//Lazyload Script
 
evde bakım evde sağlık hizmeti

RANDEVU AL

Memorial e-Doktor

Uzman Hekimlerimiz ile Canlı ve Görüntülü Görüşme

Sağlık problemleriniz için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Memorial Doktorları sağlığınız için her an her yerde yanınızda…

Koronavirüs (COVID-19) ile mücadelede Türkiye’nin ve Dünyanın farklı noktalarında bulunan hastalarımızı güvenli sağlık hizmetiyle buluşturuyor; Memorial e-Doktor, e-Diyetisyen, e-Psikolog ve Evde Bakım hizmetlerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz sağlık hizmetini evinize getiriyoruz. Bu sayede istediğiniz bir branştan hekimle online görüşebilir, gerekli durumlarda muayene ve tetkiklerinizi ister evinizde ister işyerinizde yaptırabilirsiniz.

 

Memorial e-Doktor Uygulaması Nedir?

Sizin ve ailenizin sağlık problemleri, kronik hastalıklarınızın takibi ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorunu için istediğiniz branşta doktor ile canlı ve görüntülü görüşme imkanı sağlayan bir online sağlık hizmeti uygulamasıdır.

Hangi şehirde olursanız olun, Türkiye’nin her noktasından akıllı telefonunuz üzerinden istediğiniz gün ve saatte ulaşabileceğiniz “Memorial e-Doktor” hizmetini; İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır illerindeki 11 Hastanemiz, 1 Tıp Merkezimiz ve 1 Wellness Merkezimizde konusunda deneyimli uzman hekim, psikolog ve diyetisyen kadrolarımızla sunmaktayız.

Memorial e-Doktor hizmetini nasıl alabilirsiniz?


evde doktor

Başvuru:

- Memorial Web Sitesi (www.memorial.com.tr) veya Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden talep ettiğiniz hizmete dair form bırakarak en kısa sürede aranabilirsiniz veya 444 88 99 no’lu telefon üzerinden Çağrı Merkezimize direkt olarak ulaşabilirsiniz.

canlı doktor görüşmesi

Randevu;

- Çağrı Merkezi Yetkilimiz ile görüşerek herhangi bir hastanemiz ve doktorumuzla görüntülü görüşme randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

evde doktor

Ödeme ve Onam;

- Randevu planlamanızın ardından Çağrı Merkezi Yetkililerimizin yönlendirmesi ile güvenli ödeme alt yapısı kullanılarak Kredi Kartı ile ödeme işlemi sağlanır. Sonrasında Mesafeli Satış Hizmet Sözleşmesi, Ön Bilgilendirme ve Onam Formumuzu onaylayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.


doktor evde

Görüntülü Görüşme;

- Online doktor görüşmeniz öncesinde , randevu alırken paylaştığınız ve/veya sistemlerimizde bulunan cep telefonu numaranızdan Hasta Danışmanlarımız sizi arayarak bilgilerinizi teyit ederek kayıt işlemlerinizi tamamlamaktadır. Bu sırada doktorunuza iletmek istediğiniz raporlarınızı da paylaşabilirsiniz.

- Randevu saatinizden 10 dk öncesinde geçmiş tahlil sonuçlarınız ile birlikte uygun bir yerde online doktor görüşmesi için hazır bulunmanızı rica ederiz.

- Randevu saatinizde telefonunuzdaki WhatsApp veya Facebook Messenger uygulamaları üzerinden sizi arayarak görüntülü görüşme hizmetini başlatmaktayız.

- Görüntülü görüşme bilgilerinizin tamamı tıbbı kayıt olarak sistemimizde kaydedilmektedir.

- Doktorunuz görüşmeniz kapsamında, gerekli sağlık sorunlarınıza ya da kronik hastalıklarınıza yönelik devamlı kullanılan ilaçlarınızın idame ettirilmesi amacıyla ilaç önerisinde bulunabilir.


e-doktor

Fiziksel Muayene ve Tetkik İhtiyacınız için;

- Tetkik ihtiyaçlarınızı hastanelerimizde sizlere uygun olan saatler için organize edebiliriz. Özel sağlık sigortanız varsa provizyon işlemleriniz tarafımızca alınacaktır..

- İstanbul’da ikamet ediyorsanız, Memorial Evde Bakım hizmetlerimiz ile doktorunuzun istediği tetkikleri ve gerekmesi durumunda fiziksel muayenenizi evinizde yaptırabilirsiniz.

