Memorial Diyarbakır'da Çocuk Cerrahi Merkezi'yle Fark Yaratıyor

Formu doldurmak için tıklayınız.

Çocuk Cerrahi Merkezi; çocukların cerrahi ve ürolojik sorunlarının tanı ve tedavisi için hizmet vermektedir. Kalp dışı göğüs cerrahisi, onkolojik cerrahi, sindirim sistemi cerrahisi, çocuk endokrin cerrahisi, çocuk jinekolojisi, tanısal ve girişimsel endoskopik uygulamalar, laparoskopik ve torakoskopik cerrahi girişimler, travma cerrahisi, çocuk cerrahisinin başlıca uğraş alanlarını oluşturur.

Çocuk Cerrahisi bebeklik döneminden ergenlik dönemine kadar (0-14) yaş çocukla ilgili tüm cerrahi işlemlerle uğraşır. Çocukta doğumdan önce bilinen veya doğum sonrası ortaya çıkmış olan yenidoğan anomalilerinin düzeltilmesi ve takibinin ameliyatları tedavisine çocuk cerrahları sizlere yardımcı olur.

Çocuk Cerrahisi ekibinin çalışma prensibi; çocuğunuz için en konforlu, ağrısız ve onun psikolojik gelişimine zarar vermeyecek şekilde çalışmaktır.

Memorial Diyarbakır ve Dicle Hastanesi Çocuk Cerrahisi Merkezi’nde yenidoğan döneminden erişkinliğe kadar tüm doğumsal ve/veya edinsel solunum, sindirim ve boşaltım sistemlerini ilgilendiren cerrahi hastalıkların tanısı ve kapalı cerrahi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Prof. Dr. Murat Kemal Çiğdem Memorial Diyarbakır Hastanesi Çocuk Cerrahisi Bölümü’nde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Taner Kamacı Memorial Dicle Hastanesi Çocuk Cerrahisi Bölümü’nde hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi ve randevu almak için; 444 7 888’i arayabilirsiniz 

Size özel sunulan ayrıcalıklardan faydalanmak için lütfen formu doldurunuz.

20 Eylül 2019