Yeniden Hizmetinizdeyiz!

Formu doldurmak için tıklayınız.

Sağlık İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin...

Ertelediğiniz sağlık ihtiyaçlarınız için tüm doktor, poliklinik ve ameliyat hizmetlerimiz devam ediyor. Koronavirüse (Covid-19) karşı hastanelerimizde, belirlenen kurallar ve hasta limitlerine uygun gerekli tüm önlemlerle sağlığınız için yanınızdayız…

Erken tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuzla görüşün

Çeşitli sağlık problemleri olan pek çok birey, hastaneye gittiğinde koronavirüse yakalanabileceği endişesiyle, evde kalmaya devam ederek sorunu ertelemeye çalışıyor. Ancak hastalıklarla ilgili vücut sinyalleri alınmasına rağmen doktora başvurulmayıp, belirtiler göz ardı edildiğinde tedavi için geç kalınmış olabilir.

Bazı hastalıklar erken tanı ile kısa sürede kontrol altına alınabilecekken, sürecin geçmesinin beklenmesi, geri dönüşümsüz hasarlara yol açabilmekte ve iyileşme şansını da düşürebilmektedir. Hastalar hastanelerde güvenli bir şekilde hizmet vermeye devam etmekte olan polikliniklere başvurabilir, online görüşme ile doktorlarına ulaşabilir ya da evde bakım hizmetlerinden faydalanabilir.

Covid 19 pozitif ve negatif hastalara farklı alanlarda hizmet veriliyor

Hastanelerde onkoloji, organ nakli, kemik iliği nakli tedavisi gören ve bağışıklık sistemi hassas olan hasta grupları başta olmak üzere, tüm hastaların sağlığı için üst düzeyde güvenlik önlemleri alınmış durumdadır:

  • Hastanelerimizde koronavirüs pozitif ve Covid-19 şikâyetiyle başvuru yapmış olan hastalar için ayrılmış olan girişler ve tedavilerinin yürütüldüğü özel bölümler bulunmaktadır. 
  • Covid-19 pozitif ve negatif hastalar için acil servis,  yatan hasta katları, girişim alanları, ameliyathane ve yoğun bakım salonları ile bu bölümlere gidiş yolları ayrıştırılmıştır.
  • Onkoloji, organ nakli, kemik iliği nakli tedavisi gören ve bağışıklık sistemi hassas olan hasta grupları başta olmak üzere, tüm hastaların sağlığı için hastanelerimizde üst düzeyde güvenlik önlemleri alınmış durumdadır.
  • Bu bölümlerde çalışan personeller de farklı gruplardan oluşmaktadır, gün içinde birbirine temas edebilecekleri ortak alanlar yoktur. 
  • Covid 19 pandemisi ile başlatılan “enfeksiyon kontrol kuralları” çerçevesinde başlatılan dezenfeksiyon tedbirleriyle her hastadan sonra her alet, cihaz ve hastanın temas edebileceği yüzey tekrar dezenfekte edilmektedir.  
  • Hastanelerin tüm bölümlerinde tanı ve tedavi süreçleri çalışanların ve hastaların sağlığı için tüm önlemler alınarak titizlikle yürütülmektedir.

Detaylı bilgi ve randevu için lütfen form doldurunuz.

444 7 888 no’lu telefon numarasından bizi arayabilirsiniz.

04 Mayıs 2020