- Yapılan görüntülü görüşme yasal ve deontolojik kurallara bağlı olarak gerçekleştirilecek olup, doktorunuzun ihtiyaç görmesi halinde fiziksel muayeneye davet edilebilirsiniz. Bu durumda görüntülü görüşme için yaptığınız ödeme, fiziksel muayeneniz için yapacağınız ödemeden düşülecektir.

edoktor

Kontrol Görüşmesi;

- Hastanelerimizde yapılan fiziksel muayeneniz veya online görüntülü doktor görüşmeniz sonrası sonuçlarınızın değerlendirilmesi amacıyla 10 günlük kontrol süreniz içerisinde, doktorunuzun da uygunluğunu bildirmesi durumunda, Görüntülü Kontrol Görüşmesi’ni ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

e-diyetisyen

e-Diyetisyen

Çocukluk döneminden itibaren her yaşta sağlıklı ve formda kalmak için kişiye özel tedaviler ve modern yöntemler sunan Diyetisyenlerimiz ile evinizden, ofisinizden veya bulunduğunuz yerden dilediğiniz zaman online olarak görüntülü görüşebilirsiniz.

Sağlığınız için kilo kontrolü, güçlü bağışıklık sistemi, koruyucu ve tedavi edici beslenme önerileri ihtiyaçlarınıza Memorial e-Diyetisyen ile çözüm getirebilirsiniz. Obezitenin getirdiği birçok hastalığın önlenmesinde, diyabet, hipertansiyon, kalp-damar hastalıkları, kanser, böbrek sorunları gibi farklı konularda beslenmenin önemi büyüktür.

Online olarak hazırlanan kişiye özgü beslenme programları ile seans veya 2-3-4-6 aylık paket seçenekleriyle hemen online diyete başlayabilirsiniz!

e-Psikolog

Pandemi nedeni ile yeni yaşam koşullarına alışırken karşılaştığımız kaygılar ve ihtiyacınız olan psikolojik destek için Memorial Psikolog ve Psikiyatrları online görüşme ile sizin yanınızda!

“Çocuk ve Ergen Psikolojisi” ile “Yetişkin Psikolojisi” alanlarında bireysel ihtiyaçlara uygun şekilde psikolojik destek sağlamaktadır. Depresyon, kişilik bozuklukları, evlilik-ilişki problemleri, cinsel terapi, stres yönetimi, takıntılar ve sosyal fobi, yeme bozuklukları, ergenlik sorunları, aile-arkadaş problemleri ve sınav kaygısı gibi pek çok psikolojik rahatsızlık için hastaneye gelmeden online olarak görüntülü görüşme ile hizmet alabilirsiniz.

e-psikolog

Videolar

s

 

Önemli Bilgilendirmeler

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma, beyin ve omurilik yaralanmaları, travmalar, bilinç kaybı, ciddi yanıklar, göğüs ağrısı, kusma ve benzeri durumlarda olayın meydana gelmesini takip eden ilk 24 saat içinde tıbbi müdahale gerektiren acil durumlara ilişkin şikâyetler online doktor görüşmesi hizmeti kapsamı dışındadır. Eğer bu tarz belirtileriniz varsa vakit kaybetmeden ilgili Acil Sağlık Hizmeti Birimlerine başvurmanızı öneririz.

Özel sağlık sigortaları, banka sandıkları ve diğer kurum anlaşmaları ile Görüntülü Görüşme hizmetleri hakkında görüşmeler yapılmakta olup, henüz online doktor görüşmesi hizmetinin karşılanması özel sigortalar tarafından kabul edilmemiştir. Banka sandık ve kurum anlaşmaları için çağrı merkezi yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz.

Android, IOS veya Windows işletim sistemine sahip ön kamerası olan herhangi bir akıllı telefon, görüntülü görüşme uygulaması olarak WhatsApp veya Facebook Messenger ve kaliteli bir online görüntülü doktor görüşmesi için yüksek hızlı internet bağlantınız olmalıdır.

Online doktor görüşmesi için size verilen randevu saatinizde online hekiminiz tarafından arandığınızda telefonunuzu cevaplayamaz ve ilgili saat aralığında hazır bulunmazsanız hizmet kullanım hakkınızdan vazgeçmiş sayılırsınız. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Ödenen hizmet bedeli online doktor görüşmesi için size verilen randevu saatinden 2 saat öncesine kadar herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir. Bunun için ödeme sitesinde bulunan cayma formunun doldurulması ve Memorial iletişim mail adresine ([email protected]) gönderilmesi gerekmektedir. Ancak görüntülü görüşme için belirlenen randevu saatine 2 saatten daha az sürede iptal edilen hizmetler için %30 hizmet sunum bedeli tahsil edildikten sonra kalan tutar iadesi yapılır. İade talebi için cayma formunun doldurulması gerekir.

