Diyarbakır ve Dicle'de 65 Yaş Üstü Ayrıcalıklar

Formu doldurmak için tıklayınız.

Memorial’ın kaliteli sağlık hizmetlerinin Diyarbakır’daki iki adresi Memorial Diyarbakır ve Memorial Dicle Hastaneleri; alanında uzman isimlerden oluşan akademik kadrosu, modern tanı ve tedavi üniteleri, ileri teknolojik donanımı, hasta konforuna uygun mimarisi ile yalnızca Diyarbakır’a değil, tüm bölgeye ve yurt dışı hastalarına da hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır.

65 yaş üstü hastalarımıza sunduğumuz çok özel ayrıcalıklarla herhangi bir şikayetiniz olmasa da, bazı hastalıkları erken evrede saptamak amacıyla yapılan muayene ve tetkikler ile sağlığınızdan emin olmak sizin elinizde! 

AYRICALIKLI HİZMETLERİMİZ:

  • GÖZ SAĞLIĞI MUAYENE Ücretsiz

(SADECE MEMORIAL DİCLE HASTANESİ'NDE GEÇERLİDİR)

  • KALP SAĞLIĞI PAKETİ 

(MUAYENE, EKO, EKG, EFOR, LABORATUVAR TESTLERİ)

  • PROSTAT KONTROL PAKETİ 

(MUAYENE, ÜRİNER SİSTEM ULTRASONU, BÖBREK VE İDRAR YOLLARI İÇİN LABORATUVAR TESTLERİ)

  • DAHİLİYE KONTROL PAKETİ 

(MUAYENE, AKCİĞER GRAFİĞİ, GLUKOZ, KARACİĞER, BÖBREK VE TİROİD İÇİN LABORATUVAR TESTLERİ)

  • DİZ PROTEZ AMELİYATI %30 İndirimli

  • KALÇA PROTEZ AMELİYATI%30 İndirimli

Şanlıurfa yolu üzerinde, havalimanına, oteller zincirine ve otogara da çok yakın bulunan Memorial Dicle Hastanesi ve Diclekent’te bulunan Memoria Diyarbakır Hastanesi, merkezi konumu açısından çevre illerden ve yurtdışından gelen hastaların son derece rahat bir şekilde ulaşabileceği, stratejik bir noktada bulunmaktadır.

Memorial Diyarbakır ve Dicle Hastanesi tüm branşlarda SGK anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca özel sağlık sigortalı hastalar için de sigorta, banka ve kurum anlaşmaları bulunmaktadır.

Memorial Diyarbakır ve Dicle Hastanesi’ndeki 65 yaş üstü, size özel sunulan ayrıcalıklardan faydalanmak için lütfen formu doldurunuz.

444 7 888

16 Mart 2020