Meme Kontrol Programları

Formu doldurmak için tıklayınız.

ERKEN TEŞHİŞ İLE ÖNLEMİNİ AL!

Meme kanseri kadınlarda en sık görülen kanser türüdür ve görülme oranları her yıl artmaktadır. 

Meme Kanserinde erken tanı ve tedavi için;

  1. Adım: Her ay kendinizi muayene ediniz.
  2. Adım: Yaş grubunuza ve aile öykünüze göre klinik meme muayene ve mamografi/ ultrasonografi kontrollerinizi aksatmadan yaptırınız.

Meme kanserinde erken tanı ve tedaviyi destekleyen “Meme Kanseri Kontrol Programları” ile meme sağlığınızı ertelemeyin! 

MEME KANSERİ KONTROL PROGRAMI 40 YAŞ ALTI

Genel Cerrahi Meme Muayenesi: Genel fiziki muayene, risk faktörlerinin belirlenmesi, radyoloji tetkiklerinin değerlendirilmesi ve önerileri içerir.

Yüksek Çözünürlüklü Meme Ultrasonografisi: 40 yaş altında olan kadınlarda yoğun meme dokusunun incelenmesi için tercih edilen bir tetkiktir. Radyasyon içermez.

MEME KANSERİ KONTROL PROGRAMI 40 YAŞ ÜSTÜ

Genel Cerrahi Meme Muayenesi: Genel fiziki muayene, risk faktörlerinin belirlenmesi, radyoloji tetkiklerinin değerlendirilmesi ve önerileri içerir.

Dijital Mamografi: Meme kanseri taraması için kullanılan görüntüleme metodudur. Geleneksel mamografiye göre daha az radyasyon içerir. Mamografi çekiminde hissedilen ağrı ve rahatsızlık daha azdır.

Yüksek çözünürlüklü Meme Ultrasonografisi: Meme dokusu yoğun olan kadınlarda mamografiye ek bilgiler sağlayan bir tetkiktir.

Meme kanserinde erken tanı sağlayan Muayene, Yüksek Çözünürlüklü Meme Ultrasonografisi ve Dijital Mamografi Kontrol Programları'nda size özel ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi ve randevu için 444 7 888.

Size özel sunulan ayrıcalıklardan yararlanmak için lütfen formu doldurunuz!

444 7 888

26 Temmuz 2019