Memorial Evde Bakım

Online doktor

Memorial Evde Bakım Hizmetleri; tedavisini evde sürdürmek isteyen hastalar, doğum öncesi ve sonrası destek talep eden anneler, yaşlı ve bakıma ihtiyacı olan bireyler, fiziksel engelliler ve benzeri durumdaki kişiler için destekleyici sağlık hizmeti sunmaktadır.

Evde Bakım ile profesyonel sağlık hizmetlerinin ve tedavi sürecinin taburculuk sonrası evde kesintisiz devam ettirilmesi sağlanmakta; rehabilitasyon, tıbbi cihaz desteği, yoğun bakım hizmetleri, girişimsel hemşirelik hizmetleri ve sağlık eğitimleri verilmektedir.

Hizmetlerimiz kapsamında hastanın bulunduğu ortamda ve günlük yaşam akışını bozmadan Memorial Sağlık Grubu’nun değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak hizmet verilmektedir.

Hizmetlerimiz

 1. • Uzman doktor muayenesi
 2. • Evde bakım doktoru
 3. • Tüm hemşirelik girişimleri
  Enjeksiyon, damar yolundan ilaç uygulama, infüzyon hizmetleri, sonda takılması, kan alma, pansuman, serum uygulaması, aşı uygulaması
 4. • Laboratuvar tetkiklerinin yapılması

Görüntülü görüşme
evde bakım hizmetleri

 1. • Anne ve bebek bakımı
 2. • Anne adayları için evde NST çekilmesi
 3. • Sağlık eğitimi
 4. • Hasta ve ailesine, bakım konularında eğitim ve Danışmanlık

 1. • Evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri Herhangi bir hastalık veya kaza sonucunda günlük yaşamının sürdürülmesi için gerekli olan vücut fonksiyonlarını kaybeden hastalar, mümkün olan en fonksiyonel düzeye getirilmektedir.
 2. • Hastanın ihtiyaç duyabileceği cihazların satışı ve kiralanması Havalı yatak, karyola, tekerlekli sandalye, oksijen tüpü, ventilatör vs.

evde hemşirelik hizmeti
görüntülü görüşme

 1. • Kronik hastalıklar konusunda eğitim ve kontrol
 2. • 12-24 saat hemşirelik veya bakım personeli hizmeti
 3. • Evde detaylı ultrason (USG), röntgen, EKG ve EKO (Ekokardiyografi) çekilmesi
 4. • Hasta transfer hizmetleri
  • -Tekerlekli sandalye ile transfer (ambulans ihtiyacı olmayan hastaların özel araçlarla hastaneden eve, evden hastaneye doktor randevusu veya fizik tedavi randevusuna taşınması)
  • -Ambulans ile transfer
 5. • Yoğun bakım sonrası evde bakım

Memorial Evde Bakım Hizmetleri ile ister evinizde ister iş yerinizde COVID-19 testleri yaptırarak hastalığa karşı önlemlerinizi alabilirsiniz.

 1. • COVID-19 PCR Testi: COVID-19’a yakalanan ve virüsü aktif olarak taşıyan kişilerin belirlenmesini sağlayan tanı testidir.
 2. • IgM Antikor Testi: Hastalığı geçirmekte olan ve henüz semptomları yeni başlamış kişilerin tespit edilmesini sağlar.
 3. • IgG Antikor Testi: Virüs bulaştıktan en az 14 gün sonra hastalığa karşı bağışıklık kazanmış kişileri belirler.
 4. • Aşı Sonrası IgG Antikor Testi: 2. doz COVID-19 aşısı yapıldıktan sonra kişide oluşan aşıya özgün antikoru ölçer.

cihaz kiralama

Hasta Görüşleri

E-doktor

R.I.

“Doktorum çok ilgiliydi sorduğum bütün soruları dinleyip sabırla cevapladı güler yüzlüydü kendisine çok teşekkür ederim”

E-doktor

H.A.

“Bu zor günlerde böyle bir imkan tanıyan Memorial Sağlık Grubu'na çok teşekkür ederim iyi ki varsınız”

E-doktor

İ.Ö.

“Zamanında yapılan görüşme ve doktorumuzun hastalığımız konusunda bizimle iletişiminden çok memnun kaldık.”

E-doktor

O.M.O.

“Mahmut bey çok ilgili, aileden biri gibi. Bu zor günler de bile uzaktan sanki yanımızdaymış gibi destek oldu. Her şey için teşekkürler.”

