Teşekkürler

Dt. Esra BÜYÜKBAŞ

Esra Hanım gerçekten çok alakadar ve özenli bir hanım. Tedavi sırasında göstermiş olduğu dikkate ve sabıra Eşim de ben de hayran kaldık, kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu arada dişçi korkusu olanlara da ısrarla tavsiye ederim, eli çok hafif:)
Memorial Ankara Hastanesi 06 Temmuz 2020

Empati kurabilen bir doktor

Op. Dr. Parvana SEYIDOVA

Parvana Hanim çok iyi bir doktor hem de empati kurabilen çok iyi bir insan hersey için çok teşekkür ederim çok memnunum doktorum kendisi olduğu için. Nilay
Memorial Ataşehir Hastanesi 06 Temmuz 2020

ASLIHAN AKAN

Op. Dr. Cemal Ünlü

Şimdiye kadar Kadın hastalıkları ve doğum dalında çok fazla doktora gittim ama keşke daha önce Cemal ünlüye yolum düşseymiş Güler yüzü ve nazikliği en başta herşeye değer. Bebeğimiz hakkında en iyi şekilde bizi aydınlattı ve gönül rahatlığıyla odadan uğurladı. Kesinlikle herkese tavsiye ederim hemde fazlasıyla. ASLIHAN AKAN
Memorial Kayseri Hastanesi 04 Temmuz 2020

Çok Teşekkür ederim

Prof. Dr. Mahmut AKYÜZ

Mahmut bey iyiki varsınız ameliyattan uzun süredir kaçıyordum ağrılarım şiddetliydi sol ayağımda his kaybı başlamıştı Mahmut bey sayesinde sinire yapışan fıtığımı zor geçen başarılı ameliyat sonrası beni kurtardı ameliyat sonrası hiç ağrım olmadı destek almadan yürüdüm ne kadar teşekkür etsem azdır iyiki varsınız.SERPİL BÖLÜK
Memorial Antalya Hastanesi 04 Temmuz 2020

< 1 2 3 4 5 ... 239 240 241 >