Memorial Ataşehir Hastanesi’nde Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü’nde Size Özel Ayrıcalıklar!

Formu doldurmak için tıklayınız.

Çocuk Diş Sağlığı Programı:

Süt dişleri, kalıcı dişlerin gelişimi için çok önemlidir. Sağlıklı diş gelişimi için süt dişlerinin çürüklerden korunması gerekmektedir. Size özel ayrıcalıklarla hazırlanan "Çocuk Diş Sağlığı Programı"nda çocuğunuzun dişleri detaylı muayene edilir ve yüzeysel flor jel uygulaması ile çürüklere karşı direnç kazandırılır.  

Bembeyaz Dişler Programı:

Diş fırçalayarak veya diş taşlarının temizlenmesi gibi yüzeysel temizlik işlemleriyle giderilemeyen, dişlerin yapısından kaynaklanan ve kötü görünüme yol açan renklenmeler, diş beyazlatma (bleaching) yöntemiyle giderilebilir. Dişlerinize zarar vermeden kalıcı temizlik sağlayan “Bembeyaz Dişler Programı” ile Daha Sağlıklı ve Işıltılı Bir Gülüşe Sahip Olabilirsiniz.

Diş Sıkma Kontrol Programı:

Sabahları dişlerinizde ağrı ile mi uyanıyorsunuz? Güne yorgun ve halsiz mi başlıyorsunuz? Eğer bu sorulara evet yanıtını veriyorsanız uyku boyunca veya gün içerisinde farkında olmadan dişlerinizi sıkıyor olabilirisiniz.

Diş Sıkma sonucunda dişlerde kırılma, aşınma, sallanma gibi hasarlar, diş eti hastalığı ve kemik kaybı rahatsızlıklarında artış, sıcak soğuk hassasiyeti, çene ağrısı ve hareket kısıtlılığı, çene ekleminde hasar sonucu eklem ağrısı, ses ya da çene kilitlenmesi, nadiren baş ağrısı, boyun ağrısı, tetiklenen migren atakları ortaya çıkabilir.

Genellikle uyku sırasında olan bu durum bazı kişilerde gün içerisinde de ortaya çıkabilir.

Memorial Ataşehir Hastanesi Diş Kliniği’nde botox uygulaması ile dişlerinizi kalıcı zararlardan koruyabilir, ağrıdan kurtulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Ağız ve Diş Hastalıkları Bölümü' ne başvurabilirsiniz.

Size özel sunulan ayrıcalıklardan faydalanmak için lütfen formu doldurunuz!

29 Aralık 2017

CANLI DESTEK