Kışı En Güzel Halinizle Karşılayın!

Formu doldurmak için tıklayınız.

Dolgu ve Botoks İşlemleri ile Kırışıklık ve Çizgilerden Kurtulun!

Memorial Bahçelievler Hastanesi'nde Plastik, Estetik ve Rekonsrüktif uzmanları tarafından uygulanan ve doğal görünümü koruyan dolgu - botoks işlemleri ile kırışıklık ve çizgilerden kurtulabilirsiniz.

Orta yaş ve üzerinde görülen yüz kırışıklıklarının en yaygın tedavi yöntemlerinden biri botokstur. Yaklaşık 15 dakikalık bir uygulama ile 1 hafta içerisinde cilt kırışıklıkları düzeltilebilmektedir. Uzman ellerde yapılması gereken, kısa sürede sonuç alınabilen, 4-6 aylık bir etki sağlayan ve tamamen güvenilir bir uygulamadır. Kişi işlem sonrası rahatlıkla günlük hayatına adapte olabilir, makyaj yapıp, duş alabilir ya da işine dönebilir.

Dolgu enjeksiyonları ile çizgiler siliniyor

Tamamen doku uyumlu sentetik maddeler ya da kişinin kendi yağı kullanılarak yapılabilen dolgu enjeksiyonları, kırışıklık olan bölgelerde yüksek oranda düzeltme sağlar. Lokal anestezi ile vücutta yağ birikiminin olduğu göbek, basen gibi bölgelerden alınan yağ dokusu çeşitli işlemlerden geçilerek kırışıklık olan bölgeye doldurulur. Bu sayede ciltteki çöküntüler ya da yara izleri doldurulabilir. Bu uygulama kişiye 1-2 yıl boyunca çok daha parlak ve genç bir görünüm sağlamaktadır. Herhangi bir ağrı ve acıya neden olmayan bu yöntemler uygulanabilirliği açısından ameliyat olmak istemeyen, vakti olmayan ve hemen sonuç almak isteyen kişiler için idealdir.

İleri derece kırışıklıkları olan hastalarda botoks ya da dolgu tek başına yeterli olmayabilir; ancak bu yöntemler birlikte kombine edilerek daha güzel görünümlü bir cilt elde edilebilir.

Uzman ellerde yapılması gereken, kısa sürede sonuç alınabilen ve tamamen güvenilir bir uygulama olan dolgu ve botoks işlemleri ile doğal görünümde dilediğiniz cilde sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz ön görüşme muayenesi ve size özel sunulan ayrıcalıklardan faydalanmak için lütfen formu doldurunuz.

444 7 888

09 Eylül 2019