TÜRK TELEKOM VAKFI ANLAŞMASI KAPSAMINDA MEMORIAL, e-DOKTOR HİZMETİYLE YANINIZDA!

Formu doldurmak için tıklayınız.

Sağlık problemleriniz için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, hastaneye gitmeye gerek kalmadan, Memorial Sağlık Grubu doktorları sağlığınız için bir telefon uzağınızda...

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi nedeniyle hastalarımıza güvenli sağlık hizmeti sunabilmek adına Memorial e-Doktor uygulamasını hızlı bir şekilde hayata geçirdik. Bu uygulama ile, ihtiyacınız olan sağlık hizmetine artık evinizden çıkmadan ulaşabilirsiniz. Sizin ve ailenizin sağlık problemleri, kronik hastalıklarınızın takibi ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorunu için hastaneye gitmeye gerek kalmadan, istediğiniz branşta hekimimizle akıllı telefonunuz üzerinden size görüntülü görüştürme imkanı sağlıyoruz.  

Memorial e-Doktor hizmeti için nasıl randevu alabilirim?

Memorial Web Sitesi (www.memorial.com.tr) veya Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden talep ettiğiniz hizmete dair form bırakabilirsiniz ve en kısa sürede aranırsınız, veya 444 88 99 no’lu telefon üzerinden Çağrı Merkezimizi direkt olarak siz de arayabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Yetkilimiz ile görüşerek herhangi bir hastanemiz ve doktorumuzla dilerseniz aynı gün içerisinde canlı ve görüntülü görüşmenizi organize edip randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme nasıl alınmaktadır?

Cep telefonunuza veya e-mail adresinize gönderilecek Memorial ödeme sayfasının linkine tıklayarak Kredi Kartı bilgilerinizi güvenli ödeme altyapısını kullanarak ve kart bilgilerinizi telefon ile paylaşmadan girebilir ve ödemeyi yapabilirsiniz. Sonrasında faturanızı kurumunuza ileterek, anlaşma şartları oranında geri ödemenizi alabilirsiniz.

Ödeme işleminiz sırasında aynı sayfada bulunan Mesafeli Satış Hizmet Sözleşmemiz ve Aydınlatılmış Onam Belgemizi onaylayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Memorial e-Doktor Hizmetinin kontrol muayene hakkı var mıdır?

Hastanelerimizde yapılan fiziksel muayeneniz veya Görüntülü Görüşmeniz sonrası sonuçlarınızın değerlendirilmesi amacıyla ve 10 günlük kontrol süreniz içerisinde doktorunuzun da uygunluğunu bildirmesi durumunda Görüntülü Kontrol Görüşmesi’ni ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Görüşme ve bağlantı için gereksinimler neler?

Android, IOS veya Windows işletim sistemine sahip ön kamerası olan herhangi bir akıllı telefon, görüntülü görüşme uygulaması olarak Whatsapp ve kaliteli bir görüşme için yüksek hızlı internet bağlantınız olmalıdır.  Randevu alırken paylaştığınız ve/veya sistemlerimizde bulunan cep telefon numaranızdan, telefonunuzdaki Whatsapp uygulaması veya facetime üzerinden, randevu saatinizde sizi arayarak görüntülü görüşme hizmetini başlatacağız.

Randevu saatinizden 15 dk öncesinde geçmiş tahlil sonuçlarınız ile birlikte uygun bir yerde görüşme hizmeti için hazır bulunmanızı rica ederiz. 

Görüşme süresi ne kadar?

Görüşme süreniz, sağlık probleminizin çözüme ulaşma süresine göre değişiklik göstermektedir.

Randevu saati öncesinde ilgili danışman arkadaşlarımız sizi arayıp görüşme öncesi notlarınızı alabilir. Bu görüşme sırasında varsa paylaşmak istediğiniz raporlarınızı size ulaşılan telefon numarasına gönderebilirsiniz..

Detaylı bilgi ve randevu için lütfen form doldurunuz!

444 88 99 no’lu telefon numarasından bizi arayabilirsiniz!

24 Nisan 2020