Saçlarınızdan Vazgeçmeyin

Formu doldurmak için tıklayınız.

Memorial Saç Ekimi Merkezi'nde Deneyimli doktor ve ekiplerimiz ile doğal görünümlü saçlarınıza kavuşun!

Saç Ekimi Nedir?

Saç kaybına uğramış kişilere yeni saçları en doğal ve kalıcı olarak kazandırmanın yolu saç ekimidir. Saç ekiminde dökülen bölgeye, hastanın kendi sağlıklı saçları eklenmektedir. Eklenecek saçların alındığı bölge yapı olarak saç dökülmesi yaşanmayan bir bölgedir. Saç ekimi uygulaması ile kişiye kendi saçları hiç dökülmemiş gibi kalıcı olarak kazandırılmaktadır.

Saç ekimi kimlere uygulanabilir?

Günümüzde 50 yaş üzeri erkeklerin neredeyse yüzde 50’si saç dökülme sorunuyla karşı karşıya kalmaktadır. Dolayısıyla saç ekimi erkekler için en çok uygulanan kozmetik cerrahi olmaktadır. Saç kaybı, sadece erkeklere özgü bir durum değildir. Birçok kadın da saç kaybı ya da seyrekleşme sorunu yaşayabilmektedir.

Hangi yöntemlerle yapılmaktadır?

Saç dökülmesi sorununa çözüm olarak geliştirilen saç ekimi işlemi FUE ve FUT yöntemleriyle gerçekleştirilir.

Saç ekimi işlemlerinde; iz bırakmayan FUE ya da ensede hafif bir iz bırakabilen FUT yöntemleri başarıyla uygulanmaktadır. FUE yönteminde saç kökleri tek tek alınarak eksik olan bölgelere ekilirken, FUT yönteminde enseden saç içeren bir deri hattı çıkarılmaktadır. 

Saç ekimi hakkında detaylı bilgi için Memorial Saç Ekim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Deneyimli ekiplerimizle istediğiniz doğal görünümlü saçlara sahip olmak ve size özel ayrıcalıklardan yararlanmak için ön görüşmeyi davetlisiniz.

Randevu İçin Form Doldurmayı Unutmayınız!

16 Temmuz 2019