THY Çalışanlarına Memorial Bahçelievler Hastanesi'nde Özel Ayrıcalıklar!

Formu doldurmak için tıklayınız.

Dünyanın en kapsamlı sağlık komplekslerinden biri olan Memorial Bahçelievler Hastanesi, akademik kadrosu, ileri tıp teknolojisi kullanılan tanı ve tedavi üniteleri, modern mimarinin yeşil hastane konsepti ile bütünleştiği, doğaya saygılı hastane özelliği ile bir dünya hastanesi olarak hizmetinizde!
Türkiye’nin yükselen değeri, hepimizin gururu Türk Hava Yolları ailesine, Memorial Bahçelievler Hastanesi’nde çok özel ayrıcalıklar hazırladık.

Ayrıcalıklı Hizmetler;


• Dermokozmetik İşlemler ve Epilasyon Hizmetlerinde %50 İndirim
Dermatoloji uzmanımız ile yaptıracağınız tüm dermokozmetik işlemlerde çok özel ayrıcalıklar tanımladık. Botoks, Dolgu, Mezoterapi, Dermoroller, PRP, Cilt bakımı ve Lazer ve iğneli epilasyon hizmetlerinden %50 indirim ayrıcalığı ie yararlanabilirsiniz.

• Cilt Analizi/ Ben Muayenesi Size Özel %80 İndirimli
Yoğun ultraviyole ışınlarına maruz kalan pilot ve hosteslerde melanom cilt hastalıkları riski daha fazla seyrediyor, erken teşhis halinde ise iyileşme oranları çok yüksek . Bu nedenle sizleri %80 indirimli Cilt analizi/ben muayenesine davet ediyoruz.

• Fizik Tedavi/Postür Muayene Ücretsiz
Uçuş süresince sürekli oturmak ya da uçuş esnasında ayakta durmak zorunda kalındığında, geçmeyen veya sizleri rahatsız eden bel-boyun ağrılarınız için Fizik Tedavi uzmanımız ile sizleri ücretsiz muayeneye davet ediyoruz.

• Muayene, Laboratuar, Radyoloji ve Diğer Tetkiklerde Çok Özel Ayrıcalıklar;
Hastanemiz hizmetlerinden sigorta poliçe koşullarınız ile yararlanabilmeniz için çok özel ayrıcalıklar tanımladık. Buna göre muayene, laboratuar, radyoloji ve diğer tetkikler için poliçe koşullarınız çerçevesinde 1 TTB üzerinden hizmet alabileceksiniz.

• Check-up Programlarında size ve sevdiklerinize özel %50 indirim
Herkesin yılda bir kez check-up yaptırması son derece önemlidir ve doktorlar tarafından önerilmektedir. Çok özel ayrıcalıklarla hazırladığımız check-up programlarımız ile sağlığınızdan emin olun!

• Sünnet Hizmetlerinde %50 indirim
Deneyimli hekimlerimiz ile çocuğunuzu güvenli ellerde sünnet ettirin, sağlığından emin olun!

• Suit Oda Tercihlerinizde %80 indirim
Medikal yatış gerektiren tedavilerinizde Suit Odalarımızı tercih etmeniz durumunda, size özel Suit Oda Farkında %80 indirim sunulmaktadır.

Size özel sunulan ayrıcalıklardan yararlanmak ve randevu almak için formu doldurun.

18 Mayıs 2018