Doğum sonrası yenilenin, eski formunuza KAVUŞUN!

Formu doldurmak için tıklayınız.

Değerli ‘Anne Adayları’ doğum sonrasında sizin yanınızdayız. 

Doğum sonrası sağlığınız ve güzelliğiniz için kendinize biraz zaman ayırmanız yeterli. Sizin için hazırladığımız ‘Doğum Sonrası Yenilenme Paketi’ ile yeniden sağlıkla istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.

Doğum Sonrası Yenilenme Programı

  • Doğum Sonrası Psikoloji
  • Doğum Sonrası Beslenme
  • Doğum Sonrası Dermatoloji

Doğum Sonrası Psikoloji

Doğumdan sonra lohusalık süresince sizin ve bebeğinizin bu dönemi daha rahat geçirmenizi sağlamak için psikolojik destek programımızdan faydalanabilirsiniz.

Doğum Sonrası Beslenme

Uzman doktorlarımız size en uygun beslenme tablosunu hazırlayarak, hem sizin doğum sonrası kilolarınızı aktif ve sağlıklı bir şekilde vermenizi sağlayacak, hem de bu süreçte sizin aldığınız gıdaların yüksek besin değerleri ile bebeğinizin kaliteli süt tüketmesini ve gelişimini en sağlıklı şekilde tamamlamasını sağlayacaklar.

Doğum Sonrası Dermatoloji

Uzman doktorlarımız ve son teknolojiye sahip cihazlarımız ile hamileliğinizin başlangıcından itibaren gelişebilecek olan problemleri en aza indirgemek için sizlere tavsiyelerde bulunacağız. Özellikle doğum sonrası, cilt lekeleri ve  emzirmeye bağlı meme başında oluşan çatlak ve diğer problemlerin  giderilmesi mümkün!

Doğum Sonrası Yenilenme Programı' ndan faydalanmak için lütfen formu doldurunuz!

22 Haziran 2016