E-doktor

N.D.

“Mehmet Celaloğlu hocamız Diyarbakır’ın en nadide ve değerli doktorlarından. Her sorumuza sabırla cevap veriyor. Kendisinin mesleki uzmanlığı bir harika. Hastanenizde böyle bir doktor olduğu için çok şanslısınız. Hocama buradan saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız Mehmet hocam.”

E-doktor

D.M.

“Dr. Gökhan bey hastasını çok iyi dinleyen bir Dr. Bu yüzden teşhisi çok kuvvetli. Uzaklık dinlemeye yada görmeye mani değil kalp gözü açık olanlar kalpten görebilir ve teşhis koyabilir. Gökhan beyi tanımak bir lütuf oldu benim için sağlıkla ama en önemlisi sevgide kalın .”

E-doktor

D.M.

“Bu zor dönemde böyle bir hizmet alabilmek memnun edici teşekkürler”

E-doktor

A.T.

“Çok yararlı ve güzel bir muayene oldu çok teşekkür ederim Dr. Eda Hanıma ve öncesinde arayıp randevu için benimle ilgilenen insanlara ”

E-doktor

Y.S.D.

“Remzi Bey gerçekten işinin ehli biri Allah razı olsun çok memnun kaldım 10 değil 100 ü hak ediyor :)”

E-doktor

N.K.

“Erdem hoca yaklaşımı, güleryüzü, bilgilendirmesi her konuda yardımcı olması, Allah razı olsun tüm dost ve akrabalara tavsiye ederim.”

E-doktor

İ.C.B.

“Memorial Kayseri, Göğüs hastalıkları uzmanı Doç Dr Hakan bey, görüntülü muayenede, aramızdaki yüzlerce km lik mesafeye rağmen sanki ertesi gün kontrole gelecekmişim ve daimi hastasıymışım gibi bütün sorularıma açık, net ve somut cevaplar vermiş, sabırla beni dinlemiş, bizleri memnun etmiştir, üstün hizmet anlayışı nedeniyle şükran dileklerimi sunuyorum.”

evde bakım

Y.E.Ö.

“Hijyen konusunda çok iyilerdi ve eve ilk geldikleri anda ateşimizi ölçtüler. Eşimin başında dikişleri vardı, bu dikişleri alındı çok memnun kaldım. Yapılan tüm işlemlerde çıkan artıkları bizim çöpümüze değil kendi getirdikleri çöp poşetine atıldı, çöp torbasını da alıp gittiler. burada bile bırakmadılar. Bu uygulama da çok hoşuma gitti.”

online doktor

G.

“Aldığım hizmeti kesinlikle tavsiye ederim. Doktor Bey sağolsun çok ilgilendi. Çok farklı, çok değerli bir doktor kendisi. Ben yaşlı bir insanım, bir sorun olursa yine doktoruma ulaşmak isterim. ”

evde sağlık hizmeti

M.D.S.

“Babamın damarları normalde çok zor bulunur, kanser hastası. Hiç babamı üzmeden, incitmeden tek seferde damarını buldular. Arkadaşlarınız çok profesyoneldi. Koruma kıyafetleri vardı. Maskesi, eldivenleri ile yaptılar her şeyi. Gayet hijyenikti. Telefonu açan arkadaşlarınız dahil konuya gayet hakimler ve bizimle çok ilgilendiler . Test sonuçlarını bile sabahın çok erken saatlerinde bize ilettiler, kendim arayıp da bulayım çabasına bile girmeden sonuçları aldık. Hiç sorun yaşamadık çok memnunuz. ”

onlinedoktor

Ö.

“Doktorum müsait olur olmaz hemen benimle ilgilendi, çok memnun kaldım. Randevu ayarlaması yapan çalışanlardan da çok memnun kaldım. ”

online doktor görüşmesi

R.C.

“Uzman doktorun ekibi ve ekipmanlarıyla gelmesi bizleri gerçekten çok memnun etti ve söyledikleri zamanda da geldiler. Bunlar önemliydi. Her şey için çok teşekkürler.”

telefonla doktor görüşmesi

Ç.

“Doktorum müsait olur olmaz hemen benimle ilgilendi, çok memnun kaldım. Randevu ayarlaması yapan çalışanlardan da çok memnun kaldım. ”

evde bakım

F.B.K.

“Vaktinde geldiler özellikle bu beni çok mutlu etti. Çok özenlilerdi kan alınırken, gayet hijyenik davranıldı maskeleri ve kıyafetleri çok hijyenikti. Hiç sorunsuz, söylenilen saatte de test sonucunu aldım. Çok memnun kaldık. ”

evde doktor

T.T.

