Yaza Merhaba!

Formu doldurmak için tıklayınız.

Yazı güzel bir cilt ile karşılayın!
Sıcak havanın gelişiyle iyiden iyiye yazı hissettiğimiz bu günlerde YENİ BİR YAZ YENİ BİR SEN kampanyasıyla cildimizin ve bedenimizin sağlıkla ışıldaması ve formda kalması mümkün!


Size özel sunulan ayrıcalıklı hizmetlerimiz;

  • Gençlik Aşısı
  • Saç ve Yüz için PRP Uygulaması
  • Botoks /Dolgu Uygulamaları
  • Cilt Bakımı
  • Saç ve Yüz Mezoterapisi

 

Gençlik Aşısı:Cildin maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız görünmesi ve sarkmalar) karşı Amerika’ da ve Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından hastalarına anti-aging amaçlı kullanılan, yoğun miktarda Hyaluronik Asit, mannitol, vitamin, mineral, amino-asit ve aktivasyonu arttıran ek içerikler barındıran çok etkili bir medikal üründür. Cilt altına enjeksiyon yoluyla uygulanmaktadır. Gençlik Aşısı, yüz, el, dekolte ve boyun bölgelerinde başarılı sonuçlar vermektedir.

PRP (Saç ve Yüz): “Platelet Rich Plasma-Platelet (trombosit, pıhtı hücresi) yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması” adı verilen tedavi yönteminin kısaltılmış ismidir. Yeni bir cilt gençleştirme yöntemi olan PRP uygulaması son yıllarda geliştirilmiştir. PRP yönteminde hastadan 8-20 cc kan alınarak santrifüj edilir. PRP tedavisinde elde edilen serum, mezoterapi gibi minik küçük miktarlarda ve yaygın olarak derinin içine enjekte edilir.

Botoks:Yüzün üst bölgesinin, özellikle yatay alın, kaş çatma ve göz kenarındaki çizgilerin (kazayağı) düzeltilmesinde etkili bir güzellik uygulamasıdır.

Dolgu : İlerleyen yaşla birlikte, ciltte ve cilt altı yağ dokusunda oluşan erime ile incelmeler ise yüzde doku kayıplarının oluşmasına neden oluyor. Ancak kaybolan hacmi ve dolgunluğu yüze geri kazandırmak, kırışıkları azaltmak için kullanılan dolgu uygulamaları, cildin canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Cilt Bakımı :  Medikal cilt bakımı; temizleme, buhar, gözenek temizleme ve nemlendirici maske aşamaları ile 1-1,5 saat süren, klinik ortamda dermokozmetik ürünler kullanılarak yapılan işlemlerden oluşmaktadır. Her cilt tipi için ayrı ürün ve teknikler kullanılarak yapılmaktadır.

Mezoterapi (Saç ve Yüz): Doğrudan tedavi edilmek istenen bölgeye ilaç enjeksiyonu ile uygulanarak hücreleri yenileme, cildin sıkılaşması ve parlak bir hale kavuşması, saç dökülmesinin önlenmesi gibi maksimum etkiyi sağlayan pratik bir yöntemdir.

 

İşlemler hakkında detaylı bilgi almak ve Size özel sunulan ayrıcalıklardan faydalanmak için lütfen formu doldurunuz!

Kampanya 31.08.2019 Tarihine Kadar Memorial Ankara Hastanesi'nde Geçerlidir

 444 7 888

21 Haziran 2019