“Doktorumuz beni tam zamanında aradı ve kendisinden çok memnun kaldım.”

görüntülü doktor

A.A.

“Büyük bir kalp operasyonu geçirdik. Çok kaliteli ve işi bilen hemşireleriniz var. Evde bakım hizmetinden minnacık bir mennuniyetsizlik yaşamadık. Hem hastanede aldığımız hemşirelik hzimeti hem de evdeki hizmette aşırı derece mutlu olduk. Birince dereceden ilgilendiler. Hemşirelerinizi asla unutamayız. Çok memnun kaldık. ”

görüntülü görüşme

B.Y.

“Ben hocamızın sürekli hastayım ve çok da güvendiğim bir doktordur. Her anlamda kendisinden çok memnunuz.”

edoktor

Ü.Ö.

“Gayet güzel yerinde test alındı, gerçekten her şey zamanında yapıldı. Çok güzeldi. ”

evde doktor hizmeti

A.M.

“Doktorum tam saatinde aradı ve kendisinden çok memnunum.”

D.Ç.

“Herkese sizi tavsiye ettik bile. Hekimin ilgisi çok iyiydi böyle bir dönemde eve gelip böyle hizmet veriyor olmanız bizi çok memnun etti açıkçası. 1 aylık bir bebeğimiz var çünkü evden çıkamıyoruz, onun aşıları yapıldı. Gayet güvenilir bir kurumdan gelen, güvenilir bir hekimin yapmış olması da bizi mutlu etti. ”

K.T.

“Doktorum tam saatinde aradı ve kendisinden çok memnunum.”

E.C.C.

“Herkese tavsiye ederim. Bu süreçte her şeyden çok memnun kaldık.”

R.G.K.

“Dar günlerde kullanılacak bir hizmet. Doktorum benimle zamanında görüştü, gecikmedi. ”

G.S.

“Kuşkusuz sizleri tüm yakınlarıma tavsiye ederim. Özellikle Yöneticilerinizin yakın ilgisinden çok memnun kaldım. Gece gündüz hiç farketmiyor arayıp her şeyi bilgi veriyorlar. ”

H.P.

“Bu günlerde hastaneye gelmediğim için memnunum. Doktorumla zamanında konuştum. Hemşire arkadaşlarımıza da tam puan veriyorum.”

H.K.

“Özellikle çocuğumun beslenmesiyle alakalı yetersiz kalıyorduk. Gaz çıkartması ile ilgili yetersiz kalıyorduk. Bu konuda çok destek olundu. ”

M.D.

“Hekimim beni bekletmedi ve memnun kaldım. Gayet anlayışlı ve her şeyden önce ilgili bir doktor. Sanki hastaneye gitmiş gibi muayene etti. Çok memnunum. Çok doktor gezdim ama kendisini sonunda buldum. ”

I.K.

“Gelen hemşireniz çok iyiydi. Bir hemşirede olması gereken tüm özelliklere sahipti. Bu salgın dönemin çok korunaklı geldi, beni de korumak üzere tüm önlemleri almıştı. Her şey hijyenikti, tam zamanında geldiler. Bu tedbirleri almanız çok güzel, ailece içimiz çok rahat etti. Test sonuçları da hemen çıktı. Benim damarlarım biraz zor bulunur, benden kaynaklı biraz uğraştırdım onları. Hastanelerinizden zaten genel olarak çok memnunum. Her şey için sizlere çok teşekkür ediyorum. ”

E.Ç.

“Doktorum beni söylediğinden bile erken aradı, sürekli aynı doktorumuza geliyorum. Çok memnunum kendisinden. ”

G.D.

“Tam zamanında gelindi ve gelen kişi bizi çok iyi bilgilendirdi. ”

S.M.

“Bölüm yöneticileriniz her zaman bizlerle görüşürler. Ne derdimiz olsa hemen halledildi bugüne kadar. En başından itibaren hiç yalnız hissettirmediniz. Benim annem hastaneden yatak bakımı hastası olarak çıktı. Siz hemen gelip bizim gerekli sistemlerimizi kurdunuz. Ne zaman aklımıza bir şey takılsa, doktorlarımızla görüşüp fikir almaya kadar her anımızda vardınız. Her zaman çok destek oldunuz. Ailece size teşekkür ederiz.”

G.E.

“Doktorum yoğun olduğu için birazcık bekledim ama sonra telafisini yapmak için bana daha fazla süre ayırdı, sağolsun. Doktorumdan çok memnun kaldım. ”